• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Чи буде підвищення зарплати бійцям Національної Гвардії України в 2019 році

Останнім часом в Україні обговорюють питання про підвищення мінімальної зарплати в наступному році. Підвищувати мінімальний оклад будуть всім держслужбовцям, бюджетникам, військовим. Всіх українців хвилює ще одне питання: коли Національної Гвардії підвищать зарплату в Україні? Про це йшла мова ще у минулому році. Експерти стверджують, що підвищити оклад можуть після проведення виборів.
Чи буде підвищення зарплати бійцям Національної Гвардії України в 2019 році


Що собою являє Нацгвардія України


Національна Гвардія - сили, які стежать за безпекою, порядком в країні. Гвардійці захищають життя людей, стежать за їх безпекою.
Бійці Нацгвардія підкоряються міністерству внутрішніх справ, міністра оборони. До складу Нацгвардії входять добровольці, які поповнили ряди гвардійців за своїм бажанням, співробітники правоохоронних органів, солдати армії, волонтери. Волонтери служать на безкоштовній основі, вони не отримують платню. Склад поповнюється за рахунок мобілізації за призовом. У Національну гвардію також входять війська внутрішніх справ, воїни, які були самообороною за часів Майдану.

Національна Гвардія України почала своє існування в 1991 році як окрема силова організація. Пізніше цю силову структуру скасували. Національна Гвардія була відновлена ​​в 2014 році, після окупації Криму.

Відповідно до закону «Про національну гвардію України», в обов'язки бійців входить:

захищати громадян України, їх права, свободу, інтереси;
забезпечувати оборону території;
стежити за громадським порядком;
запобігати кримінальні, адміністративні порушення;
охороняти об'єкти, підконтрольні Нацгвардії;
нести відповідальність за пропускний режим на державних об'єктах;
охороняти державно важливий вантаж (ядерну зброю) при перевезенні його на територію України;
стежити за громадським порядком під час візиту важливих посадових осіб;
припиняти незаконну діяльність терористичних організацій, військових формувань, груп;
затримувати злочинців, які знаходяться в розшуку, втекли з місць позбавлення волі.


Основна функція, покладена на гвардійців - участь в АТО, збройних конфліктах, захист українців, території країни.

Зарплата воїнам-гвардійцям на сьогодні

Зарплата військовим залежить від їх звання, рангу. Оклад варіюється в межах однієї, двох тисяч гривень.
У минулому році Президент України видав указ про зрівняння окладів для всіх військових. Відповідно до закону, всі військових будуть отримувати однакову зарплату. Винятком будуть офіцери, які віддали службі в армії більше двадцяти років. На сьогоднішній день зарплата бійця Нацгвардії України становить від семи до десяти тисяч гривень. Чим вище звання у службовця, тим вище зарплата.

Сума окладу також залежить від прослуженних років. Солдат-контрактник, тільки що надійшов на службу, перший рік отримує від дев'яти тисяч гривень. У 2019 ця сума виросте до п'ятнадцяти тисяч.

У минулому році зарплату військовим підвищили в два рази. Наприкінці 2017 солдати-контрактники отримували дві з половиною тисячі гривень, спочатку 2018 року - сім тисяч. Зараз прості солдати отримують 560 гривень (до 2018 року вони отримували всього 30 гривень), майори - 1420 гривень (раніше оклад становив 125 гривень).

Раніше зарплата учасників АТО, які прикривали тил, становила майже три тисячі гривень, тепер воїни отримують сім тисяч. Учасникам бойових дій підняли оклад з п'яти тисяч до десяти.

Нещодавно в ЗМІ з'явилися новини про індексацію зарплати бійцям Національної Гвардії в 2019 році. Згідно з інформацією, оклад військовим підвищиться на 5-10%. Точна сума буде відома після прийняття українського бюджету на початку 2019 року.
Чи буде підвищення зарплати бійцям Національної Гвардії України в 2019 році


Зарплата нацгвардейцам в 2019 році: підвищення

Багато ще в минулому році стали говорити про те, що очікується підвищення зарплати Національної Гвардії в Україні 2019. Міністр оборони заявив, що з 1 січня наступного року зарплата військовим, в тому числі нацгвардейцам, буде збільшена. За останньою інформацією з Міністерства оборони, рядовий солдат буде отримувати від дев'яти тисяч гривень, офіцери - більше п'ятнадцяти тисяч.

Для того, щоб підвищити зарплату, Міноборони попросило в уряду додаткових чотири мільярди гривень.
Чи буде підвищення зарплати бійцям Національної Гвардії України в 2019 році

Підвищення окладу військовим пояснюється тим, що в минулих роках грошове забезпечення солдат було на низькому рівні, сума окладу була низькою. Це призводило до небажання воювати, служити в армії після закінчення контракту. Міністр заявив, що в минулому році спостерігалося часте звільнення. Тільки за півроку було звільнено близько 11 тисяч гвардійців, рядових солдатів, співробітників правоохоронних органів, контрактників. У ЗМІ з'явилася інформація, що очікується велике скорочення бійців Національної Гвардії в 2019 році в Україні. Близько 18 тисяч осіб планують покинути професію військового.
Чи буде підвищення зарплати бійцям Національної Гвардії України в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають