• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер

Двісті років тому, коли Мері Шеллі писала свого Франкенштейна, мабуть, вона навряд чи могла собі уявити, що ця історія знайде таку популярність. З'явився колись на хвилі чергового витка інтересу до всього містичного, потойбічного і загробного персонаж за всі ці роки став не просто популярним – він вже є абсолютно невід'ємною частиною сучасної хоррор-культури. Адже перераховуючи всіх надприродних істот, які тільки зможуть прийти на розум, сучасний дитина назве, мабуть, вампірів, перевертнів, привидів і зрозуміло, Франкенштейна в числі інших. Що ж, це й не дивно, хоч і дещо помилково, адже саме чудовисько в книзі іменувалося «монстром Франкенштейна», але аж ніяк не самим Віктором – шалено талановитим і сміливим молодим ученим. Мегапопулярность ж образу «немертвого мерця» пояснюється легко. Він був прописаний настільки живо і яскраво, справляв на читача настільки незабутнє враження, що логічно, що ставлення до нього складалося більш ніж тепле – чудовиськом він залишався лише на папері. Уява ж малювала, нескінченно нещасну і страждає, зацьковану людськими забобонами і страхами жертву страшного експерименту. Тому не дивно, що образ згодом став обростати абсолютно природними для світу його дихаючих колег атрибутами, на зразок тієї ж Нареченої

Попередні екранізації

Кінематограф за всю свою історію подарував відразу кілька втілень цієї оригінальної фабули: були фільми і 1935-го та 1985 років, і досить вільні трактування на тему від 1967 і 1994 коли в одній з них Наречена просто згадується, а в другій — є спробою воскресити Франкенштейном власну кохану, а не обдарувати нудьгуючого монстра парою.
Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Сама ж перша проба екранного пера від 35-року, на думку багатьох, вважається справжньою класикою, і в мас-культурі до цих пір, кажучи про чудовисько Франкенштейна, у всіх на планеті фантазія малює в мозку саме геніально створений Борисом Карловим вигляд. Не кажучи про те, як вдало в ролі його ожила нареченої виглядала тоді красуня Ельза Ланчестер (хто не пам'ятає її стояли дибки афрокудряшки з ефектною зигзагоподібної сивиною?). І в 2019-му студія Universal, схоже, збирається повторити свій вдалий досвід та подати на глядацький суд новий варіант знятої нею ж колись історії

Сюжет фільму «Наречена Франкенштейна»

Автори проекту не приховують, що це буде рімейк, досить близький духу і букві як літературного прототипу, так і першого знакового фільму. Хоча, не виключено, що нас чекає маса сюрпризів в стилі нової «Мумії», вільних трактувань і цікавих доповнень до основного сюжету. Не обійдеться, швидше за все, і без появи знаменитого Доктора Джекіла, який, за задумом авторів Всесвіту, повинен буде світитися в кожному наступному фільмі, допомагаючи головним героям перемогти монстрів і збираючи їх під свої прапори боротьби зі злом.
Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
В іншому ж, очікується, що дія стрічки почнеться з того моменту, на якому закінчилася перша частина франшизи – історія про появу Монстра Франкенштейна. Коли він рятується, дивом уникає жорстокого переслідування людей, і ховається в лісовій гущавині у сліпого відлюдника. Власне, разом з прологом з участю класиків літератури та переказу короткого змісту минулій серії, це і був початок тієї старої «Нареченої Франкенштейна». Подібна лірика, звичайно, важко вписується у стала куди більш сучасною і динамічною концепцію жахів Universal. Тому, швидше за все, перші хвилини стрічки просто сконцентруються на моментах соціалізації Монстра з допомогою Відлюдника, коли він вчиться говорити, розуміти і насолоджуватися музикою, а також на інших знайомлять з персонажем і мають до нього глядача моментах. Набагато ж більше уваги повинні приділяти, по ідеї, самого процесу створення Нареченої. Тобто варто чекати появи злого генія Преторіуса, який в своїх наукових дослідженнях по створенню власного кишенькового зомбіленда помітних успіхів не добився, але пристрасно сподівається, що чутки про сенсаційне творінні Віктора Франкенштейна не порожній звук, і молодий учений допоможе йому довести справу до кінця.
Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Як відомо, Віктор завжди був добрий до свого старого творіння, він відчував до нього співчуття і мучився відповідальністю за те, що зробив, тому Преториусу буде нескладно зіграти на цьому його почуття, піймавши самого нещасного ожилого мерця і шантажуючи цим Франкенштейна. За класичним сценарієм двоє вчених разом приступають до пожвавлення мертвої жінки, яка і повинна буде скласти пару Монстра. Звичайно, навряд чи кінцівка буде колишньою – ну, не підніметься рука у Universal угробити на самому початку відродження франшизи такого колоритного, розумного, морально незлого і цілком симпатичного персонажа, як Монстр Франкенштейна. Так, ще і в момент набуття ним подруги життя. Напевно, ожилі мерці, разом з Віктором, його дружиною Елізабет і доктором Джекилом показово покарають Преторіуса, щоб більше не кортіло над людьми трупами знущатися. Але, це лише домисли – перипетії сюжету творцями картини зараз тримаються в найсуворішому секреті. Інакше, який же це буде фільм жахів?

Цікаві факти

Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Критики говорять, що «Наречена Франкенштейна» стане наступним кроком у відродженні «Темної всесвіту» Юніверсал. Вони вирішили почати з нової «Мумії» з Томом Крузом в 2017-му, а зовсім скоро повинен вийти і рімейк «Створення з чорної лагуни». І зупинятися на цьому студія, давно і міцно закріпила за собою звання кращого хоррор-мейкера, явно не збирається. Нагадаємо, у франшизу входять і Людина-невидимка Джонні Деппа, і Горбань з Норт-Дама, Привид опери, Доктор Джекіл у виконанні чудового Рассела Кроу, Ван Хелсінг – Х'ю Джекман і багато інші літературні та кінообрази. 01022018 р. повинні були стартувати зйомки рімейка, але раптово все скасували через те, що сценарій потребує доопрацювання, та терміново відправили його на переробку. Правда, ходять чутки, що це – лише слушний привід потягнути час, щоб вирішити проблему з кандидаткою на титульну роль Хоча, з іншого боку, може це і правда, адже «Мумія» не дуже добре виступила в прокаті, так і критики до неї поставилися дуже прохолодно, тому, не виключено, що автори просто хочуть врахувати цей досвід, щоб не напартачити і з «Нареченою»

Знімальна група і актори

Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Отже, продюсерська команда Universal в особі Брайана Грэйзера (випустив вже понад 70 картин, серед яких «Інферно», «Темна вежа», «В серці моря», «Робін Гуд», «Код да Вінчі», «Ангели і демони», «Ігри розуму» та багато інших), Алекса Куртцмана (того самого людини, з легкої руки якого світу були подаровані обидві «Ілюзії обману», «Стартрек» і «На гачку»), а також Кріса Моргана (продюсував «Форсаж 8», «Ватиканські запису», «Мумію» і «Короля Конана») на роль режисера висунула титулованого і безперечно досвідченого Білла Кондона. Біллу давно перевалило за шостий десяток, і в Голлівуді зараз знайдеться небагато діячів, які б так само вміло і розважливо підходили до зйомок кожної своєї картини. Навіть не беручи останній його бестселер — широкоэкранную диснеївську «Красуню і Чудовисько», досить згадати, що це саме той людина, завдяки якій «Сутінки» трималися на плаву стільки сезонів, а «Інші» знайшли мільйони своїх прихильників по всьому світу.
Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Чого тільки варті його «Кінсі» та «Тільда», та й взагалі в жанрі жахів він далеко не новачок, що буде, безумовно, корисним для «Нареченої Франкенштейна». Зокрема, саме він був автором такої класики, як друга частина «Кэндимена», а творінням Мері Шеллі він узагалі дуже близький після своїх «Богів і монстрів». Крім традиційної для сучасної юниверсаловской «Темної всесвіту» пари авторів в особі Кріса Моргана (написав сценарії не тільки до всіх спродюссированным їм фільмами, але й до «47 Ронинам», а також до «Wanted» і серіалом «Секретний загін») і Алекса Курцмана (автора «Нового Людини-павука », «Стартрека», «Трансформерів» і третій «Місії нездійсненної», а також таких серіалів, як «Зена – королева воїнів», «Дивовижні мандри Геракла», «Шпигунки» і «Грані», і навіть «Сонної лощини»), до «Нареченій Франкенштейна» збираються докласти руку Ніл Бергер, Девід Кепп і Дірк Виттерборн. І якщо останній у письменницькому амплуа встиг засвітитися лише в «Крутому повороті», то Девід Кепп прикрасив собою зоряної плеяди сценаристів, які створили «Парк Юрського періоду», «Місто примар», «Війну світів», першу «Місії нездійсненної», «Тінь» і кілька екранізацій творів Дена Брауна. У Ніла послужний список, звичайно, набагато коротше, але його «Інтерв'ю з вбивцею», «Ілюзіоніст» і «Крутий поворот» навіки увійшли в золотий кінофонд планети.
Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Крісло операторське займе Тобіас Е. Шлисслер, творець близько чотирьох десятків картин, зокрема, таких шедеврів, як «Омен», «Хенкок», «Містер Холмс» та «Красуня і чудовисько». Музику ж до картини напише оскароносний Картер Беруелл, чиї композиції веселять наш слух вже 35 років, в тому числі, в таких картинах, як: «Виховуючи Арізону», «Перехрестя Міллера», «Керол» і «Там, де живуть чудовиська», — а також в міні-серіалі «Мілдред Пірс». По акторського складу лише одне відомо напевне: в головній ролі Монстра Франкенштейна ми побачимо красеня Хав'єра Бардема. «Гордість Іспанії», «Майстер перевтілень», «Найкращий лиходій» — якими тільки епітетами не нагороджували за всю довгу кар'єру цього чудового актора. У його фільмографії – п'ять з гаком десятків фільмів, а по-справжньому він прокинувся знаменитим після «Лічених днів». Потім була номінація на Оскар за «Поки не наступить ніч», були «Танцююча нагорі», «Понеділки на сонці» і ще одне оскароносное «Море всередині», а також суперизвестные «Пірати Карибського моря», «Бьютіфул» і «Тетро». Його обожнюють знімати Малкович, Коппола і Рідлі Скотт, а брати Коен взагалі довгі роки вважали її своєю музою. Що ж, нас чекає, безумовно, шалено цікавий досвід спостереження за його перевтіленням в монструозного зомбі, завдяки чому стара страшилка обіцяє знайти пекучий іспанський колорит.
Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Що ж стосується його партнерки Тут все складно. З самого початку роллю загорілася Анджеліна Джолі, і, на думку глядачів, це, звичайно, був би ідеальний варіант. Адже вона володіє воістину величезним досвідом роботи у фільмах жахів і гостросюжетних трилерах, є найкрасивішою жінкою планети, визнаним найкращим спецагентом і кілером жіночої статі в кіно, і просто актрисою, робить навіть звичайнісінькі фільми глибоко психологичными і касовими. Оскар, три Золотих глобуса поспіль і пара дифірамбів від «Премії Гільдії кіноакторів». Але, в історію кінематографа і в серця глядачів вона назавжди увійшла, як розважлива Місіс Сміт, загадкова Малифисента, безсмертна Солт, смілива Лара Крофт, мама Олександра Македонського і хакерша Кейт. А ще людина, створив кращі, без сумнівів, жіночі образи у «Туристі», «Wanted», «Підміні» і «Викрасти за 60 секунд». Незважаючи на явні переваги запрошення Джолі на роль Нареченої Франкенштейна, Білл Кондон все ще сумнівається, не віддати її Галь Гадот – ізраїльсько-американській актрисі, взбирающейся на вершину голлівудського Олімпу в останні роки з завзятістю, гідною її Диво-жінки. Улюблениця DC до цього знімалася в декількох « Форсаж », «Лицаря дня» і комедійному бойовичку «Шпигуни по сусідству». У якості ж досвіду в трилерах в її послужному списку значиться поки тільки «Злочинець». Що ж, обидва тандему – і Гадот-Бардем і Джолі-Бардем, — мабуть, виглядають більш ніж багатообіцяюче. Так що нам залишається тільки з нетерпінням чекати виходу картини і робити ставки, які ще знаменитості порадують нас своєю присутністю в «Нареченій Франкенштейна».

Відео трейлер, фан-тизери



Наречена Франкенштейна 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають