• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році свіжі новини

Зараз державна влада приділяє особливу увагу життя літніх українців, адже довгий час їм доводилося просто виживати на свої вкрай низькі пенсії. В результаті була розроблена пенсійна реформа, яка привносить чимало змін. В рамках реформи буде проводитися осучаснення пенсій в Україні в 2019 році. Це стосується тих українців, які вже отримують пенсійні виплати.

Проблема полягає в тому, що більшості українців доводиться задовольнятися мінімальними пенсійними виплатами, які вже з першого січня наступного року складуть 1497 гривень. У липні мінімальна пенсія збільшиться до 1564 гривень, а в грудні до 1624 гривень. Лише дуже мала частина пенсіонерів може похвалитися розміром виплат, який перевищує мінімалку. Пенсійна реформа покликана змінити це положення речей і зробити так, що загальний розмір доходів пенсіонерів значно зросте і їх рівень життя значно збільшиться.
Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році свіжі новини


Етапи перерахунку виплат


Для початку варто уточнити, що даний законопроект до цих пір іноді переглядається, а тому в нього можуть вноситися певні зміни.
Однак він уже був прийнятий, а тому в подальшому буде проводитися перегляд розміру грошового забезпечення громадян. При проведенні даної процедури буде братися до уваги рівень заробітної плати за останні три роки до виходу на заслужений відпочинок. Виходить, що кінцева сума буде суто індивідуальною. Однак навіть люди з низькими зарплатами не відчуватимуть себе ущемленими.

Ось тільки цього разу зміниться коефіцієнт для трудового стажу, який складе всього одиницю. Раніше він становив 1,35. В результаті проведення кількох етапів повинні змінитися в більшу сторону розміри пенсійних виплат для всіх громадян без виключень. Також є новини про те, що буде стабільно проводитися індексація згідно з усіма правилами чинного законодавства України.

Останні новини про осучаснення пенсій в Україні в 2019 році говорять про те, що в цілому кожен з етапів перерахунку буде спрямований на певну категорію людей. Категорії визначалися згідно з тим, коли люди оформляли свої пенсії. Представники влади покладають великі надії на це осучаснення.

Звідки ж будуть брати гроші на це?

Багатьох цікавить те, де країна зможе взяти стільки грошей для підвищення пенсій такій великій кількості людей похилого українців.
Осучаснення пенсій в Україні по бюджету 2019 має вдарити не сильно, адже політики заздалегідь враховували всі витрати на впровадження пенсійної реформи і дану процедуру.

Частина грошей буде братися з державного бюджету, а решта з траншей, наданих міжнародними кредиторами. В результаті застаріла пенсійна система істотно зміниться. Згодом реалізується новий спосіб формування пенсійних виплат, створяться нові спеціальні фонди і не тільки. Не обійшлося і без негативних змін. Величезний резонанс викликало підвищення стажу, необхідного для виходу на заслужений відпочинок. Ця цифра буде поступово зростати аж до 2028 року, а тому зовсім скоро українці будуть припиняти працювати лише в 65 років мінімум.
Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році свіжі новини

Поки планується, загальне осучаснення обійдеться приблизно в 30 мільярдів гривень. Такі витрати не матимуть серйозних наслідків тільки в тому випадку, якщо хоч трохи збільшаться доходи Пенсійного фонду, а перші кроки для подібних змін вже були зроблені. Однак в більшості надалі гроші на перерахунок пенсій будуть братися з траншей, що виділяються Міжнародним валютним фондом.
Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році свіжі новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають