• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Нові тарифи Київстар на 2019 рік

На українському ринку мобільних послуг є кілька хороших компаній, які надають дійсно якісні послуги, але серед них беззмінним лідером вже довгі роки є саме Київстар. Даний оператор стільникового зв'язку пропонує тарифні плани на абонентської і контрактній основі, які в свою чергу підлаштовуються під певні потреби клієнта компанії. А ще клієнти можуть підключати собі домашній Інтернет і кабельне телебачення від Київстар. Однак оператор не припиняє розвиватися, а тому він постійно вдосконалює свої тарифні плани і послуги, пропонуючи нові тарифні плани зі своїми особливостями. Часто абоненти чекають чергових анонсів від представників компанії, щоб дізнатися, якими будуть нові тарифи Київстар на 2019 рік.
Нові тарифи Київстар на 2019 рік


Чому Київстар вважається кращим мобільним оператором?

Як показує статистика, аудиторія цього оператора стільникового зв'язку постійно зростає. Вся справа в тому, що оператор виділяється серед своїх конкурентів наступними особливостями:

Абонентам надається дійсно надійний зв'язок, а також якісне покриття по всій Україні. Зв'язок є навіть у найвіддаленіших куточках, в горах і навіть в полях.
Пропозиції, послуги та акції компанії підстроюються під сучасні потреби абонентів, пропонуючи гнучкі і якісні тарифні плани.
Постійно пропонуються нові акції, завдяки яким можна значно заощадити на послугах оператора сотої зв'язку.
У деяких випадках оператор робить індивідуальні пропозиції на основі статистичних даних користувача.
Користувачі можуть в будь-який момент звернутися в технічну підтримку і скористатися послугами спеціального робота-помічника або безпосередньо зв'язатися з оператором в чаті або по телефону.
Компанія постійно впроваджує нові технології та механізми, які дозволяють поліпшити якість зв'язку і передачу даних.

Ці, а також інші особливості зробили Київстар найпопулярнішим оператором стільникового зв'язку в усій Україні.
Нові тарифи Київстар на 2019 рікСкільки коштують дзвінки за кордон?


Є такі люди, у яких родичі живуть за кордоном і їм часто доводиться дзвонити в інші країни, а це недешеве задоволення. Є діючі нові тарифи Київстар, в яких вже включено кілька десятків безкоштовних хвилин для спілкування з іноземними абонентами. В цілому компанія розділяє всі країни на чотири групи. Ці групи відрізняються вартістю і кількістю наданих хвилин. Для кожної групи розроблені свої пакети, які пропонується підключити для більшої економії. Наприклад, для дзвінків абонентам Росії, Ватикану, США, Канади, Ізраїлю та інших країн можна підключити за 20 гривень пакет, який буде давати 20 хвилин спілкування. Кожна хвилина понад наданого обсягу обійдеться в 5 гривень.

Що стосується Великобританії, Швеції, Данії, Греції, Словаччини та інших країн другої групи, то для спілкування з її абонентами можна замовити за 20 гривень пакет на п'ять хвилин спілкування. Третя група специфічна і включає Пакистан, Сирію, Сінгапур. Сербію, Ліберії, Литву і купу інших країн, вартість 60 секунд спілкування з якими становить цілих 20 гривень. А ось при розмові з абонентами з країн четвертої групи треба буде заплатити 60 гривень за ті ж 60 секунд. Детальніше про країни і групах можна дізнатися на офіційному ресурсі, де є вся необхідна інформація.

Стандартні і найпростіші тарифні плани

Не так давно компанія вирішила поміняти політику, а тому всі тарифи Київстар на 2019 рік без абонентської плати стали недоступними для підключення, а користувачам було запропоновано перейти на більш нові пакети. Оператор пропонує два вкрай простих тарифних плани. Перший - це «Безлім Розмови». Він коштує всього лише 55 гривень на місяць і призначений для користувачів, які переважно спілкуються в мережі Київстар і іноді їм потрібно відвідати якийсь сайт. За таку невелику плату абоненту надаються необмежені дзвінки іншим абонентам Київстару, а також 500 мегабайт 4G Інтернету і 30 безкоштовних хвилин для дзвінків поза мережею. Особливістю Київстару є те, що зараз всі тарифні плани передбачають доступ до високошвидкісного 4G Інтернету. Також користувач має доступ до деяких ресурсів і додатків, наприклад, до Вікіпедії, який не тарифікується.

Другий стандартний пакет послуг - «Безлім Соцмережі». Його особливість полягає в збільшеному обсязі наданих можливостей спеціально для того, щоб людина завжди міг користуватися Інтернетом і листуватися з іншими людьми в соціальних мережах. Всього за 75 гривень користувачам пропонується 3000 безкоштовних мегабайт, а ще безлімітне дзвінки в мережі оператора і 60 хвилин для спілкування поза мережею Київстару. Але суть пакету полягає ще і в тому, що він додатково дає необмежений доступ до певних офіційним додаткам соціальних мереж і з додатком для перегляду телепрограм. Як показує практика, це дійсно вигідні тарифи Київстар в Україні, якими користується багато абонентів.
Нові тарифи Київстар на 2019 рік

Тарифна лінійка «Безлім»

Існує лінійка тарифних планів «Безлім», яка складається всього лише з двох пакетів. Вони мають цілком демократичну ціну, але натомість надають користувачеві чималий обсяг послуг. Найдешевший тариф Київстар 2019 з даної лінійки називається «Безлім Відео». Він коштує всього лише 95 гривень, але дає користувачеві цілих 6000 безкоштовних мегабайт, 150 хвилин на дзвінки абонентам інших операторів і 150 безкоштовних смс-повідомлень. Але головна особливість тарифного плану криється в безкоштовному доступі до безлічі сервісів, що не тарифікуються. Користувачеві може спокійно спілкуватися в популярних соціальних мережах, шукати інформацію і дані, слухати музику, не стежачи за мегабайтами. Але суду ще включається спеціальний пакет «Відео на ходу». Він дозволяє дивитися улюблені серіали, телепрограми, або конкретні канали за допомогою сервісів, не думаючи про трафік. У цей пакет включено навіть YouTube, за що деякі клієнти і полюбили цей тарифний план.

Другий пакет з цієї лінійки - «Максимальний Безлім». Вже з назви зрозуміло, що абонентам пропонується значно більший обсяг послуг, але за це доведеться платити вже 155 гривень в місяць. У цьому випадку не буде обмежень по мегабайтам, Інтернет повністю безлімітний. Дзвінки в мережі Київстару теж безлімітні, а ось на спілкування з абонентами інших операторів стільникового зв'язку дається 300 хвилин. Також в пакет включено 300 безкоштовних смс-повідомлень. Тарифний план передбачає особливу послугу, яка називається «Інтернет SIM-пара». Її суть полягає в наданні абоненту додаткової сім-карти для користування Інтернетом. Карта буде мати той же номер. Такий пакет дозволяє не думати про якісь обмеження, адже їх практично немає.
Нові тарифи Київстар на 2019 рік

Тарифні плани на контрактній основі

Компанія обслуговує своїх клієнтів не тільки на абонентській основі, але ще і на контрактній основі. Для цього клієнту потрібно прийти в найближчий салон стільникового зв'язку Київстар та укласти спеціальний договір. Тоді людина може підключити собі один з тарифних планів лінійки «Київстар 4G». Стандартний пакет цієї лінійки коштує всього лише 95 гривень, але за такі гроші клієнту надається безлімітний доступ до мережі Інтернет, 150 хвилин, щоб спілкуватися поза мережею і 150 безкоштовних смс-повідомлень. Деякі користувачі відзначають, що це найбільш вигідний тариф Київстар. Обслуговування за контрактом має свої особливості, серед яких є:

Об'єднання рахунку.
Контроль витрат.
Додаткові сім-карти.
Персональне обслуговування і не тільки.


А ще є «Київстар 4G Extra». За цей пакет доведеться платити вже 155 гривень щомісяця, але у нього є свої особливості, які стоять цих грошей. В цьому випадку можна отримати дві послуги за ціною однієї. Користувачеві безкоштовно пропонується підключити домашній Інтернет від Київстар і платити одну ціну за дві послуги. Також тут передбачена послуга «Інтернет SIM-пара». Крім усього іншого користувач отримує 300 безкоштовних хвилин для спілкування з абонентами інших мобільних операторів та 300 безкоштовних смс-повідомлень.

Тарифний план «Київстар 4G Ultra» коштує вже цілих 275 гривень, а тому далеко не кожен абонент може дозволити його собі. По суті, в цьому пакеті немає нічого особливого. Абоненти отримують все ті ж самі послуги, тільки в більшому обсязі. Пакет передбачає 400 хвилин для розмови поза мережею Київстару, а також 400 безкоштовних смс-повідомлень.Преміальна лінійка на контрактній основі

А є ще й преміальні тарифи на Київстар в Україні на контрактній основі. Цікаво те, що лінійка тарифних планів «Київстар 4G» дуже велика. Вона пропонує на вибір чимало пакетів, серед яких є і варіанти за чималу ціну. Один з таких варіантів називається «Київстар 4G Premium». Даний тариф буде коштувати цілих 475 гривень. Це дійсно багато і не кожен абонент захоче віддавати такі гроші за мобільний зв'язок. Однак величезний пакет послуг все ж змушує задуматися. За цю чималу суму користувачеві надається необмежені дзвінки в мережі оператора і необмежений доступ до Інтернету, а також одна тисяча безкоштовних хвилин для спілкування з абонентами поза мережею. Також дається 1000 безкоштовних смс-повідомлень і 25 безкоштовних хвилин для дзвінків за кордон в будь-які країни. У пакет також входить домашній Інтернет від Київстар і послуга з надання додаткової сім-карти. Це далеко не найвигідніший тариф Київстар 2019, але він має свої переваги.

Наступний преміальний пакет був спеціально створений для бізнесменів, яким дуже часто доводиться дзвонити своїм партнерам, а іноді і в інші країни. Цей пакет називається «Київстар 4G Business». За нього доведеться платити цілих 750 гривень щомісяця. Натомість клієнту надається все те ж саме, що і в попередньому варіанті, але на дзвінки іншим оператором виділяється вже 2000 хвилин, а також дається 2000 смс. Що стосується дзвінків за кордон, то цей тарифний план передбачає цілих 50 хвилин.

Останній різновид зветься «Київстар 4G Business VIP». Як стає зрозуміло з назви, цей пакет був створений для особливих клієнтів. Він стоїть цілу тисячу гривень і це найдорожчий тариф, який пропонує компанія. Але ця сума того варто, адже користувачеві дається вже стандартний пакет послуг, а також 4000 хвилин для дзвінків на номери інших операторів, 100 хвилин на дзвінки за кордон, 4000 смс-повідомлень. Однак головна особливість полягає в тому, що клієнт може безкоштовно користуватися Microsoft Office 365.

Подібних послуг немає ні в одній іншій компанії, а тому вони дозволять відчувати себе дійсно особливим і взагалі забути про будь-які обмеження. Компанія обіцяє, що тарифи і акції Київстар будуть постійно оновлюватися, а тому потрібно просто стежити за анонсами на офіційному сайті
https://kyivstar.ua
Нові тарифи Київстар на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають