• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Чи буде підвищення зарплати ДСНС в Україні в 2019 році останні новини

В останні роки в Україні активно проводяться реформи практично в усіх сферах з метою поліпшення життя населення. Деякі зміни є вимогою іноземних держав, які надають країні фінансову підтримку. В іншому, реформи необхідні через застарілі порядків, які не дозволяють системам повноцінно функціонувати. Не обійшлося без реформ і в сфері ДСНС. Професія рятувальника важка і небезпечна, тому вона вимагає гідної оплати. Хвилює питання, чи покращиться якість роботи служби, коли ДСНС підвищать зарплату в Україні.
Чи буде підвищення зарплати ДСНС в Україні в 2019 році останні новини


Особливості оплати праці рятувальників

У нинішньому році рівень заробітної плати в багатьох відомствах був переглянутий.
Також відбулося підвищення рівня мінімальної заробітної плати. А зарплата рятувальника залишилася на колишньому рівні. Підвищення окладу в даній сфері станеться в обов'язковому порядку, але проводити кардинальні зміни відомства за один рік не раціонально. Повний реформування цієї сфери буде відбуватися поетапно протягом декількох років.

Під час розробки реформ, надходила пропозиція повністю розформувати службу надзвичайних ситуацій. Але пропозиція не отримала підтримки, адже при виникненні нещасть потрібне втручання спеціально навчених співробітників. Злагоджена робота рятувальників є запорукою швидкого вирішення лих. Не варто забувати, що в сферу відповідальності служби надзвичайних ситуацій також входять обов'язки інспектування та контролю забезпечення безпеки персоналу на робочих місцях.

Головною проблемою цього відомства є корупція. Саме з цієї причини введення кардинальних реформ необхідно. Заплановані зміни роботи структури спрямовані саме на виправлення головних недоліків. Реформатори стверджують, що після введення реформ і підвищення зарплати співробітникам ДСНС в Україні питання про корупцію всередині відомства буде вирішено.
Чи буде підвищення зарплати ДСНС в Україні в 2019 році останні новини


Які реформи очікувати?

Весь процес реформування Державної служби надзвичайних ситуацій запланований на трирічний період.
Терміни визначені умовно, вони можуть змінитися при наявності певних умов. Як приклад для оновленої служби була взята модель європейських та інших закордонних відомств. Всі зміни покликані наблизити процес роботи вітчизняних рятувальників до європейських службам.

Серед найближчих нововведень очікується оновлення службового транспорту, придбання якісного нового обладнання. Завдяки таким заходам співробітники ДСНС зможуть ефективно виконувати свої обов'язки. Діючих співробітників цікавить, чи буде скорочення співробітників ДСНС в 2019 році в Україні. Зміни в штаті заплановані, але на сьогодні реформатори не повідомляє, який саме їх характер. Про масові звільнення інформації немає.

Найближчим часом буде проведена ретельна перевірка загальної роботи інспекції, а також окремих підрозділів. Правила прийому нового персоналу будуть змінені кардинально. Після ведення реформи в дію критерії відбору посиляться, пройти конкурс стане складніше. Пріоритетом при відборі на службу в пріоритеті будуть молоді юнаки, які мають гідну фізичну і професійну підготовку.


Принцип підвищення заробітної плати


Для нових професіоналів держава зобов'язується забезпечити гідний рівень заробітної плати.
Підвищення окладу для працівників служби порятунку буде проходити в кілька етапів. Різкого підвищення доходу очікувати не варто.

На сьогоднішній день немає можливості повідомити які-небудь конкретні терміни або цифри. Оскільки про підсумкові суми представники уряду інформації не надають. Цифри будуть визначатися за результатами дії реформ. Фахівці прогнозують підвищення окладу службовців не менше ніж удвічі. Але в зв'язку з обмеженими можливостями бюджету, підвищення відбуватимуться поступово незначними сумами.

Кадрові зміни

Набір персоналу в нові рятувальні бригади буде здійснюватися на добровільній основі.
В іноземних державах ця ідея давно успішно реалізована. Бригади добровольців в партнерських країнах функціонують у всіх містах. Кількість персоналу регулюється в залежності від масштабів населеного пункту, а також частоти виникнення нещасних випадків.

Завдяки такому нововведенню з'явиться можливість набирати мінімально необхідну кількість співробітників. Таким чином, держава економить значну суму на зарплати для непотрібних посад. Збережені кошти будуть спрямовані на поліпшення умов роботи і підвищення окладу. Залучати до співпраці молодих фахівців держава планує саме за рахунок підвищення зарплати ДСНС в Україні 2019 року.

Планується внести зміни і в процедуру проведення інспекцій, проводити їх будуть представники ДСНС. Нові правила також стимулюють страхові компанії більш відповідально ставитися до своїх обов'язків, оскільки при виникненні надзвичайної ситуації на підприємстві відшкодування збитку буде проводитися за рахунок страхової компанії. Таким чином, державні органи планують скоротити кількість нещасних випадків через халатне ставлення персоналу. Допомога в реалізації запланованих реформ будуть надавати іноземні представники з НАТО. Завдяки підтримці та обміну досвідом процес зміни державної структури прискориться.
Чи буде підвищення зарплати ДСНС в Україні в 2019 році останні новини


Процес індексації зарплати

Згідно з останніми новинами про індексацію зарплати ДСНС в Україні в 2019 році, ця доплата зберігається на загальних умовах для всіх співробітників, які перебувають на державному забезпеченні. При розрахунку індексації враховується величина індексу споживчих цін, а також інші показники. Безумовно, індексація не дасть можливості істотно збільшити дохід, але зможе вирівняти суму заробітної плати по відношенню до інфляції.

Індексація доходу буде проведена для всіх співробітників по одному алгоритму. Тому величина виплат також планується однакова. Таким чином, держава вживає всіх можливих заходів, щоб забезпечити співробітників служби надзвичайних ситуацій США и других странах за їх нелегку працю.
Чи буде підвищення зарплати ДСНС в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають