• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Нові тарифи 2019 Водафон (Vodafone) в Україні

Компанія Водафон вже тривалий час надає українцям свої послуги на ринку стільникового зв'язку. Всього за кілька років ця компанія змогла зайняти лідируючі позиції і обзавестися значною базою користувачів. Клієнти цього мобільного оператора відзначають не тільки якість послуг, але і хороший сервіс, а також великий пакет наданих можливостей. Водафон надає не тільки високошвидкісний Інтернет, а й телебачення, якісний мобільний зв'язок. Оператор намагається вдосконалювати свій перелік послуг і розширювати клієнтську базу. Це одні з небагатьох причин, чому раніше і в подальшому будуть запускатися нові тарифи Водафон в Україні.
Нові тарифи 2019 Водафон (Vodafone) в Україні


Чому тарифи змінюються так часто?


Оператор стільникового зв'язку пропонує на вибір кілька різних тарифних планів, але їх перелік постійно змінюється. Справа в тому, що співробітники Водафон постійно аналізують ринок і намагаються краще зрозуміти потреби, а також стиль життя сучасних людей. Потреби постійно змінюються і на їх основі впроваджуються нові тарифні плани. Якщо раніше людині вистачало простих розмов по телефону, то зараз клієнти стали активно користуватися Інтернетом. Хороші і правильно складені тарифні плани дозволяють залучити більшу аудиторію. З цією ж метою створюються спеціальні тарифи Водафон Україна для Донецької області.

Ще одна причина різкої зміни пакетів полягає у впровадженні нових стандартів в Україні. Не так давно пройшов тендер, і оператори стільникового зв'язку розділили між собою частоти, що дозволило впровадити в Україні 4,5G Інтернет.

Тарифні плани з лінійки RED

Довгий час клієнти Водафон користувалися тарифами з лінійки RED. Тепер цих тарифних планів більше немає, а користувачам пропонують за акційною ціною змінити пакет на більш сучасний. Виходить так, що жоден користувач не зможе, наприклад, перейти на Vodafone RED XS + тариф. До того ж виросли ціни за послуги, що надаються компанії. Деякі пояснюють це новизною технологій і обладнання, але багатьом користувачам такі зміни не припали до душі.

З усієї лінійки клієнтам залишився доступний тільки тарифний план RED EXTRA L. Він коштує цілих 170 гривень на місяць, але пропонує чималий пакет послуг. За таку ціну надається стандартний безліміт на дзвінки в мережі. Абонент отримує 300 безкоштовних хвилин спілкування по Україні і 75 хвилин для дзвінків в інші країни. У комплекті йде 150 безкоштовних смс-повідомлень, але ними вже користуються рідко. Головна особливість полягає в 14 гігабайти 4G Інтернету, яких повинно вистачити на все. Насправді умови цього пакета не такі вже й хороші, як хотілося б. Зараз компанія пропонує більш вигідні і гнучкі тарифні плани.
Нові тарифи 2019 Водафон (Vodafone) в Україні


Детальніше про інші тарифи

Для тих, хто просто не уявляє своє життя без Інтернету і буквально не випускає телефон з рук, оператор розробив пакет Unlim 3G Plus. Назва пакета може ввести в невелике оману. Якщо сім-карта людини підтримує LTE, то йому буде користуватися саме високошвидкісним Інтернетом. Як зрозуміло з назви, користувачеві надається повний безліміт. Також в пакеті передбачено 100 безкоштовних хвилин для дзвінків на інші мережі України. За інші послуги доведеться доплачувати. Однак це, напевно, найкращий тариф для тих, хто постійно зависає в Інтернеті. Пакет коштує рівно 100 гривень в місяць. Також компанія обіцяє, що скоро будуть представлені нові тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2019 році.

Для тих клієнтів, у яких родичі переважно проживають за кордоном, був спеціально придуманий тарифний план FAMILY Plus. Це новинка серед усіх послуг, що надаються компанією і коштувати він буде 50 гривень в місяць. Даний пакет надає користувачеві безлімітні дзвінки у власній мережі, а також повний безліміт на всі популярні месенджери, серед яких є Viber, Telegram, WhatsApp і Skype. Але суть тарифного плану полягає якраз в тому, що абонентам надаються дзвінки за кордон за зниженою ціною. Наприклад, одна хвилина розмови з абонентом з Молдови, Італії або Росії буде коштувати дві гривні. А ось за дзвінки в інші країни доведеться віддати 5 гривень за 10 хвилин. Це дуже зручні умови в тих випадках, коли дуже часто потрібно дзвонити за кордон.

Лінійка тарифів Device

Зараз є не лише поодинокі тарифи Vodafone Україна 2019. Були придумані нові лінійки і одна з них - Device. Існує три версії:

Device S.
Device M.
Device L.


Різниця в тарифних планах полягає не тільки в ціні, але і в обсязі наданих послуг. Найдешевша варіація коштує 45 гривень на місяць. За такі невеликі гроші користувач отримує всього лише 50 мегабайт Інтернету на місяць, а також безлімітний 2G. До того ж надається 50 хвилин в день на дзвінки в мережі мобільного оператора, а ось дзвінки на інші мережі будуть коштувати 50 копійок за хвилину спілкування. Умови не дуже зручні і підійдуть вони тільки тим, хто зрідка користується мобільним телефоном.

Наступна варіація - Device M, яка стоїть вже 50 гривень. Але вона суттєво відрізняється за обсягами наданих послуг від попередньої версії. За такі гроші користувач отримує 5 гігабайт Інтернету в місяць і два гігабайти в подарунок, а також безліміт на соцмережі. При цьому за будь-які дзвінки, в тому числі і всередині мережі, доведеться платити по 50 копійок. Такий пакет підійде тим людям, які частіше користуються мессенджерами і соціальними мережами. Останній різновид пропонує користувачам за 90 гривень отримати 10 гігабайт Інтернету і БЕЛІМО на соціальні мережі.

SuperNet

Варто знати, що можна легко знайти нові тарифи 2019 Водафон в Україні, офіційний сайт навіть дозволяє порівняти тарифи між собою. Найбільш популярна в даний момент лінійка пакетів називається SuperNet і ділиться вона на три різновиди:

SuperNet Start - 65 гривень на місяць.
SuperNet Pro - 85 гривень на місяць.
SuperNet Unlim - 115 гривень на місяць.


Різниця полягає в обсягах послуг. Користувачам дається високошвидкісний Інтернет і безлімітне спілкування всередині мережі, не менше 60 хвилин на дзвінки іншим операторам. Але особливість пакету полягає в безкоштовному доступі до багатьох додатків і сервісів.
Нові тарифи 2019 Водафон (Vodafone) в Україні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають