• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Баржа 752 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер

«Титанік» Джеймса Кемерона – це драматична історія, заснована на реальних подіях, яка просто не може залишити байдужим У світовому кінематографі поки що немає конкурентів з схожим сюжетом. У Росії ж якраз збираються зняти фільм, теж заснований на реальних подіях, який не поступається за трагизму ситуації. У цій статті ми розповімо про це кінопроекті детальніше.

Що відомо про фільм?

Зйомки фільму планують закінчити до жовтня 2018 року, щоб потім був час на підготовку до прем'єри, яка повинна відбутися восени 2019 року. «Баржа 752» – це військова драма про Другу світову війну, в якій зображена людська трагедія і, напевно, одна з найбільших катастроф 20 століття. Вся справа в тому, що Баржа 752 – це реальне судно, на якому 16 вересня 1941 року, евакуювали людей з блокадного Ленінграда. Там була найрізноманітніша публіка – від простих робітників і їх дружин з дітьми до курсантів військово-морської академії. Сама баржа була дуже стара і ненадійна, ризиковано було перевозити на ній таку велику кількість людей, тому капітан попередив про це своє начальство, але в ті часи не було прийнято обговорювати накази зверху. Тому на баржу посадили людей і незабаром вони попливли по Ладозі, здавалося б, наближаючись до порятунку від ворожих куль. Тим не менш, удача була не на боці евакуйованих, і дуже скоро на Ладозі почався справжній шторм. Баржа почала повільно тонути, обіцяючи погибель тисячі пасажирів, які перебували на її борту. Ще й німецька авіація почала обстрілювати судно зверху, не залишаючи ніякої надії на порятунок для тих, хто так відчайдушно намагався втекти від війни.
Баржа 752 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Те, що сталося в той осінній день, називають Ладозьким Титаніком, адже на борту останнього було 1500 людей, трохи більше, ніж на Баржі. Більше тисячі жителів Петербурга опинилися в крижаній воді, в страху і паніці, почувши удари фашистської авіації. Цікаво, що інформація про цю трагедію була засекречена до 2004 року. І ось після того, як інформацію, нарешті, стала відома, небайдужі росіяни і нащадки тих, хто загинув на Ладозі, вирішили довідатися якомога більше про цю катастрофу. Саме тому «Баржа 752» – це дуже важливий проект, який має не тільки художню, але ще й історичну цінність, адже більшість глядачів про цю трагедію дізнаються вперше. У центрі сюжету фільму – курсант Костя, якого призвали на війну. Його батько, полковник Горєлов, не хоче ризикувати своїм єдиним сином, тому умовляє його приєднатися до евакуації на Баржі 752.
Баржа 752 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Після тривалих умовлянь Костя таки погоджується, але робить це з любові до дівчини Насті, яка теж збирається плисти на цій баржі. Звичайно, вони зовсім не знають, який жах їх чекає попереду. У фільмі на тлі загальної трагедії зображено ще трагедія двох молодих коханок, яким ще жити та жити, якби не війна. Така сумна історія кохання дуже нагадує роман відомого американського письменника Ернеста Хемінгуея «Прощавай, зброє!», в якій розповідається непроста історія кохання на тлі Першої світової війни. Фільм знімати будуть в Санкт-Петербурзі на тому самому місці затоплення баржі, а також у Криму, бо там температура води набагато тепліше. Беручи до уваги те, що акторам доведеться по кілька годин провести у воді, то краще вже поїхати на Чорне море. Тим більше, що творці хочуть зняти все максимально реалістично, тому потрібні умови для природного шторму.

Знімальна група «Баржа 752»

Баржа 752 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Знімати фільм буде Олексій Козлов, який до цього створив такі кінострічки, як «Три дня с придурком», «Заборона», «Слід тигра», серіали «Одну тебе люблю», «Чума», «Лейтенант Суворов», «В бік від війни» і ще багато інших. Цікаво, що він також виступить сценаристом і одним з продюсерів фільму. Ще одним продюсером «Баржі 752» стане Олена Громова, яка до цього працювала над серіалами «Чума» і «Золотий транзит». Антон Деметьев, який працював над цими ж проектами, теж буде продюсером майбутньої кінострічки. Композитор фільму – Юрій Потєєнко. Він створював музику для таких фільмів, як «Ялинки нові», «Мій супер тато», «Анна Кареніна», «У зоні доступу любові», «Здається будинок з усіма незручностями» і ще багато інших.
Баржа 752 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
У головних ролях:
 • Марія Мельникова («Ливарний, 4»);
 • Андрій Удалов («Соловей-Розбійник», «Зрада»);
 • Гела Месхі («Син батька народів», «НС. Надзвичайна ситуація»);
 • Сергій Жарков («Кіготь з Мавританії», «Саша добрий. Саша злий»);
 • Анастасія Мельникова («Бандитський Петербург: Барон», «Афганський злам»);
 • Валерій Дегтяр («Чорнобиль: Зона відчуження», «Щоденник сили»);
 • Іван Лырчиков («Нове життя»).
 • Режисер зазначав, що не всі історії, які були знайдені в архівах, він збирається екранізувати. Деякі з них, як він висловився, варто залишити поза камери. Наприклад, в одному з інтерв'ю він розповів, що на цій баржі чоловік, коли зрозумів, що вони всі загинуть, застрелив дружину і своїх маленьких дітей, а потім і сам покінчив життя самогубством. При цьому Олексій Козлов заявив, що хоче передати все максимально реалістично, навіть сам жахливий шторм. Фільм «Баржа 752» – це дуже важливе історичне твір, що створюється для того, щоб нарешті пролити світло на те, що сталося на Ладозі в 1941 році. Це і пам'ять про загиблих, пам'ять про безсмертної любові і пам'ять про невинних жертв, яким довелося загинути від руки фашизму.

  Відео трейлер, фан-тизери  Баржа 752 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають