• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна

Фанати нової техніки з захватом щоразу чекають інформації про вихід чергового покоління гаджета або глобального пристрою. Ігромани всього світу – про запуск розвитку улюбленої серії ігор або створення абсолютнейшей новинки. Що ж відбувається на перетині цих двох напрямів інтересів? Очікувано «великий БАДА БУМ!», як говорила незабутня Лілу вустами Міли Йовович. А саме: купа інсинуацій, жадібно передаються і обростаючих з кожним разом все новими подробицями чуток, інтриг і по-дівочому зворушливих мрій. Предметом яких, звичайно ж, раз за разом виступає не що інше, як розробка чергового покоління ігрових консолей. Домислами про те, що ось-ось вийде PS5 нас почали напихати, мабуть, вже через рік-другий, як вийшла «четвірка». Однак час минав, а Герман, як кажуть, все запізнювався. Ми тішили себе надіями, що «сонька» готує щось ну зовсім вже неймовірне, що їй треба, природно, до прем'єри підготуватися, обклавши нове покоління, немов, ялинкову іграшку ватою, масою ексклюзивів, як у вигляді партнерських ігор, так і продуктів виробництва власних підрозділів. Що просто ще не всі вершки зняли з четвертого покоління, що ось тільки-тільки ж нам дали обкатати «Pro»-шку, тому запуск п'ятого ще економічно невиправданий і невчасне Словом, заспокоювали себе і тішили, як могли. Нарешті, в 2017-му, нібито витік з більш ніж довірених кіл нам по секрету розповіла, що наступного року все і відбудеться. Але, рік витікає водою крізь пальці з кожним днем, а жодного офіційного не те що заяви з точною датою – навіть анонсу, як не було, так і немає. Що ж, залишається сподіватися, що хоча б до п'ятого ювілею PS4 ми, нарешті, побачимо PlayStation 5 Зміст:
 • Слово SemiAccurate
 • Ексклюзиви – такі ексклюзиви
 • Цікава статистика
 • Відео
 • Слово SemiAccurate

  Платний технологічний блог, відомий своїми численними із великим відсотком достовірності витоками, нещодавно повідав, що нова консоль знаходиться в стадії активної розробки, причому масі ігрових студій навіть вже таємно розіслані її девкиты для стартових тестів.
  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна
  Саме цей факт став раніше передумовою до того, щоб вважати, що PS5 можливо, вийде навіть до кінця вже цього року. Хоча, насправді, в ході поточних подій це малоймовірно, так як, за традицією, Sony, свою нову приставку повинна анонсувати на щорічній Е3. Яка в цьому році в Лос-Анджелесі пройде з 12 по 15 червня, і хоч в учасниках метр, природно, заявлений у списку його анонсів ніякої інформації про новий продукт немає. Звичайно, не виключено, що розробник залишив за собою право на інтригу в загадковому закінчення повідомлення «etc.». Але, якщо говорити по честі, на соньку це зовсім не схоже. Отже, якщо і так, то, як завжди, оголосять на Е3-2019 і в жовтні-листопаді стартують продажі. І хоч з датою присутній ось така невизначеність, щодо технічних подробиць все, як виявляється, набагато прозоріше і, звичайно ж, цікавіше. На думку SemiAccurate, нова консоль буде будуватися навколо архітектури AMD Navi, хоча, зрозуміло, з низкою авторських модифікацій, подробиці яких, природно, не розголошуються. Нагадаємо, нове покоління «аэмдэшных» відеокарт також затримується до наступного року, що, до речі, побічно підтверджує думку SA, так як віз попереду коня побіжить навряд чи.
  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна
  Також стало відомо, що пристрій буде використовувати процесор AMD Zen, і навіть в самому базовому його рівні будуть присутні вбудовані множинні налаштування для VR. До речі, це дуже хороший «дзвіночок», що підтверджує, що розмови про PlayStation VR – це ніяка ні рекламний прийом. Це дійсно активний проект, деталі якого і технології потихеньку обкатують то тут, то там.

  Ексклюзиви – такі ексклюзиви

  Звичайно ж, випуск покоління не обійдеться без підписаних під нього ексклюзивних ігор. Між іншим, це — ще одна причина не розраховувати на ранній випуск нового покоління. Адже дві головні, самі очікувані та ажіотажні новинки «Days Gone» і «The Last of Us II» раніше 2019-го чекати вже точно не доводиться.
  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна

  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна

  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна

  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна

  Швидше за все, під цю гребінку «зачешут» і ще одну парочку ексклюзивів: «Ghost of Tsushima» і «Death Stranding». Безумовно, список новинок цими назвами далеко не вичерпується, до того ж, спасибі розробникам, нове покоління, за їх запевненням, 100% намічено впровадження технології зворотної сумісності. Тобто всі улюблені за PS4 гри можна буде побачити і в новому поколінні, що, звичайно ж, не може не радувати.

  Цікава статистика

  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна
  Якщо звірятися з Вікіпедією, спостерігаєш цікавий факт: Sony кожне оновлення своєї приставки активує не раніше, ніж через 6-7 років після виходу попереднього покоління. Так було з PS22000-го, PS32006-го і PS4 – 2013 років. З одного боку, з чого б це виробникові змінювати себе і порушувати традицію (про, адже всі пам'ятають, що мова йде про японців, чи не правда?), випускаючи п'ятий реліз усього через 5 років? З іншого ж, представникам компанії неодноразово останнім часом натякали, що технології з кожним роком розвиваються все швидше, а очікування публіки від ігрового процесу і якості приставок все посилюються, тому, не завадило б у рамках удосконалення маркетингової політики подумати над прискоренням процесу розробки наступних поколінь
  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна
  . До того ж ситуацію підігріває і історія з головним і прямим конкурентом Microsoft, який в 2017-му підметушився зі своєю Xbox One X. Їй вдалося не просто «забити» за всіма параметрами оновлення PS4 Pro, але і за резонансом, а також популярності виступити рівній прем'єрі повноцінного нового покоління, розставивши, нарешті, всі крапки над «i» в боротьбі мощі проти ексклюзивів. Що ж, чим закінчиться їх протистояння – покаже 2019 рік. Звичайно, якщо Соні все ж прислухається до голосу розуму і своїм маркетологам.

  Відео  Sony PlayStation 5: дата виходу і ціна
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають