• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року

Фантасти і релігійні лідери з усього світу постійно пророкують кінець світу. Причини називають різні, але суть єдина — світ перестає існувати. Наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року відмінно вписується в теорію масової загибелі людей на третій планеті від Сонця. Так треба дізнатися варто лякатися цього небесного явища або ж летить астероїд виявиться маленьким і нестрашним, а схожим на метеорит.

Безліч небезпечних космічних тілНаближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року
Багато людей просто не замислюються про наявність ризику випадкової загибелі в результаті падіння на Землю небесного тіла. Особливо це стосується тих, хто ніколи в житті не бачив навіть візуальної картинки «падіння зірок». Люди, що проживають в зоні підвищеного ризику падіння метеоритів добре знайомі з питаннями астрономії. Їх всерйоз може лякати наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року. Саме такі люди уявляють що значить для нашої планети зіткнення з астероїдом.

Ризики падіння комет, метеорних дощів та зіткнень з астероїдами фіксуються регулярно. Спочатку це загальна інформація, що вимагає уточнення. Після періоду серії спостережень і розрахунків вчені визначають реальні ризики зіткнення, тобто існуючу орбіту або наявність хаотичності руху, а також розмір і інші особливості наближається космічного об'єкта.

Розміри небезпечного астероїда і траєкторія його польотуСпочатку людей налякали неминучим зіткненням з 2002 NT7 в 2019 році. Ця інформація з'явилася на сайті NASA після виявлення небезпечного небесного тіла 5 липня 2002 року. Паніка тривала недовго — через 4 дні інформація зникла з сайту. Одні стверджують, що це сталося внаслідок приховування від населення реальності космічних загроз, інші мислять раціонально — вчені отримали більше інформації про астероїд і перерахували ймовірність зіткнення.

Наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року
Розмір астероїда переконливий — діаметр 2000 м. Це не просто 2 км, 2002-NT7 ще й рухається досить швидко. У разі зіткнення космічна брила, з площею невелике село, буде еквівалентна вибуху 450 млн тонн тротилу або 30 млн ядерних бомб. Швидкість падіння складе 16-17 миль в секунду, тобто 25-27 км/с. Вчених всерйоз стурбувала ситуація. Той же Тунгуський метеорит був всього 30 м у діаметрі, але його потужності вистачило, щоб завдати руйнування на 40 км в окружності від свого падіння.

Новий космічний прибулець більше Тунгуського майже у 67 разів. Якщо розрахунки виявляться невірними, а військові не зможуть перешкодити падінню, то в 2002 NT7 в силах зруйнувати цілий континент. Хоча орбіта його польоту варіативна, космічне тіло рухається між двох планет, іноді наближаючись до них. Точність розрахунків не максимальна, поки є три версії руху астероїда:


 • Близьке проходження від Землі або збіг з нею орбіт.

 • Наближення орбіти астероїда до Марса без зіткнення.

 • Спокійне проходження між двох планет.


 • Після ретельного аналізу було визначено, що цей космічний об'єкт пройде близько від Землі, але зіткнення бути не повинно. Спочатку передбачалося, що наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року буде критичним для планети, називали навіть час падіння. Зараз же дата 01022019 і час 11:47 є орієнтиром для максимального зближення космічного тіла з орбітою Землі.

  Повторна зустріч з 2002 NT7 та спостереження за ним  Наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року
  Існує шкала Палермо, відзначає небезпеку наближення космічних об'єктів. Астероїд 2002-NT7 оцінений в 006 а.е., що означає підвищений ризик і необхідність спостереження. Люди і раніше зустрічалися «поблизу» з цим небесним тілом — про це говорить доктор Бенні Пайзер, стверджуючи, що небезпечний астероїд здійснює оборот навколо Сонця за 837 днів. Просто раніше астероїд був поза зоною уваги науковців з-за його безпеки, ефемерної віддаленості від Землі. У більш ранні періоди земляни просто не володіли необхідним рівнем технічного розвитку, щоб правильно оцінити відстань і ризик ймовірного зіткнення.

  Це означає, що повторна зустріч з цим астероїдом неминуча. Якщо врахувати його нестабільну орбіту, то ризик зіткнення все ж зберігається. Вірогідність вже вираховують вчені, поки кажучи про те, що в найближчі роки 2002-NT7 не буде представляти небезпеки. Це підтверджується сотнями спостережень за об'єктом — адже поки все ще зберігається ризик зіткнення з Землею в лютому 2019.

  Людям варто просто жити, не мучачи себе очікуваннями кінця світу або зіткнення з космічним тілом. Навіть наявний реальний ризик такої події не змінить ситуацію конкретної людини. В цей же час вчені і військові всього світу будуть пильно спостерігати за такими об'єктами, щоб у разі необхідності вжити хоч якісь заходи з порятунку людства. Зараз треба насолоджуватися життям, а не проводити час в очікуванні лиха і страху за своє існування.
  Наближення астероїда до Землі 1 лютого 2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають