• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Мавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер

Однією з найкрасивіших українських літературних казок ось-ось випаде шанс отримати свою тривимірну повнометражну анімацію. І це дійсно чудово, адже «Лісова пісня» Лесі Українки – це не просто етно-драматичне фентезі, не просто класична театральна п'єса, знайома кожному жителю нашої країни з дитинства. Це своєрідний маніфест геніальної поетеси, доносить крізь століття її нащадкам думка про те, що людині варто перестати ставитися до природи, як до підвладному йому засобу, що її дари – це саме дари, а не щось само собою зрозуміле. Що треба прагне до гармонії з нею, наче, з живою істотою, а не бездушно використовувати її у своїх цілях. Це зворушлива і трагічна історія кохання, воспевающая красу природи і людської душі, їх беззахисність і безсмертя. За мотивами «Лісової пісні» вже знято дві кінострічки – у 1961 і 1980 роках, і мультфільм 76-року, а однойменні балет і опера не сходять з українських афіш театрів. Вона давно ввійшла у традиційну шкільну програму, і лягла, що примітно, в основу американської відеоігри-квесту 2018 року Forest Song. А на початку 2019 року глядачам представлять повнометражний анімаційний 3D фільм-мюзикл з цієї ж казки, який, судячи з трейлерів і офіційним тизера, не тільки продемонструє найсучасніші технології, але і стане справжнім естетичним відкриттям і для українського, і для світового глядача. Він обов'язково захопить своїми чарівними фарбами і образами дітей, а дорослим неодмінно припаде до смаку тонким гумором і універсальністю драматичної ідеї.

Сюжет анімаційного фільму

Головною сюжетною канвою мультфільму «Мавка. Лісова пісня» стала, звичайно ж, знаменита п'єса Лесі Українки. Але, творці картини в своїй роботі керувалися не тільки цим – історія обросла подробицями і нюансами, взятими з культурних традицій українського народу та давніх, як сама ця прекрасна земля, міфів.
Мавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер
Вона відкриє завісу таємниці над безліччю загадок місць, де живе Мавка – уособлення душі лісу, його Берегиня, яка, у що б то не стало, повинна захищати головне скарб хащі – Джерело життя. Щоб не осквернили його люди, щоб не загинуло все суще А Лукаш Лукаш – простий, але дуже талановитий сільський хлопчина, якого обожнює музику і весь вільний час присвячує грі на сопілці. Він би дуже хотів спробувати виїхати в місто і там реалізувати себе, але, на жаль, дуже соромиться грати на публіці. Тому йде в ліси і там щосили віддається магії звуків. Саме завдяки його музиці і відбулася їх зустріч чарівної лісової німфи Мавки і юнаки-музиканта. Вони закохуються одне в одного, але красивою, романтичною парою бути їм не судилося – в селі оголошується зла і корислива Килина Селяни з натхненням сприйняли її ідею відродити стару тартак на краю Лісу, адже вони не знали, що це – лише прикриття для того, щоб могутня Килина змогла знищити Джерело життя.
Мавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер
Раніше, коли серце Мавки було вільно, і думки її були зайняті лише турботою про своєї великої місії, він був невразливий, але, з появою в житті лісової німфи Лукаша, злий вдови з'являється шанс домогтися свого. В душі селян Килина вселяє злість і страх, затуманюючи їх розум і робить їх своїми прислужниками, а закоханого музиканта використовує в своїх цілях, граючи на його добросердечности і довірливості Здатний Лукаш на те, щоб перемогти злі чари й урятувати і Ліс, і любов своєю музикою? Чи вистачить сил у Мавки зберегти Джерело життя? Чи зможуть люди побороти в собі жадібність і боязнь всього містичного, щоб стати пліч-о-пліч з силами Природи на її захист?

Цікаві факти

«Мавка. Лісова пісня» буде зроблена за допомогою останніх технологій комп'ютерної графіки студією Animagrad на потужностях Film.UA Group, а її бюджет складе 5 мільйонів євро (частина надає держфінансування).
Мавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер
У березні 2018-го образ головної героїні прикрасила собою обкладинку американського видання «Animation Magazine», де проекту присвячена велика оглядова стаття для аудиторії, а його перший тизер був офіційно презентований на пітчингу Cartoon Movie у Французькому Бордо, і вже другий рік поспіль він визнається самим багатообіцяючим відкриттям року. І це не вважаючи його безперечного і резонансного успіху на батьківщині, що виразилося в опитуваннях публіки і численних перемогах у престижних конкурсах. Партнерами картини виступили Всесвітній фонд природи (WWF) та видавництво «Київський будинок книги», а консультують виробництво Національний центр народної культури Івана Гончара, Центр фольклору та етнографії Інституту філології при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, а також Музей історії української моди. Оригінальна версія буде, природно, українською, але, одночасно випускаються і доріжки з англійською, а також російським перекладами. Цей новий мультфільм взяв на себе чудову і дійсно заслуговує овацій місію донести до світової спільноти красу і самобутність української культури, сприяти її відродженню і популяризації.
Мавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер
Проект обіцяє перерости у потужний бренд, який складається не тільки з демонстрації картини і всіх рекламних матеріалів, її супроводжують, – під його егідою будуть випущені лінії одягу від провідних українських дизайнерів, тимчасові тату (точно такі, як у головної героїні), ексклюзивні колекції ювелірних виробів, а також будуть проводитися тематичні виставки та багато інших заходів. У планах студії, по закінченню робіт над повнометражною картиною, і випуск анімаційного серіалу, а також комп'ютерної гри. Дизайн костюмів для героїв «Мавки» розробила Ольга Навроцька, відомий український дизайнер одягу, а в основу видів локацій мультфільму лягли реальні зйомки українських пейзажів в Букском каньйоні, селі Вилкове та інших районах Карпат. Саундтрек 85-хвилинної стрічки складуть українські народні мелодії у сучасному аранжуванні, а також роботи мультиінструменталіста Максима Бережняка і етно-хаус гурту «ДахаБраха».

Знімальна група «Мавка. Лісова пісня»

Мавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер
Продюсерами виступили Ірина Костюк і Анна Єлісєєва, раніше успішно працювали в команді каналу ТЕТ на керівних посадах і нині представляють актуальний продюсерський склад Film.UA, а також Єгор Олесов – вже встиг випустити такі відомі проекти, як «Незламна», «Сторожова застава» та «Поліна». Зараз, до речі, крім «Мавки», під патронажем Єгора готуються до виходу ще кілька дуже цікавих картин і мультиплікація («Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Анна Київська», «Гарет Джонс», а також нова екранізація «Захара Беркута», обіцяє стати дуже гідним історичним бойовиком). Режисирує ж цей анімаційний фільм Олександра Рубан (не плутати з російською молодою актрисою), автор дитячого комедійного 3D-серіалу «Ескімоска», яка успішно випустила на екрани вже четвертий його сезон. Спочатку в цьому проекті вона брала участь в якості сторибордиста другого сезону, а для наступних випусків стала вже і режисером. А сценаристом «Мавки» став Ярослав Войцешек – чудовий автор, перу якого належать сюжети недавніх двох бестселерів «Сторожової застави» і «Викраденої принцеси», а всю концепцію розробляє арт-директор Крістіан Коскінен, партнер Ярослава з «Вкрадену принцесу», де він був художником-постановником.

Відео трейлер, фан-тизериМавка Лісова пісня 2019: дата виходу мультфільму, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають