• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Чи буде підвищення зарплати пожежного в Україні в 2019 році останні новини

Пожежна служба відіграє важливу роль в збереженні життів простих українців, адже майже кожен день хтось потрапляє в біду. Однак служба знаходиться не в кращому стані. Мало того, що пожежники щодня піддають себе величезну небезпеку, так їх обладнання і забезпечення не відповідають реаліям. Через погане обладнання і пристосувань спостерігається висока смертність серед фахівців. А за свої героїчні вчинки вони отримують дуже маленькі заробітні плати. Тому дуже часто ведуться суперечки про те, коли пожежникам підвищать зарплату в Україні і що буде зі службою далі.
Чи буде підвищення зарплати пожежного в Україні в 2019 році останні новини


Основні проблеми служби

Перша і найголовніша проблема полягає в тому, що в пожежних частинах все ще знаходиться радянське обладнання, яке дійсно застаріло. Воно абсолютно не годиться для порятунку життів потрапили в біду українців. Уряду давно варто було б збільшити фінансування галузі та закупити хороше обладнання, тим самим знизивши смертність персоналу і збільшивши ефективність підрозділів, служби.

Друга проблема полягає в недостатньому фінансуванні пожежних підрозділів. Іноді трапляється так, що співробітникам служби доводиться заправляти пожежні машини за свої гроші. Машини старі і постійно ламаються, а коштів на постійний ремонт недостатньо. Поломка може навіть статися під час виклику і поки машина доїде до місця пожежі вже все згорить, а люди загинуть.

І остання проблема - заробітні плати представників служби. Недостатнє фінансування є причиною того, що раніше пожежні отримували стільки ж, скільки і працівники комунальних служб. Така зарплата не відповідає тому ризику, на який кожен день йдуть представники цієї професії. Очікується, що буде проводити індексація зарплати пожежникам України в 2019 році, але цієї суми буде недостатньо для нормального проживання. Потрібні реальні збільшення заробітних плат або скоро йти працювати в пожежну службу ніхто не захоче.

Чи буде підвищення зарплати пожежного в Україні в 2019 році останні новини

Чи будуть якісь зміни?

Уряд неодноразово обіцяло, що збільшить фінансування, а тому очікується підвищення зарплати пожежникам в Україні в 2019 році.
Депутати кажуть, що рядові співробітники служби будуть отримувати не менше 7-9 тисяч гривень. А зарплати досвідчених фахівців повинні збільшитися приблизно в три рази. До таких заяв варто ставитися з обережністю, адже в державному бюджеті немає коштів для того щоб різко підняти виплати пожежникам. Зарплати будуть рости, але не так швидко, як хотілося б. Важливо щоб вони встигали за постійним зростанням цін на продукти харчування і комунальні послуги.

Уряд обіцяє, що незабаром буде проводити реорганізація служби. Вона має на увазі скорочення кількості пожежних частин, освіту рятувальних груп на добровільних засадах, закупівлю нового обладнання. Групи добровольців будуть набирати з числа простих жителів і кожен може внести свій вклад в захист життя простих громадян. Постійно будуть проводитися навчання та курси підвищення кваліфікації. Фахівцям доведеться час від часу здавати тести та іспити, які націлені на перевірку рівня знань і наявності навичок. Ті, хто не пройдуть цю перевірку, будуть негайно звільнені. Виходить, що як тільки виросте зарплата пожежного України, серйозно збільшаться вимоги до представників цієї служби. Тому новим фахівцям обов'язково потрібно відповідати задано планці.

Скорочення співробітників

Очікується, що буде проводитися скорочення пожежних в 2019 році в Україні. Основою для цього стане:

Освіта груп рятувальників на добровільній основі. Вони будуть займатися гасінням пожеж і порятунком людей в межах кварталу або інший виділеної території. Тому пожежники потрібні будуть тільки в тих випадках, з якими не впорається група добровольців.
Підвищення заробітних плат для працівників. Скорочення штату дозволить заощадити велику кількість коштів і направити їх на модернізацію служби, збільшення грошового забезпечення пожежних.
Зменшення кількості пожежних частин, адже деякі частини вже давно просто простоюють.


Скорочення персоналу буде проходити з розумом. Як згадувалося вище, буде проходити масова переатестація співробітників. Хто не буде відповідати висунутим вимогам, той втратить роботу. Це дозволить залишити в частинах тільки справжніх фахівців.
Чи буде підвищення зарплати пожежного в Україні в 2019 році останні новини

Подібні зміни призведуть до того, що зарплата пожежного України обов'язково виросте. Залишається тільки сподіватися, що уряд нарешті усвідомлює важливість цієї служби і дасть її співробітникам гідні заробітні плати, адже вони щодня ризикують своїм власним життям, рятуючи когось.
Чи буде підвищення зарплати пожежного в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають