• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Клятва 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер

У російському кінематографі є багато військових драм і трилерів, які оповідають про складні часи всієї Європи, яку в сорокових роках минулого століття охопив вогонь ненависті і зла. Серед усього цього хаосу складно приділяти увагу кожній людській драмі, адже тисячі сімей були зруйновані і мільйони доль понівечено. У цій статті ми розповімо вам про фільм, який розповідає про справжній героїзм в тилу війни.

Дата виходу фільму

«Клятва» – це майбутній проект в рамках кінопрограми «XXI століття», який вийде на екрани 18 березня 2019 року. Зйомки фільму поки ще не почалися, але незабаром повинні стартувати, щоб встигнути до призначеної дати. Цікаво, що сам фільм 2019 року заснований на реальних подіях, що надає йому ще більше драматичності. Заявлено, що бюджет фільму становитиме 118 мільйонів рублів – достатня сума для того, щоб реалістично передати історичну атмосферу того часу і зробити якісний продукт, який увійде в колекцію найкращих фільмів про Другу світову війну. На промоцію фільму буде виділена окрема сума – 10 мільйонів рублів. За фінансуванням фільму творці звернулися не тільки в Фонд Кіно, але ще і в єврейську громаду Сімферополя, які погодилися взяти участь у фінансуванні майбутньої військової драми.

Сюжет військової драми

У центрі сюжету – головний лікар психіатричної лікарні Наум Балабан. За два десятиліття до того, як Німеччина була охоплена нацистськими настроями, він вчився в Мюнхені на медика зі своїм другом.
Клятва 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Вони були зовсім різними особистостями, із-за відмінностей в соціальному статусі і навіть життєві переконання їм було складно порозумітися в деяких питаннях. Єдине, в чому вони були єдині – любов до їх однокурсниці Єлизаветі. Обидва вони хотіли з нею зустрічатися, але в підсумку Ліза вибрала Наума і вони разом переїхали в Сімферополь, де той невдовзі отримав престижну посаду головного лікаря. На жаль, тоді ніхто не очікував, що Німеччина нападе на Польщу і продовжить свій наступ на Схід. Євреям буквально був винесений смертний вирок, тому вони намагалися уникнути жахливої долі. Тоді-то Наум Балабан і проявив свій героїзм. Він знав, що через закон про стерилізацію душевнохворих, німці не будуть чіпати його пацієнтів, тому методично підробляв документи, видаючи євреїв Сімферополя за душевнохворих. Він не знав, як довго зможе це зробити, і, звичайно ж, розумів, що якщо обман розкриється, то його, швидше за все, розстріляють. Тим не менше, кожен день під загрозою жорстокої розплати він підробляв документи і так зміг врятувати не один десяток євреїв.
Клятва 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
За сюжетом фільм чимось схожий на легендарний «Список Шиндлера» Стівена Спілберга, де бізнесмен Оскар Шиндлер врятував тисячі єврейських життів, і все своє життя віддав, щоб ні в чому не винні люди не були відправлені в газові камери. «Клятва» – така ж зворушлива військова драма, яка просто не може залишити байдужим. Про таких радянських героїв, як Наум Балабан, повинні знати всі, тому що небагато знайдеться таких мужніх людей, які готові проявити доброту і співчуття в найпохмуріші дні історії Європи.

Знімальна група «Клятви»

Режисером фільму виступить Володимир Котт. До цього він встиг створити такі фільми, як «Нікуди поспішати», «На дні», «Громозека», а також серіали «Москва. Центральний округ 3», «В зоні ризику», «Королі гри» і ще багато інших.
Клятва 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
За комедійну драму «Короп відморожений» Володимир Котт отримав приз глядацьких симпатій на Московському Міжнародному Кінофестивалі. У фільмі розповідалося про те, як літня мешканка села відчула свою швидку смерть і щоб не турбувати зайнятих родичів вирішила самостійно підготувати свої похорони. Хоч Фонд Кіно і відмовився фінансувати цей проект, фільм все ж отримав теплі відгуки глядачів і кінокритиків. Крім «Клятви» Володимир Котт збирається зняти драматичний серіал «Заступники». Там розповідається про 60-х роках минулого століття, коли випускниця юридичного факультету Ніна шукала роботу.
Клятва 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Їй підвернулася можливість працювати в кращому адвокатському бюро в усьому Радянському Союзі. Звичайно, такий шанс йде разом з величезною відповідальністю – чи вона зможе довести, що гідна там працювати, зможе впоратися з психологічним тиском колег та заздрісників? Сценаристом і продюсером фільму є Тетяна Мірошник, яка до цього брала участь в зйомках серії комедійних фільмів «Приватне піонерське», де розповідається про піонерів, яким постійно доводиться вибирати між боргом, дружбою і любов'ю. Жваві хлопчаки та їх улюблена собака постійно потрапляють у різні халепи, з яких їм доводиться виплутуватися. Цікаво, що «Приватне піонерське» теж входить в програму «XXI століття», і в 2017 році вийшла третя, заключна частина франшизи під назвою «Приватне піонерське 3. Привіт, доросле життя!» Цей фільм – символічне прощання з безтурботним дитинством, коли доводиться стикатися з реальними проблемами і бути відповідальною за свої рішення. Нашим героям це важко дається, адже набагато простіше бути безтурботними піонерами і покладатися у всьому на своїх батьків, але, на жаль, вічно так відбуватися не може. Тим не менш, вже дорослі герої знаходять способи вплутатися в пригоди, щоб знову відчути смак божевільної дитинства. Фільм «Клятва» – це гучна заява світу, який повинен знати своїх героїв в обличчя, а також гідний російський варіант «Списку Шиндлера».

Відео трейлер, фан-тизериКлятва 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають