• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Білка і Стрілка 3 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер мультфільму

Російський кінематограф останнім часом планує випустити безліч цікавих анімаційних фільмів за підтримки Фонду Кіно. Наприклад, у свій час мультфільм «Білка і Стрілка» у форматі 3D завоював любов не лише вітчизняного глядача, але ще і був переведений на майже півсотні мов світу. І ось скоро на екранах з'явиться третя частина цього мультфільму, вона-то якраз може скласти серйозну конкуренцію голлівудським анімаційним блокбастерам.

Що відомо про анімаційному фільмі?

Дата виходу третьої частини «Білки і Стрілки» поки що невідома, але чекати її варто не пізніше 2019 року. У компанії «КиноАтис» заявили, що зйомки почнуться вже найближчим часом, так як проект порівняно швидко отримав фінансування і у знімальної команди є можливість працювати за наміченим графіком. Загальний бюджет анімаційного фільму складе 200 мільйонів рублів. Така сума свідчить про те, що «Білку і Стрілку 3» будуть знімати за допомогою новітніх технологій, використовуючи детальну промальовування як героїв, так і зовнішнього світу, щоб за якістю не відставати від мультфільмів, який зараз випускають в США. Майбутній мультфільм 2019 року як і дві попередні частини, буде створено 3D, що додає картині своєрідності. За сюжетом, на цей раз професійним собакам-космонавтам доведеться змінити свій рід діяльності! Так, їм вони вирушать не вгору, як вони звикли, а навпаки опуститися на неймовірну глибину моря. Виявляється, в Радянському Союзі вчені навчилися використовувати звук і луна таким чином, щоб досліджувати самі таємні частинки Чорного моря, які не може просканувати навіть сучасна глибоководна апаратура.
Білка і Стрілка 3 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер мультфільму
Так от виявилося, що в глибині цього моря знаходиться архітектура настільки вишукана, що її точно повинен був хтось побудувати, сама вона не могла так красиво сформуватися. У вчених у лабораторії навіть є припущення, що це може бути справжній затоплене місто, де є населення! Щоб все дізнатися, держава створює місію з вивчення дивного загубленого міста, і її героями стають Білка і Стрілка! Ці браві друзі вже не раз рятували планету, так що точно не злякаються перед невідомістю, яка їх чекає в море. Вони безстрашно спускаються туди на підводному човні і навіть не підозрюють, що там знайдуть. Нова культура, зовсім інша раса і навіть смертельна небезпека для всього людства – з усім цим Білку і Стрілку доведеться зіткнутися і зібрати всю свою мужність в кулак, щоб врятувати Землю. Адже їм не вперше!

Знімальна група «Білки і Стрілки 3»

Білка і Стрілка 3 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер мультфільму
Режисером і продюсером майбутнього мультфільму стане Вадим Сотсков. Він продюсував дві попередні частини анімаційного фільму, тому в третій частині точно буде збережена особлива атмосфера, яку так полюбили глядачі різного віку. Він також знаменитий таким короткометражкам, як «Крилатий лев», «До кінчика хвоста», «Проливаючи світло», «День радіо» і так далі. Крім «Білки і Стрілки» Вадим Сотсков планує стати продюсером мультфільму «Кощій. Викрадач наречених». Там розповідається про те, як старий Кощій зневірився знайти улюблену традиційним способом і вирішив вкрасти собі наречену і так знайти сімейне щастя. У підсумку це викрадення спричинило за собою низку самих несподіваних подій, а самого Кощія навіть довелося побувати в ролі героя! Цікаво, що режисером цього мультфільму стане Інна Евланникова, яка подарувала світові дві перші частини «Білки і Стрілки».
Білка і Стрілка 3 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер мультфільму
Ще одним продюсером третьої частини повісті про собак-космонавтів стане Сергій Зернов. Він відомий за роботою над такими фільмами, як «Незвичайна подорож Серафими», «Скандаліст або листа про кохання», «Парниковий ефект» і багатьма іншими. Серед її майбутніх проектів трилер «Мертві ластівки», де розповідається про те, як Потвора закохалася у відомого ловеласа Сашу. От тільки на цей раз йому не вдасться провернути любовну аферу, адже з нечистою силою жарти погані, і обман вони просто так не прощають.

Сюжет попередніх частин

Проект «Білка та Стрілка. Зоряні собаки» був випущений в 2010 році і став першим мультиком формату 3D, випущеними в Росії. Незабаром він завоював любов глядачів, так і критиків, останні навіть вручили йому нагороду «Золотий орел».
Білка і Стрілка 3 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер мультфільму
Випустили його в честь 50-річчя з дня, коли радянські вчені відправили в космос двох безпородних собак – Білку і Стрілку. Вони вдало злітали в космос і повернулися звідти цілком здоровими, незабаром подарувавши радянської лабораторії цуценят. Мультфільм розповідає про їх подорожі, а розповідь ведеться від особи нащадка Білки, який живе в Білому Домі і згадує про те, що сталося з його мамою. Цікаво, що незважаючи на беззаперечний успіх у Росії, по-справжньому мультфільм «Білка і стрілка» відзначився в Польщі, де став найпопулярнішим фільмом вікенду. Друга частина під назвою «Білка та Стрілка. Місячні подорожі» теж оповідає про те, як у радянські часи вчені підкорювали космос. На цей раз їм довелося зіткнутися з проблемою – з Землі починають пропадати важливі предмети, наприклад, місяцехід. Щоб розібратися з цим Білка і Стрілка відправляються в подорож на Місяць. «Білка та Стрілка 3» – це амбіційний анімаційний проект, у якого є величезний потенціал. Цілком можливо, що цей 3D-мультфільм голосно про себе заявить і знайде вдячних глядачів не тільки в Росії, але і по всьому світу.

Відео трейлер, фан-тизери


Білка і Стрілка 3 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер мультфільму
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають