• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Чи розпадеться Україна в 2019 році. Прогноз

Майбутнє української держави зараз хвилює не тільки багатьох його прихильників, а й противників. Обговорюваний останніми розпад України в 2019 році, привернув увагу маститих політиків, астрологів, інших верств езотеричного спільноти. Зрозуміло, точно стверджувати, що стане з нашою країною в наступному році, ніхто не наважиться. Все лише сходяться в одному - Україну чекають великі зміни. Це стосується конфлікту на Донбасі, який як і раніше залишається на межі відкритої військової конфронтації, незважаючи на триваючі торгові відносини з Росією. Подібне так само не можна знімати з рахунків. Звичайно, астрологічні прогнози не відрізняються чітким викладом майбутнього, але у людства подібні відомості завжди користувалися великою популярністю. Прислухаємося до них ми.

Чи розпадеться Україна в 2019 році. Прогноз

Що кажуть про розпад

Аналізуючи інформацію різного штибу про Україну, можна помітити значне поліпшення, як політичних, так і астрологічних прогнозів. Відверто заявляти про негативні тенденції сміють тільки ті, хто не розбирається в політиці або знаходиться під впливом російської пропаганди. Навіть адекватно мислячі політологи «старшого брата» згадують про майбутні великі зміни в нашій країні в наступному році. До їхньої думки приєднується значна частина світової спільноти. Тому, прогноз розпаду України все більше відходить на задній план.

Розглядаючи ситуацію, що склалася, можна провести паралель між сьогоднішнім днем ​​і 1917 роком, коли сталася Лютнева революція. Верхи не могли управляти по-новому, а народ не хотів жити по-старому. Звичайно, новий Жовтневий переворот українцям не потрібен, його з успіхом замінять майбутні вибори Президента країни, що зіграє велику роль у зміні внутрішнього економічного розвитку.

Не обійшли стороною езотеричні кола військовий конфлікт на Донбасі. Тут їх передбачення підтвердилися - антитерористична операція закінчилася. Правда, вона перетворилася в новий формат - операція об'єднаних сил. Провісники вважають, що їй незабаром так же прийде кінець. Учасники національної «Битви екстрасенсів» вважають, що операція триватиме до 2020 року, після чого варто очікувати прориву у міжнародних справах і внутрішньоекономічних.

Азербайджанський ясновидець Ганьбив Алекперов стверджує, що дуже складно передбачити долю цілої держави, де кожна людина є складовою часткою прогнозу. Подібне право собі дозволити тільки сильні екстрасенси, яких в даний час не існує. Тому нечіткі прогнози по анексувати Росією Криму, подальшу долю сходу України пояснюються словами Алекперова. Але те, що Україна розпадеться - не може бути й речі.
Чи розпадеться Україна в 2019 році. Прогноз


Пророцтва на 2019 рік

Скласти для себе приблизну картину найближчого майбутнього України можна тільки після вивчення передбачень астрологів на 2019 рік. Наша країна зараз переживає не найкращі часи, хоча її міжнародні кроки цілком очевидні. Труднощі виявляються практично у всьому, починаючи від низького рівня заробітної плати та пенсій, закінчуючи високими цінами на якісні продукти харчування, товари першої необхідності.

Переглядаючи новини, люди намагаються знайти хоч один позитивний заголовок, який підтверджує їх впевненість в тому, що країна не стоїть на місці, а рухається вперед. Офіціоз не приносить нічого хорошого, і люди звертають погляд до екстрасенсів, астрологів. Хоча їх пророцтва виражені фразою «мені так здається», читачі і глядачі все одно знаходять для себе щось позитивне, що дає надію на майбутнє. Щоб не здатися голослівними, наведемо слова відомих екстрасенсів і астрологів, які дадуть відповідь на питання, розвалиться Україна в 2019 році чи ні.


Едгар Кейсі

Американський провидець, лікар здобув світову популярність, завдяки прогнозам майбутнього. Подібне обумовлюється тим, що всі його слова збулися з унікальною точністю. До того ж, багатьох цікавили навіть не його прогнози, а як він отримував доступ до Світового розуму. Майбутнє Кейсі бачив під час занурення в гіпнотичний сон, що закріпило за ним прізвисько «Сплячий пророк».

Побачити щось конкретне уві сні про Україну провидцю не довелось, чим пояснюються його узагальнені фрази. Але передбачити про майбутнє конфлікті між двома братніми народами, сновидцу вдалося.

З іншого боку, вираз «братні народи» винахід радянської політології. Такими можуть бути не тільки жителі Росії та України, а Палестини і Ізраїлю. І чи є вони насправді братніми - це вже інше питання. Приміряючи на себе висловлювання Кейсі, конфлікт триватиме дуже довго, його завершення передбачити не вдалося. Хоча протистояння не обов'язково виражається військовими діями.

Чи розпадеться Україна в 2019 році. Прогноз

Валерій Московченко

Український оракул Валерій Московченко є відомим астрологом. Його прогнози ґрунтуються не тільки на небесні світила, а й силі, інтелекті нашого народу, майбутнє якого знаходиться в його руках. Звичайно, Небо так само не залишиться в стороні, буде підтримувати працьовитих громадян, які працюють на благо держави.

Процвітання не впаде манною небесною, для нього варто попрацювати. Подібне виражається не тільки роботою біля верстата, збиранням врожаю, але і відкритим висловлюванням думки, відстоюванням громадянської позиції. Якщо народ поведеться згідно з прогнозами Валерія, у олігархів, диктаторів не залишиться стимулу перебувати при владі. Місце займуть гідні, чесні громадяни, які ведуть країну до процвітання.

Обнадійливі віщування Московченко не позбавлені застереження про новий Майдан. Невдоволення нинішньою владою, прийдешні президентські вибори можуть цілком спровокувати нову революцію. Подібне загрожує новими потрясіннями, новою кров'ю, які можуть віддалити Україну від передбачуваного процвітання.

Астролог сподівається, що громадяни країни все-таки наділені здоровим глуздом і не допустять розвитку внутрішніх конфліктів. На його думку ситуація незабаром стабілізується, інфляція зменшитися, курс гривні суттєво підросте. Що ж стосується питання, чи розпадеться Україна, Московченко дає однозначну відповідь - ні.


Влад Росс


Одеський провісник політичних подій Влад Росс не раз говорив про світле майбутнє своєї держави, які очікують його хороших перервах. Думки Влада можна узагальнити наступним переліком:

на відірвані Росією території незабаром знову повернеться українська влада;
збройне протистояння на Донбасі в найближчому часі припинитися;
економічне становище стане стабільним;
людські і фінансові ресурси будуть використовуватися тільки за призначенням;
біля керма держави виявляться гідні громадяни.

Звичайно, все почнеться після деяких позитивних зрушень в наступному році. Але включене південне узбережжя, скоріше за все, перетвориться на острів Крим. Він стане нікому не потрібним, ні Україні, ні розпалася на частини Росії. Хіба що Туреччина включить його в зону інтересів.

Матрона Московська

Російська провидиця Матрона теж передбачила блискуче майбутнє нашій країні, хоча її бачення назвати багатослівними, вичерпними неможна. Жінка займалася цілительством, а не політичним прогнозуванням. Вона повідала про те, що темні часи для нашої держави підуть в минуле, а на небосхилі засяє зірка процвітання.

Звичайно, її слова можна трактувати по-різному, але будемо сподіватися, що вони здійсняться в прямій передачі.
Чи розпадеться Україна в 2019 році. Прогноз

Павло Глоба

Пророцтва російського астролога дещо розходяться з думками вищенаведених ясновидців. Він пророкує Україні повну втрату завойованих у неї Росією земель, наступ затяжної економічної кризи, інші нерадісні моменти. Гуру не позначав дату, коли розвалиться Україна хоча передбачення на 2019 рік сповнені песимізму.

Можливо подібне все ж відбудеться, але на місці колишньої України і Росії утворюється нова держава, де народи по-справжньому стануть братськими.

Заключна частина

Зводячи воєдино передбачення екстрасенсів з прогнозами вітчизняних економістів можна стверджувати про деякі позитивні перспективи для країни в майбутньому році. Вони представляються такими:

стабілізація економічного становища;
підйом ВВП на 4%;
зміна політичної еліти;
прийняття Антикорупційного законодавства;
подальше тяжіння України до Євросоюзу.


Подібні перспективи дають надію на покращення життя громадян, зміцнення авторитету країни в світовому співтоваристві, прихід до влади нових політичних сил і догляд тих, хто пророкує, що розвал України неминучий в 2019 році.
Чи розпадеться Україна в 2019 році. Прогноз
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають