• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Прогноз курсу євро в 2019 році в Україні останні новини

Положення держави, та й життя українців в цілому залежить від курсу іноземних валют. У нинішній складній економічній ситуації буває вкрай складно передбачити зміну котирувань. Щодня за курсом долара і євро стежать не тільки мільйони українців, а й самі політики, економісти, аналітики ринку, підприємці і не тільки. Навіть найменший знецінення національної валюти призводить до того, що реальний дохід громадян починає зменшуватися. Оскільки заробітні плати в цілому знаходяться на одному і тому ж рівні, а змінюються лише зрідка і незначно, то саме котирування іноземних валют диктують умови життя українців. Тому всі без винятку хочуть знати, якою буде курс євро в Україні в 2019 році і до яких змін варто готуватися.
Прогноз курсу євро в 2019 році в Україні останні новини


Чому курс валют грає таку велику роль?

Для початку варто розібратися, чому ж курс іноземних валют настільки важливий. Справа в тому, що вартість євро і долара зачіпає відразу кілька важливих аспектів, які безпосередньо впливають на життя і інтереси громадян:

Якщо курс зростає, то відповідно відразу дорожчає побутова техніка, одяг, деякі види продуктів харчування, гаджети і навіть поїздки за кордон. Це трапляється через те, що більша частина товарів доставляється саме з-за кордону. А при зростанні курсу заробітна плата українців виявляється вже не така велика, якщо перевести її в іноземну валюту.
Скорочуються грошові маси, що виділяються на фінансування тих чи інших галузей, проектів і не тільки. Через це можуть переглядатися реформи і заплановані збільшення заробітних плат, пенсій і не тільки.


Зараз про те, підвищиться або знизиться курс євро в Україні в 2019 році, ведеться чимало суперечок і дебатів. Експерти та аналітики постійно публікують свої прогнози про те, що буде з валютами. Ясна річ, думки сильно різняться. Але добре обгрунтовані і підкріплені фактами прогнози дають українцям можливість зрозуміти, чого саме варто чекати в найближчому майбутньому.

Експерти часто акцентують свою увагу на тому, що найбільший вплив на курс чинять економічні і геополітичні проблеми. Незважаючи на всі існуючі проблеми, українські відомства і галузі намагаються докласти максимум зусиль для стабілізації курсу і для зростання національної валюти. Ось тільки для позитивних змін в державі може знадобитися багато часу, а тому, можливо, євро і далі буде дорожчати.А що впливає на курс європейської валюти?

Насправді існує вкрай багато факторів, які впливають на те, що буде з курсом євро в 2019 році. Всі чинники врахувати вкрай важко, а тому експерти і аналітики беруть до уваги лише головні причини подорожчання іноземної валюти. Ось деякі з них:

Внутрішній стан Америки і Європи значно впливає на те, яким буде курс валюти. Якщо, наприклад, в країнах спостерігаються масові хвилювання і заворушення, то курс падає. Також на котирування можуть вплинути вибори та інші події загальнодержавної важливості.
Інфляція здатна зробити так, що українська гривня буде дорівнює повітрю. Тільки при стабільному економічному зростанні забезпечується певна вартість валюти і її значення в світі.
Загальне фінансове становище самої держави впливає не тільки на життя громадян, а й на положення на економічній арені світу.
Рівень експорту та імпорту безпосередньо впливає на стан економічної складової країни і, отже, на котирування.


Це лише деякі аспекти глобального масштабу, які безпосередньо можуть вплинути на євро. Але насправді факторів набагато більше. Зазвичай прогноз курсу євро до гривні в 2019 році в Україні від досвідчених експертів і аналітиків охоплює набагато більше факторів, серед яких може значитися навіть настрій людей, становище на ринку праці, відносини між державами, сума зовнішнього боргу і графік виплат по ньому і не тільки.

Прогноз курсу євро в 2019 році в Україні останні новини


Чого все-таки чекати?

До перших серйозних змін курсу в 2019 році буде складно сказати, яка саме доля чекає європейську валюту.
Насправді в України хороші перспективи, але зміцнити економіку і досягти стрімкого її росту можна буде тільки при правильній реалізації реформ і важливих змін в державі.

Більшість експертів вважає, що у влади вийде утримувати євро на рівні 28-30 гривень. Але інші вважають, що ситуація всередині України занадто нестабільна, наприклад, незважаючи на всі зміни і впроваджуються реформи, думка і допомога міжнародних агентств, організацій, інфляція все ще залишається на високому рівні. А тому курс може скласти 33-35 гривень. Ясна річ, що курс євро до гривні на чорному ринку буде трохи нижче, але це зовсім не показник. Виходить, все буде залежати від політики влади країни і зовнішніх чинників, а тому передбачити точний результат подій вкрай складно.
Прогноз курсу євро в 2019 році в Україні останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають