• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Коли потеплішає в Україні в 2019 році. Гідрометцентр

В останні кілька років погода стала непередбачуваною, а зима, то занадто тепла, то відчуває різкими заморозками. З цієї причини багатьох цікавить, коли потеплішає в Україні в 2019 році. Адже, незважаючи на красу білих снігових заметів, ми з нетерпінням чекаємо перших весняних промінчиків. Синоптики ж склали прогноз погоди на майбутній рік, вказавши періоди похолодання, потепління на території країни.
Коли потеплішає в Україні в 2019 році. Гідрометцентр

Загальна характеристика

Останні роки українським зим характерно пізніше настання морозів, часті снігопади, періодичні відлиги. Більшість громадян на грудень готують гумові чоботи, чекаючи затяжну осінь замість морозів. Але вже з настанням другого зимового місяця країною пройдуть сильні снігопади. Опади розподіляються нерівномірно, коли в певних областях ще стабільна осіння погода, інші вже засипані снігом.

Синоптики стверджують, що загальна характеристика погодних умов в зимовий період мало чим відрізняється від попереднього року. Зима подарує сильні снігу, часті відлиги, сірість, високий рівень вологості повітря. Ще в кінці осені пройшли перші снігопади, які вкрили сніговими заметами територію країни практично повністю. Але коли потепління в Україні настав через кілька днів, він розтанув.

Періоди потепління

Новий етап наступу повноцінної зими прогнозується напередодні новорічних свят. Тому святкова атмосфера буде доповнена високими сніговими заметами та тріскучими морозами. Такі погодні умови протримаються до закінчення періоду свят. А вже після Водохреща температура повітря знову підніметься вище нуля. Настануть сирі і сірі дні.

Безумовно, прогнози Гідрометцентру можуть трохи відрізнятися від реальності, оскільки, неможливо передбачити заздалегідь всі особливості. Але інформація про ранній настанні зими в цьому році все-таки була вірною. Зима настала різко разом з усією її красою.


Яким буде кінець зими?


Фахівці порівнюють погодні умови останнього зимового місяця з жіночим настроєм - він буде досить мінливий. Початок лютого ознаменується сильним потеплінням. Температура повітря несподівано підніметься вище нуля, утворюється сльота і вогкість. На цей період рекомендується запастися непромокаючої взуттям.

Але через кілька днів почнеться період сильних снігопадів. По закінченню снігопадів очікується різке зниження температури повітря. В результаті таких перепадів температурного режиму по закінченню місяця основною проблемою стане ожеледь. Скоринки льоду покриють не тільки дороги, але також дерева й проведення, ніж можуть спровокувати безліч проблем. Через ожеледицю зростає ризик отримання травм, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод.
Коли потеплішає в Україні в 2019 році. Гідрометцентр


Остаточне потепління

Згідно з прогнозами Гідрометцентру закінчення зими буде супроводжуватися сильним снігопадом.
Проблем пов'язаних з цим погодним явищем не очікується, сильних вітрів і морозів не буде. Протягом усієї зими будуть періодичні етапи зниження температури, але за межі норми показники градусника не вийдуть.

Але коли в Україну прийде тепло в 2019 році? По закінченню останнього етапу снігопадів температура повітря поступово почне підвищуватися. Таким чином, погода дає зрозуміти, що остаточне прихід весни вже близько. Разом з потеплінням в країну прийдуть сильні рвучкі вітри. Через пару днів вітер заспокоїться, але почнеться період сильної сльоти, буде спостерігатися високий рівень туманності. Зима не захоче йти без бою, тому подарує прощальний снігопад. Сильну заметіль не передбачається, весна незабаром повністю увійде в права.
Коли потеплішає в Україні в 2019 році. Гідрометцентр
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають