• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини

Військове протистояння на сході України з Російською Федерацією призводить до постійного збільшення військового бюджету нашої країни. Гроші йдуть на нове озброєння, заробітну плату захисникам нашої Батьківщини. Звичайно, солдати борються не з меркантильних міркувань. Але хороша робота повинна гідно оплачуватися, тим більше що вдома у солдатів залишилися сім'ї, які мають потребу в грошах. Разом з контрактниками на позиціях перебувають бійці Національної гвардії. Багато службовці цікавляться, коли в Нацгвардії підвищать зарплату в Україні, після того, як збільшилися пенсії та мінімальний заробіток. Їх зацікавленість небезпідставна.
Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини


Актуальність структури

Українська влада вважає, що збільшення зарплат службовцям Національної Гвардії є важливим елементом для зміцнення військової могутності держави. Підвищення намічається не тільки тим військовим, які борються на території проведення антитерористичної операції, а нині - Операція об'єднаних сил, а й фахівцям, які аналізують військові дії. Їх роль не менш важлива, ніж участь у збройних зіткненнях з противником. Аналітики розробляють сучасні військові стратегії, що допомагають воїнам своєчасно вибудувати оборонну тактику, попереджають про різні намірах з боку противника.
Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини

Зарплата воїнів сьогодні

Заробітна плата службовця залежить від його військового звання, терміну служби, спеціальності. Початок створення Гвардії обумовлювалося невисокими окладами, суми виражалися однією-двома тисячами гривень. Президент країни Петро Порошенко видав указ про підвищення окладів військовослужбовцям, що обернулося для них вагомою добавкою. Згідно з указом все військовослужбовці тепер отримують однакову зарплату. Тому зарплата у бійців військових формувань з правоохоронними функціями досягає 10 тисяч гривень. Офіцерам, які віддали службі більше 20 років, грошову винагороду призначено вище.

Величина заробітної плати залежить від вислуги років. Тільки що прийшов служити гвардієць отримує від 9 000 гривен. З наступного року цей розмір виросте майже в два рази - 15 тисяч.

Підвищення окладів військовослужбовцям відбувалося і раніше. У 2017 році солдати, що служили за контрактом, отримували від двох з половиною тисяч до трьох. Але початок 2018 року приніс збільшення окладів, і грошову винагороду зросла вдвічі і досягло семи тисяч. Зростання зарплати торкнувся і офіцерського складу.

Не оминув Президентський указ тилові підрозділи АТО, їх оклад зараз становить так само 7 000, замість трьох. Підкоряються Міністерству внутрішніх справ частини охороняють електростанції, мости, підприємства стратегічного призначення, підтримують правопорядок населених пунктів.

Центральних ЗМІ опублікували повідомлення, що незабаром пройде індексація зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини. Військовослужбовцям слід очікувати підвищення заробітної плати від 5 до 10%. Більш точна сума буде названа після прийняття Державного бюджету України.
Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини

Індексування зарплат

Верховна Рада країни впевнена, що збільшення окладів службовцям військових підрозділів з правоохоронними функціями значно позначиться на якості та продуктивності цієї військової структури. Заява влади дає надію, що індексація все ж станеться. Додатковим фактором для подібного рішення є турбота про тих, хто сидить під ворожими снарядами бійців, щохвилини піддаються смертельній небезпеці. Тому попереднє підвищення окладів, як і майбутнє, буде для них не останнім.

Не забуті військові пенсіонери. Запланований на наступний рік бюджет включить і цю категорію військовослужбовців. Нехай вони не сьогодні захищають нашу країну від агресора, але на їх долю випали серйозні випробування зі створення нашої армії. Це зайвий раз доводить турботу держави про своїх колишніх воїнів.

Служба за контрактом

Багато європейських країн прийшли до висновку, що утримувати професійну армію виходить дешевше і краще. Не потрібно щороку навчати новачків військовій справі, армійські частини повинні складатися з професіоналів. Україна вирішила перейняти досвід передових країн і перейти на службу за контрактом. Звичайно, подібне рішення зажадає великих фінансових коштів, які зараз так необхідні для ведення бойових дій з російськими агресорами і їх маріонетковими ополченцями. Але вже зараз зарплата в Нацгвардії в Україні контрактників досягає 10 тисяч гривень.

Згодом ситуація вирішиться на користь нашої країни, служба за контрактом стане звичною справою. Нинішній перехідний період характеризується тим, що поповнили Збройні сили держави призовники служитимуть менше одного року.


Підняття зарплат нацгвардійцям

Підвищити рівень заробітної плати гвардійців запропонував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, після наради з Президентом України. Міністр додав, що на збільшення окладу можуть розраховувати не тільки офіцерські кадри об'єднаних сил, а й військовослужбовці рядового складу. Це стосується створюваної групи спеціального призначення, яка стане частиною Національної гвардії. Підрозділ буде оснащено новітньою військовою технікою, задіяні кваліфіковані фахівці ратного справи.

Щоб залучити в формування професіоналів, відбудеться підвищення зарплати Нацгвардії в Україні 2019. Випускники вищих технічних навчальних закладів зможуть з гордістю носити звання гвардійця, а не виїжджати за межі країни на некваліфіковану роботу. Служба буде приносити їм не тільки моральне, а й матеріальне задоволення, підкріплене високим окладом.
Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини

Скорочення чисельності Нацгвардії

Чутки про найбільше скорочення Нацгвардії в 2019 році, не більше як безпідставні вигадки. Причин для цього не бачить ні Президент Порошенко, ні Верховна Рада. З'єднання знаходиться на передньому краї боротьби з російськими окупантами. Тим більше, що підвищення зарплати приверне до лав гвардійців нових юнаків і дівчат, охочих служити своїй батьківщині. Оклад пересічного на позиціях об'єднаних сил буде дорівнює 10 000 гривень, і з часом буде зростати. Командири бойових підрозділів отримають подвійний оклад, а військовослужбовці, які перебувають в зоні проведення АТО не перший рік - понад 20 тисяч.

Відслужили свій термін контрактники підуть зі служби, але їх місце займуть інші. Тому розмови про скорочення Нацгвардії в 2019 році в Україні через недостатнє фінансування армії, не мають під собою грунту.
Чи буде підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають