• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Кінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози

Кожен рік сторінки періодичних видань буквально рясніють новинними статтями про насування «черговий» кінець світу. Причин тому називається неймовірне безліч, від глибоко наукових пов'язаних із запуском адронного коллайдера, до неймовірно фантастичних, заснованих на пророцтва давніх індіанців або сучасних містифікаторів. У будь-якому випадку, незалежно від правдивості такого роду припущень, подібні заяви викликають великий резонанс у суспільстві з-за страху, віри у гірше або простого людського цікавості. Розглядаючи прийдешній рік, можна відшукати безліч згадок про можливий апокаліпсис. У цій статті ми постараємося зібрати всю необхідну інформацію по даній темі, щоб наш читач отримав вичерпну інформації про події, які можуть відбутися вже зовсім скоро.

Що говорить наука з приводу апокаліпсису-2019

Всім хто звик нехтувати пророцтвами і довіряти тільки наукових статей професійних дослідників, теж в 2019 році буде із-за чого похвилюватися. Справа в тому, що саме в цей період, до нашої планети наблизиться астероїд на унікально близьку відстань. Ще кілька років тому, провідні фахівці НАСА спрогнозували зближення кам'яної брили вагою в сотні тисяч тон під назвою «2002 NT7» з Землею, і за деякими чутками станеться це 1 лютого 2019 року.
Кінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози
Об'єкт такого розміру, здатний повністю знищити контент і привести до катастрофічних наслідків для всієї людської цивілізації. І хоча нинішній його маршрут проходить на досить безпечній відстані, тяжіння планети здатне внести поправки в траєкторію астероїда, і вже через рік нас може очікувати катаклізм, схожий на той, який «зачистив» Землю від динозаврів.

Вісники апокаліпсису

Як відомо, у всіх переказах або пророцтва, що оповідають про кінець світу, є згадки деяких передумов, обов'язково виникають перед початком глобальної катастрофи. Так, наприклад, в Біблії це вісники апокаліпсису несучі стихійні лиха людству, а у Нострадамуса серія трагічних фактів, які ведуть до знищення планети. Всіх їх об'єднує те, що вони масштабні, руйнівні і практично незворотні. В наш час існує не один десяток прикладів подібних катаклізмів, кожен з яких легко підійде на роль ознаки прийдешнього кінця світу. Взяти, приміром, постійно виникають війни на Близькому Сході, почастішали природні стихійні лиха або зростаючу напруженість на світовій політичній арені, де проаналізувавши факти, кожному стає зрозуміло, що світ знаходиться на межі великої катастрофи. Як і коли вона наздожене нас, поки не ясно, хоча у деяких відомих ясновидців є кілька версій з цього приводу.

Мішель Нострадамус

Кінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози
Свої теорії з приводу можливого кінця світу найбільш часто висловлюють астрологи, аналізуючи положення небесних світил по відношенню до нашої планеті. Самим відомим і авторитетним членом цієї когорти пророків вважається Мішель Нострадамус, який описав у своїх працях події на кілька століть вперед. Його послідовники впевнені, що цей чоловік, який жив у середньовіччі, зміг побачити майбутнє, і кожен його катрен несе в собі масу корисної інформації тим, хто зуміє його правильно зрозуміти. Люди, які виробляли розшифровку книг провидця, стверджують, що там описані десятки катаклізмів, які повинні статися на початку двадцять першого століття. Так в 2019 році може відбутися глобальна війна з залученням в бойові дії практично всіх континентів. Триватиме вона не довго, але рани після неї залишаться на довгі тисячоліття. І ніхто не вийде переможцем з цього конфлікту – будуть тільки переможені.
Кінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози
Не огляду на настільки сумні прогнози, Нострадамус говорить і про розквіт людства на руїнах загиблих імперій. Що, тільки зіткнувшись із загрозою повного зникнення, люди зможуть переглянути свої погляди на життя і передадуть всю енергію на творення.

Серафим Вирицький

Отець Серафим відноситься до тих чаклунів, слова яких збуваються в абсолютній більшості випадків. Зокрема він передрік гоніння християн в період побудови комунізму в нашій країні і загибель великої червоної імперії в кінці 20-го століття. З приводу 2019 року він говорив, що настануть великі зміни у світовій розстановці сил. Країни Америки та Європи втратять свою могутність і поступляться першість Азії. Основним геополітичним гравцем і фінансовим центром стане Китай.
Кінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози
Росія ж зміцниться духовно, але при цьому втратить деякі свої території, їх асимілюють люди, які прийшли із сусідніх країн. Війни будуть виникати повсюдно і не один десяток держав постраждає до того моменту, поки люди не зрозуміють де насправді криється світове зло і не знищать його власними руками. Передумови до таких подій можна легко розгледіти вже сьогодні. Центри світового виробництва давно знаходяться в країнах Азії, тут же розробляються головні інновації. Зовсім скоро і фінансові центри опиняться в Китаї, Індії та Сінгапурі, що тільки підтверджує слова великого пророка.

Матрона Московська

Щороку сотні паломників прагнуть до місць, де жила ця велика цілителька і ясновидиця. Не дивлячись на таку важку долю, що випала на частку Матрони Московської, вона володіла неймовірним даром заглядати в майбутнє не тільки конкретної людини але і цілих держав. Свої передбачення вона робила досить рідко, але всі вони неодмінно збувалися.
Кінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози
Щодо прийдешнього 2019 року, провидиця казала про велике зіткнення двох світів істинного і помилкового, де зло усіма способами прагнути заволодіти душами людства. У цей час все перемішається і люди, як сліпці, підуть за солодкими промовами, зневажаючи праведність. Після такого гріхопадіння виллються чаші гніву небесного, на землю та звершиться суд, якого чекали більше двох тисячоліть.

Можливість третьої світової

Якщо подивитися на нинішню політичну ситуацію, то не важко побачити, що насправді сьогодні світ знаходиться на межі глобальної катастрофи. Такого загострення, як зараз не було з часів Карибської кризи, коли СРСР і США вступили у відкриту конфронтацію біля берегів Куби. Кожен день протиріччя між нашою державою і країнами заходу тільки поглиблюються і ніхто не може точно сказати чим це загрожує людям, і чи зможе цей конфлікт вирішиться мирним шляхом. Тому, залишається тільки сподіватися на розсудливість можновладців, адже третя велика війна стане останньою.

Відео рубрикаКінець світу в 2019 році: чи буде в лютому, точна дата і прогнози
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають