• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році останні новини

Зараз, коли країна переживає період економічної нестабільності, люди дійсно потребують допомоги. Особливо це стосується звичайних і військових пенсіонерів. Якщо раніше військові пенсіонери отримували престижну грошове забезпечення, з яким можна було позаздрити, то зараз всі роки їх служби на благо батьківщини нічого не значать. Однак військових пенсіонерів стає більше і деякі з них припиняють службу за станом здоров'я. Прем'єр-міністр України повідомив, що найближчим часом слід чекати змін на краще. Тому часто виникають питання з приводу того, коли військовим пенсіонерам підвищать пенсії, і які доплати отримають.
Які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році останні новини


Яка склалася ситуація в країні і чому військові пенсіонери так чекають змін?


Суть багатьох проблем якраз полягає в безперервно зростаючої інфляції. Вона є причиною того, що в країні постійно зростають ціна на продукти харчування, побутові, непродовольчі товари та навіть послуги. Це все позначається на рівні життя українців, адже часто їх реальний рівень прибутку тільки знижується.

В Україні справи з пенсіонерами взагалі йдуть погано. Їх грошове забезпечення залишає бажати кращого, а військові пенсіонери нічим не відрізняються. Пропрацювавши чимало часу на благо своєї держави, пенсіонерам хочеться бути соціально захищеними і доживати свій вік спокійно, не хвилюючись про гроші. Але на практиці деяким пенсіонерам доводиться знову йти на роботу або шукати додаткове джерело прибутку. Останні новини про пенсії військових пенсіонерів говорять про те, що все скоро має змінитися.

Що стосується ситуації в інших країнах, то там військові пенсіонери можуть розраховувати на грошове забезпечення, яке іноді навіть досягає тисячі євро. В таких умовах вони можуть спокійно насолоджуватися відпочинком, якого вони заслужили. Таким пенсіонерам навіть вистачає грошей на курорти, і вони можуть дозволити собі набагато більше, ніж українці. Українські посібники занадто малі, їх майже не вистачає для нормального життя і пенсіонерам попросту доводиться економити.

Окремо варто згадати про те, що люди похилого віку часто потребують ліків. Ліки в Україні продовжують дорожчати, а виплат часто не вистачає на нормальне лікування. І це тільки частина всіх проблем, з якими військовим пенсіонерам доводиться стикатися. Ось чому українцям так цікаві новини про пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році з 1 січня.
Які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році останні новини


Чого варто чекати в 2019 році?

Для початку варто згадати, що в останні роки ситуація з пенсіями була плачевною. Справа в тому, що тільки зараз грошове забезпечення почало поступово зростати. У 2014 році пенсіонери отримували так мало, що грошей не вистачало практично ні на що. Прем'єр-міністр ухвалив, що вже з початку 2019 року грошове забезпечення військових пенсіонерів буде збільшено. Очікується, що в середньому виплати зростуть приблизно на півтори тисячі гривень. Правда, законопроект про підвищення все ще знаходиться на розгляді, а тому зміни можуть бути відкладені на невизначений час. Але Гройсман пообіцяв, що перерахунок військових пенсій відбудеться навіть незважаючи на статус законопроекту.

Прем'єр-міністр також зазначив, що постійно шукаються нові шляхи вирішення проблем. Політики шукають можливості, які дозволили б здійснювати важливі зміни, не вносячи поправки або доповнення до законодавства. Але одним підвищенням пенсії не обмежаться. Військові пенсіонери отримають кілька підвищень, але перед кожною зміною грошове забезпечення буде переглядатися з урахуванням актуальних витрат і реалій. Що стосується основи для збільшення посібників, то все буде відбуватися не тільки в рамках зростання заробітних плат військовослужбовців, але і в рамках впровадження пенсійної реформи.

Згідно з попередніми даними, реформа пенсійної системи повинна торкнутися життя приблизно шість мільйонів осіб, які через деякий час відчують покращення якості життя. Насправді реформа позначиться навіть на життя звичайних пенсіонерів, які переважно задовольняються мінімальною пенсією. Найбільші зміни торкнуться бюджетників, особливо лікарів і вчителів.

Багато хто сподівається, що військові почнуть отримувати дійсно гідні пенсійні виплати, які в кілька разів більше звичайних. А тому очікується, що в результаті перерахунок пенсії всім військовим пенсіонерам в Україні в 2019 році збільшить актуальне грошове забезпечення як мінімум в 2-3 рази. Але варто враховувати, що у держави може просто не вистачити ресурсів на подібні зміни. Грошей в бюджеті може вистачити на одне або два підвищення, але всі інші зміни поки залишаються під питанням. Експерти і аналітики не вірять в їх реалізацію, але політики запевняють, що буде зроблено згідно з планом. А тому українці все ж дочекаються суми, яку їм обіцяв прем'єр.



Детальніше про те, кого насправді торкнуться зміни

Насправді багатьох цікавить те, якими все ж влада зробить пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році, свіжі результати показують, що зміни повинні торкнутися величезної кількості людей. Перш за все, буде збільшено грошове забезпечення тих людей, які свого прослужили не менше 20 років, а також мають сумарний стаж як мінімум 40 років. Також повідомлялося, що будуть переглядатися пенсійні виплати особам з обмеженими можливостями, які відносяться до першої або другої групи, або мали серйозні захворювання під час бойових дій. Своє підвищення отримають навіть ветерани і ті, хто мають особливі заслуги перед батьківщиною, а також відповідні медалі, нагороди.

Відповідно до одного з положень законопроекту, виросте розмір пенсійної допомоги громадян, які раніше служили в Україні, але зараз з яких-небудь причин проживають за кордоном. Є навіть пункт про те, що такими особистостями можуть бути навіть ті, хто вже не є громадянином України. Такі правки отримали чимало критики з боку експертів і аналітиків. Вони вважають, що це безглузда і марна трата грошей, але влада аргументують таке рішення турботою про тих військовослужбовців, яким саме в рамках виконання службових обов'язків довелося залишитися в іншій країні.

Ясна річ, від подібних правок істотно постраждає Пенсійний фонд. Варто згадати, що Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій військовим пенсіонерам не так давно, і це сильно позначилося на його стані. Що стосується стану, в якому знаходиться законопроект, то політики обіцяють прийняти його найближчим часом. Головне, щоб він вступив в силу вже з першого січня, але ніхто не застрахований від затримок, а тому невідомо, чи справді мул військові пенсіонери отримають свої зміни вчасно. Оскільки ситуація в країні змінюється майже щодня, краще не переставати стежити за останніми новинами, щоб не пропустити важливу інформацію.
Які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році останні новини


Новини про перерахунок

Як повідомляють політики, обов'язково буде проводитися перерахунок пенсій військовослужбовцям України. Тепер під час цієї процедури буде враховуватися оклад, звання і навіть посаду. Раніше при виході на пенсію все заслуги і досягнення військових не впливали на підсумковий розмір пенсійної допомоги. Очікується, що зміни, які будуть прийняті в найближчому майбутньому і проведення перерахунку змінять ситуацію в кращу сторону.

Після того, як буде проведена процедура перерахунку, держава повинна буде виплатити всю різницю. Якщо це не створить особливого тиску на економічну складову країни, то різниця буде виплачена людям протягом року.
Які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році останні новини


Дійсно все буде так, як обіцяють політики?

Завдяки офіційним заявам з боку Прем'єр-міністра стало зрозуміло, які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році, свіжі результати говорять про те, що виплати зростуть в середньому на 1500 гривень.
Ось тільки у багатьох громадян виникають сумніви щодо правдивості слів, сказаних Гройсманом. Вся справа в тому, що держава перебуває у вкрай нестабільному положенні, а державний бюджет все ще витрачається майже що даремно. В один момент може статися так, що грошей на довгоочікуване підвищення попросту не вистачить і тоді українцям доведеться чекати того моменту, коли все налагодиться. Все буде відомо тільки згодом, а зараз варто сподіватися, що ніяких проблем з прийняттям і реалізацією законопроекту не виникне і військові пенсіонери нарешті заживуть краще.
Які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають