• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Важливі пророкування ясновидців про Україну на 2019 рік

Ясновидці зробили сенсаційне зізнання. 2019 рік стане для України особливим. Череда несподіваних подій і думок призведе до незворотних змін в житті українців. Таким є прогноз ясновидців на 2019 рік для України.

У дитинстві, настання Нового року асоціювалося у нас з солодощами та подарунками. У міру дорослішання, напередодні цього свята, виникало відчуття невизначеності і навіть тривоги. Кожен думав про те, чого хоче досягти і як зовнішні обставини можуть вплинути на жізнь.Благополучіе людей залежить не тільки від стану здоров'я, матеріального становища, а й від ситуації в країні. Складений прогноз на основі прогнозів Ванги, Нострадамуса і цілого ряду сучасних екстрасенсів, підкаже, чого варто очікувати.

У прийдешньому році держава опиниться в перехідному періоді.
Країна буде перебувати в стані стабільності. Наступний рік - прекрасний час для планування та прийняття доленосних рішень. Заявили ясновидці про майбутнє України.
Важливі пророкування ясновидців про Україну на 2019 рік

Для складання точного прогнозу, були взяті матеріали Ванги і Нострадамуса з тієї причини, що багато хто з них збувалися в минулому. Так що, є всі підстави, їм довіряти. За біографічними даними, в дитинстві Ванга любила шукати предмети з закритими очима. До неї за порадою приходила маса людей, включаючи світових лідерів. Топ пророцтв Ванги, які вже здійснилися:

смерть Йосипа Сталіна;
вбивство Індіри Ганді;
розпад СРСР;
теракт в США.


Нострадамус не тільки пророкував майбутнє, а й був всебічно розвиненою людиною. У 1781 році Папа Римський піддав анафемі передбачення Нострадамуса і заборонив їх поширювати. За мірками XVI століття Нострадамус був дуже багатою людиною. Великий провидець знав точну дату своєї смерті і просив поховати його тіло стоячи.

Багато з передбачених подій Нострадамуса, вплинули на світ, наприклад:


діяльність Гітлера;
скидання атомних бомб;
пожежа в Лондоні;
вбивство Кеннеді.


Події шокували весь світ. Люди стали побоюватися пророцтв. З'явилися різні варіанти трактувань прогнозів. Багато з них виявилися невірними.

Важливі пророкування ясновидців про Україну на 2019 рік

Економічна ситуація

У цій сфері українці не зможуть відчути повну гармонію. Відбудеться незначний економічний спад. «Тернистою буде шлях, але потім прийде затишшя, яке поступово розсіє темряву» - цитують експерти рядки Нострадамуса. Слова про нелегкий шлях точно відображають поточний стан справ в Україні.

Екстрасенс Олена Курилова стверджує, що навіть якщо економіка буде триматися на стабільному рівні, існує ймовірність підвищення цін. Вона підкреслила, що в цьому році варто покладатися суто на себе і мати невеликі грошові заощадження. Це підвищить впевненість в завтрашньому дні і вбереже від стресових ситуацій, якщо станеться економічний стрибок. Український астролог Влад Росс закликав усіх загострити увагу на гороскопі. Точний аналіз астрологічної карти, підкаже які непередбачені події можуть відбутися і як до них підготуватися.

У політиці очікуються зміни

«Старість піде, і люди стануть подібні Адамовим дітям». Розшифровуючи ці рядки Ванги, експерти прийшли до висновку, що на українську політичну арену незабаром прийдуть нові представники влади. Період затишшя - це шанс для побудови правильних стратегій. «Оновлення, обдумування, починання» - так говорять ясновидці про Україну в контексті майбутнього року.

Ведучий астролог Надія Кологривова загострила увагу на те, що до влади прийдуть нові ініціативні особи. Їх вплив буде відчутно не відразу. За словами Олени Курилова ситуація на сході країни залишиться незмінною, але жертв стане значно менше. Крим залишиться під контролем Росії. Екстрасенс заявила, що Європа буде підтримувати Україну і фінансувати нові проекти.

Важливі пророкування ясновидців про Україну на 2019 рік

Кінець світу відміняється

Проаналізувавши, чисельні розшифровки передбачень Нострадамуса, експерти прийшли до несподіваного висновку. Найближчим часом апокаліпсису не відбудеться. Прогнози по Україні на 2019 рік дають надію на добробут. Урагани, повені та інші катаклізми - не передбачаються.

Смертельні епідемії не повинні перетнути кордони держави. Зима буде помірно холодною. Весна настане пізно і плавно перейде в спекотне літо. Осінь принесе з собою дощі і вітру.На пророкування сподівайся, а сам не зівай


Далі можна прочитати не тільки важливі передбачення ясновидців про Україну на 2019 рік, а й дізнатися про способи захисту себе від емоційного вигоряння. Олена Курилова закликала уникати суперечок і концентрувати увагу на внутрішніх відчуттях. Важливо відновлювати емоційний фон і звільняти місце в душі для позитиву.Експерти в екстрасенсорики і езотерики радять підтримувати баланс наступними способами:

медитувати;
перебувати наодинці з собою;
ретельно відбирати інформацію зі ЗМІ;
не створювати конфліктні ситуації.


Виконуючи ці нескладні рекомендації, у людства є надія, що пророкування Ванги: «що було безповоротно втрачено, знову повернеться» правдиво, і кожен знайде бажане. Людина є творцем долі. Про це слід пам'ятати. Людські сила і енергія керують світом.
Важливі пророкування ясновидців про Україну на 2019 рік

Живучи в Карпатах Мольфари стверджують, що в цілому, наступний рік є сприятливим для будь-якого починання. Ясновидці віщують гарний урожай зернових. Всім відомо, що в період складних економічних ситуацій, люди виявляють своє справжнє обличчя. Так як 2019 обіцяє бути стабільним, то українці зможуть духовно збагатитися, не думаючи про матеріальні труднощі. Як ми бачимо, прогнози по Україні від ясновидців на 2019 рік - дуже навіть сприятливі.

Незважаючи на те, як події розгортатимуться далі, варто вірити тільки в хороше і прислухатися до даних прогнозам. Адже ми в змозі зробити наше становище краще. Позитивні прогнози і власні старання можуть зробити неможливе. Віра у власні сили творить чудеса.
Важливі пророкування ясновидців про Україну на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають