• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Чи буде підвищення зарплати військовослужбовців України в 2019 році останні новини

Кілька років тому на Україні почалися бойові дії, яким українська армія була зовсім не готова. Згодом почала впроваджуватися військова реформа, яка повинна була відродити галузь і зробити професію військовослужбовця знову популярною і престижною, так як навіть зараз країні потрібні захисники, які відстоювали б права і свободи мирного населення України. Влада вирішила в рамках реформи поступово підвищувати заробітну плату військовим, адже їм доводиться ризикувати своїм власним життям, захищаючи державу, а робити це за копійки ніхто не хоче. В рамках реформи також проводиться закупівля нового обладнання, техніки, реорганізація всієї структури, відкриття нових військових частин і не тільки. Але зараз все більше питань виникає з приводу того, яка буде зарплата військовослужбовців України в 2019 році і що взагалі планують робити політіки.
Чи буде підвищення зарплати військовослужбовців України в 2019 році останні новини


Чого варто чекати в 2019 році?

У зв'язку з останніми подіями, на сході держави до військовослужбовців в корені змінилося відношення. Тепер на плечі представників даної професії покладаються серйозні і відповідальні завдання, які потрібно обов'язково виконувати. Щоб отримувати такі завдання не обов'язково навіть перебувати на передовій, адже оперативні співробітники працюють навіть в тилу. Стратегічні рішення приймаються з командних пунктів, які знаходяться ближче до центру країни, а тому військовослужбовці по всій державі теж виконують важливі завдання.

В останні роки військова галузь почала фінансуватися набагато більше. З кожним роком виділяється сума збільшувалася. У відповідність з цим приймалися важливі правки, які дозволяли збільшити грошове забезпечення військових. Цього разу під час засідання Ради національної безпеки і оборони президент країни заявив, що в 2019 році необхідно підвищити заробітні плати військових приблизно на 30%.

Чергове підвищення виплат військовослужбовцям мотивується тим, що люди повинні йти на службу не лише через почуття обов'язку і патріотизму, а також з-за гідного грошового забезпечення, адже це один з головних мотиваторів. Тому президент закликав політиків переглянути виплати військовим і знайти кошти для їх підвищення. Крім того, планується значно збільшити витрати на національну безпеку і оборону країни в цілому. Варто згадати, що в 2018 році на фінансування військової галузі було виділено понад 163 мільярдів гривень, що на 20 мільярдів більше, ніж у попередньому році. Очікується, що фінансування в 2019 році буде ще більше.
Чи буде підвищення зарплати військовослужбовців України в 2019 році останні новини


Специфіка військової служби в нинішніх умовах

Для початку варто згадати те, що зараз військові абсолютно різного рангу задіяні в бойових діях і охороняють життя мирного населення. Але треба не забувати і про інформаційну війну, яка вийшла на абсолютно новий рівень. У мережі можна легко наштовхнутися на дезінформацію і навіть по телебаченню не завжди говорять правду. Це все позначається на ставленні до військових і часто воно змінюється в негативний бік. Це все істотно тисне на військовослужбовців, а тому влада вирішила хоч якось компенсувати це тиск за рахунок того, що будуть підвищуватися посадові оклади офіцерів української армії.

Україна намагається всіляко боротися з агресією з боку Росії, навіть в інформаційній сфері. Саме тому було прийнято рішення про блокування чималої кількості інформаційних ресурсів, сайтів і видань Росії. Тому в боротьбі з агресором Україна використовує комплексний підхід. Подібна специфіка вимагає чималої віддачі з боку, адже деяким доводиться боротися з величезним психологічним тиском, а іншим захищати країну зі зброєю в руках. Ось чому заробітні плати повинні регулярно збільшуватися відповідно до того, які завдання їм доводиться виконувати.
Чи буде підвищення зарплати військовослужбовців України в 2019 році останні новини

Як зараз йдуть справи з заробітними платами?

Насправді останні новини про підвищення грошового забезпечення військовим в 2019 році в Україні викликають чимало інтересу не тільки у самих військових, а й у звичайних українців. Поки немає ніякої конкретної інформації щодо того, коли саме варто чекати підвищення виплат і якими вони будуть насправді. Але наміри у президента серйозні, а тому влада шукатиме кошти для здійснення поставленої мети.

Що стосується нинішньої ситуації, то мінімальна заробітна плата для військових, які тільки покликаний, становить близько семи тисяч гривень. Грошове забезпечення підвищується в залежності від вислуги років, займаної посади, звання, кількості нарядом, якщо людина працює з секретною інформацією та документами і в не тільки. Що стосується тих службовців, які перебувають в АТО, вони отримують певні доплати до своїх зарплат. Таким чином, мінімалка для військового підвищується приблизно до одинадцяти тисяч гривень. Ця цифра поступово зростає, а тому варто чекати змін і в прийдешньому році.

Варто згадати, що раніше зарплата військовослужбовців контрактників України переважно складалася саме з преміальних виплат. Але нерідко надходили скарги на те, що деякі начальники користувалися цим в якості важеля тиску на підлеглих. Такі скарги не могли залишитися непоміченими, а тому було змінено співвідношення окладів і преміальних виплат. Ставка військового тепер становить 70%, а на премії припадає лише 30%. В майбутньому планується додатково регулювати дане співвідношення, але якщо будуть якісь зміни, то влада сповістять службовців про це.

Розмір премій встановлюється в залежності від купи різних факторів. На них впливає посада, звання, участь у військових операціях і військових діях. Іноді можна наштовхнутися на чутки про те, що кількість військових буде скорочуватися, але це не правда. Службовці можуть звільнятися лише в разі серйозних порушень або якщо вони не можуть виконувати службові обов'язки. В іншому ніяких змін не передбачається.Ситуація на фронті

Тепер треба докладніше поговорити про те, як буде виглядати зарплата військовослужбовців України в 2019 році в зоні АТО.
Як уже згадувалося раніше, за перебування в зоні військових дій додатково нараховуються кошти. Доплати теж бувають різні. Вони можуть варіюватися від 1500 гривень до 6000 гривень і навіть більше. Але в цьому випадку звання і посада не беруться до уваги.

Але в зоні бойових дій існує спеціальна штрафна система. Вона полягає в тому, що дозволяє штрафувати службовців не більше ніж на 70% від заробітної плати за порушення і неналежне ставлення до службових обов'язків. Однак дана система найближчим часом буде переглядатися і в Міністерстві оборони України можуть прийняти рішення про її скасування. Передбачається, що за особливі досягнення на фронті військовим будуть нараховуватися додаткові виплати, і навіть будуть видаватися нагороди, завдяки зарплата військових України в 2019 році буде рости ще більше.
Чи буде підвищення зарплати військовослужбовців України в 2019 році останні новини


Що змінилося за останній час?


Якщо людина хоче піти служити і цікавиться, скільки він буде отримувати, то йому слід один раз використовувати калькулятор грошового забезпечення військовослужбовців України, щоб з'ясувати суму заробітної плати з високою точністю.
Справа в тому, що цей спеціальний калькулятор дозволяє надбавки за рахунок посади, вислуги, звання та інших факторів, а тому воно може стати в нагоді в багатьох ситуаціях.

Ще кілька років тому військова галузь перебувала на задньому плані. Її майже не фінансували, по всій Україні закривалися військові частини, розформовувалися підрозділу і не тільки. Ніхто не доглядав за спеціальною апаратурою, автопарком і навіть зброєю. Все це призвело до того, що галузь довелося буквально реанімувати за допомогою серйозних змін. Військова реформа ще не була реалізована повністю, а тому деякі зміни заплановані на наступні роки. Додатково буде збільшуватися грошове забезпечення військових до тих пір, поки воно не досягне дійсно гідного розміру.

За останній час військова галузь серйозно змінилася, і вона продовжує вдосконалюватися. Українці зрозуміли, наскільки важливо мати боєздатну армію, а тому цій сфері і далі буде приділятися багато уваги. Поки це все новини про посадові оклади військовослужбовців. Більше можна буде дізнатися лише тоді, коли буде прийнятий відповідний законопроект. А тому залишається тільки стежити за останніми новинами на цю тему.
Чи буде підвищення зарплати військовослужбовців України в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають