• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Яка мінімальна зарплата в Україні в 2019 році. Підвищення

В наш час, коли багато підприємств закриваються, відбуваються масові скорочення, звільнення, важко знайти робоче місце з хорошим, стабільним доходом. Багато з-за безвиході їдуть на заробітки за кордон, де можна заробити в два, три рази більше. Але у багатьох немає можливості знайти роботу за межами України. Вони змушені працювати в рідній країні, жити на українську зарплату.

Ті, хто працює на державних посадах, отримує дохід із загальної скарбниці країни (бюджетники, держслужбовці), змушені працювати на зарплату, виходячи з прийнятого бюджету. Трохи більше бюджетників отримують українці, що працюють на приватного підприємця, або працюють самі на себе. Проте, дохід бюджетників, приватних осіб залежить від загального бюджету, сума якого щороку змінюється. Яка буде офіційна мінімальна заробітна плата в Україні в 2019 році, поки невідомо. Деякі ЗМІ проінформували: в наступному році зарплата збільшиться. Скільки конкретно будуть отримувати бюджетники, підприємці, держслужбовці, поки залишається невідомим.
Яка мінімальна зарплата в Україні в 2019 році. Підвищення


Дохід бюджетників, держслужбовців


На сьогоднішній день українці, які працюють на благо країни, отримують таку зарплату, яка була закладена в бюджет.
У минулому році мінімальна сума заробітних плат становила 3723 гривні. Сума виплати залежить від рангу трудящого, кількості опрацьованих на підприємстві років, загальний трудовий стаж. Зараз бюджетників, держслужбовців, що працюють на приватного підприємця, цікавить питання: яка мінімальна зарплата в Україні в 2019 році буде встановлена ​​Кабінетом міністрів?

Згідно зі статистикою 2018, зарплату бюджетникам нараховували таким чином:

оклади для вчителів, викладачів університетів, вихователів, нянечок становили близько 6-ти-9-ти тисяч гривень;
доктора, медсестри, санітари, інші медичні працівники отримували 4-ри тисячі гривень.


У минулому році зарплата була збільшена на 5%. Зарплата вчителів у 2018 році становила від 4500 до 9000 тисяч гривень. Доктора отримували від чотирьох до п'яти тисяч гривень, їх виплати на 800 гривень перевищували мінімальну зарплату, передбачену бюджетом України. Хірурги з найвищою категорією отримували менше від 3500 до 4000 тисяч гривень, сімейні лікарі - 5000-6000, зарплата головного лікаря становила 4300 грн.
Яка мінімальна зарплата в Україні в 2019 році. ПідвищенняНайбільше в 2018 році отримували військові.
Якщо в 2017 році простий солдат отримував трохи більше тридцяти гривень, зараз він отримує 560 гривень. Майору з 1280 підняли до 1420, генералу - з 1460 до 1870.

Підраховуючи зарплату бюджетників на 2018, потрібно врахувати один момент - реформи, які вступають в силу восени поточного року. Згідно медичній реформі, сума грошових виплат буде залежати від кількості пацієнтів. У пацієнтів з'явиться можливість самостійно вибрати собі сімейного лікаря. Вчителям збільшать зарплату на 25%, сума заробітку становитиме близько десяти тисяч.

Держслужбовці (юристи, нотаріуси, заступники директорів, співробітники правоохоронних органів, інші) також будуть отримувати підвищену зарплату, яка буде залежати від їх займаної посади, рангу співробітника, їх професійних обов'язків. У минулому році діяла система заохочення. Тим, хто займався складною документацією, виконував завдання раніше поставленого терміну, пропонував свої шляхи вирішення проблеми, отримували також преміальні виплати.

Такі скачки виплат пояснюються тим, що в 2019 році планується підвищитися хв зарплата в Україні.

Співробітники приватних підприємств, їх оклад

Зарплата українців, які працюють на приватного підприємця, рахується трохи по-іншому, ніж бюджетникам.
Деякі директори великих компаній, підприємств нараховують заробітну плату, спираючись на бюджет. До таких роботодавцям, особливо, якщо це не офіційне працевлаштування, мало хто піде працювати. Зазвичай бізнесмени, які володіють фірмою, підприємством, компаній, платять на тисячу-дві більше мінімальної зарплати. Дохід українця стає великим, коли збільшується бюджет країни.

Оклад українця, що працює на приватного підприємця, налічується інакше. Якщо бюджетник, державний службовець отримує встановлену бюджетом суму один раз в місяць, то співробітник приватного підприємства отримує двічі на тиждень, місяць, іноді гроші виплачуються за кожен робочий день. Більшість українців, що працюють на приватні підприємства, працюють неофіційно.

Згідно недавно з'явилася інформації, планується підвищення мінімальної зарплати в Україні в 2019 році.
Яка мінімальна зарплата в Україні в 2019 році. Підвищення


Мінімальна заробітна плата 2019: підвищення


Від того, якою буде мінімальна заробітна плата, залежить, який рівень доходу буде у кожного українця.
У минулому році розмір мінімальної зарплати в Україні перевищував три тисячі гривень, загальна сума - 3723 гривні. Це майже на тисячу гривень більше, ніж в 2017. Загалом, середній дохід кожного українця перевищував 70% виплат по всій країні. В 2019 ці показники планують підвищити до 80%. Починаючи з 2016 року, українцям підняли заробіток на 15%.

До 2020 року, за словами Кабінету Міністрів, виплати підвищать до 25%.
До того ж, премії на той час планують порожниною скасувати. Їх замінять офіційними платежами, сума яких буде дорівнює сьогоднішньої мінімальної заробітної плати. Тоді всі співробітники будуть знаходитися в рівних умовах.

Що стосується підвищень мінімальної заробітної плати, то тут дані відрізняються. За словами представниці Міністерства фінансів, сума мінімальної зарплати становитиме 4173 гривні. Міністерство соціальної політики пропонує збільшити цю суму до 4356. Для порівняння: в 2017 році мінімальна ставка для офіційно працюючих, бюджетників, держслужбовців становила 1700 гривень, в 2018 - 3723.

Яким саме буде підвищення зарплати, поки невідомо. Зрозумілим є одне: сума щомісячних обов'язкових виплат збільшиться на чотириста-шістсот гривень. Сума заробітку буде залежати від займаної посади, рангу співробітника.
Яка мінімальна зарплата в Україні в 2019 році. Підвищення
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають