• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Прокляття 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер

У середині 2000-х рр, після успіху «Дзвінка» Гора Вербінскі з Наомі Уоттс, заснованого на японському хоррор-фільмі, Голлівуд почав активно адаптувати азіатські ужастики. Однією з прогриміли на весь світ серій стало «Прокляття». Всього вийшло три частини «Прокляття», але продюсери на цьому не зупинилися – в 2014-му була анонсована «перезавантаження» франшизи, обросла додатковими фактами тільки в 2018-м.

Серія фільмів «Прокляття»

Творець франшизи «Прокляття» – японський режисер Таксі Сімідзу. Коли у 2004-му його покликали робити американський ремейк, він погодився. За задумом авторів, у деяких будинках мешкає «прокляття померлих». Найсильніше з проклять – передсмертне. Якщо жертва гине насильницькою смертю, привид неодмінно залишається в будинку, звертаючи копящиеся лють і гнів проти нових мешканців. З черговою смертю прокляття тільки міцніє, нагадуючи своїм поводженням такий вірус. У голлівудської адаптації центрального персонажа (студентка-американка Карен, що вчиться в Японії) виконала Сара Мішель Геллар, відома на той момент за ролями в «Жорстоких іграх» і «Скубі-Ду». Її героїня знаходить собі підробіток – доглядальницею в будинку, який зберігає прокляття, затягує в павутину одну жертву за іншою.
Прокляття 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
За першою частиною послідували ще дві, причому в разі тріквела Сімідзу в режисерському кріслі замінив Тобі Уілкінс. Цифри витрат і зборів – нижче:
 • «Прокляття» (2004): бюджет – $10 млн, збори – $1873 млн;
 • «Прокляття 2» (2006): $20 і 707 млн;
 • «Прокляття 3» (2009): картина вийшла відразу на DVD, минувши кінотеатри.
 • «Прокляття» і «Прокляття 2» спродюсував Сем Реймі, творець «Зловісних мерців» і трилогії «Людина-павук» з Тобі Магуайр.

  Цікаві факти про рімейку фільму жахів

  Прокляття 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  У березні 2014 року Good Universe і Ghost House Pictures представили ребут «Прокляття», покликавши «на борт» сценариста Джеффа Бюхлера («Пожираемые живцем», «Азбука смерті 2»). Бюхлер повідомив, що з міфологією оригінальної серії «перезапуск» не пов'язаний – герої і примари будуть новими. Після цього про стрічці довго не було звісток, поки в липні 2017-го не з'ясувалося наступне – Ніколас Піску, поставив фільм жахів «Очі моєї матері», перепише драфт Бюхлера і стане режисером. Міжнародні права на розповсюдження картини придбала Sony. Цікаво відзначити, що Good Universe, Ghost House Pictures і Sony вже об'єднували зусилля при роботі над хоррором «Не дихай». При бюджеті $99 млн він примудрився зібрати $1557 млн.
  Прокляття 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  Над новим «Прокляттям» працюють:
 • Режисер і сценарист — Ніколас Піску;
 • Продюсери — Сем Реймі, Роб Тэперт («Важка мішень»), Ерін Вестерман («Горе-творець»), Натан Каан («Starперцы», «Бідна багата дівчинка»), Рой Лі («Дзвінок»), Даг Девісон («Відступники») і Шулер Уайсс («Очі моєї матері»);
 • У ролях — Деміан Бішир («краще життя»), Андреа Райзборо («Бердмэн») і Джон Чо («Стартрек: Відплата»).
 • Висновок

  Якщо вірити Сему Реймі, в ребуті «Прокляття» постановники повернуться «до коріння», щоб глядачі отримали першокласний хоррор, досліджує темні сторони життя американського передмістя. Зйомки стрічки стартують в травні. Ну а про те, чи вдасться героям зупинити ланцюг таємничих вбивств, ми дізнаємося тільки в 2019 році. З датою прем'єри Sony поки не визначилася.

  Відео трейлер, фан-тизери  Прокляття 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають