• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Твердіше каменю 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер

Останнім часом історичні фільми, які створюються в Росії, найчастіше розповідають про Другій світовій війні. За винятком, напевно, продовження довгоочікуваної комедії Гардемарини, де в центрі сюжету – Росія часів Катерини Великої, коли російським землям то і справа загрожували турки. У цій статті ми розповімо вам про новому російському фільмі , який розповість цікаву історію про Петра Першому і про те, як він вирішив поліпшити російську науку.

Що відомо про фільм?

Проект вже оголошено, але поки що невідомо, чи почалися зйомки. На екранах фільм вийде 15 лютого 2019 року, тому чекати залишилося не так вже й довго. Сам фільм буде розповідати про царської Росії, коли вона була на піку своєї політичної сили. Петро Перший – воістину великий правитель, адже він зміг поліпшити армію Російської імперії, перемогти шведів під Полтавою і змусити весь світ гідно оцінити (а заодно і боятися) Росію. Ось тільки навіть незважаючи на таке вдале положення справ, Петро Перший все ж розумів, що потрібно займатися і внутрішнім розвитком країни, адже навіть якщо військова міць у країни на максимумі, потрібно підкріплювати її високою культурою, інфраструктурою і освіченістю вищих верств населення. Саме тому він вигадує, що кращих представників інтелігенції, студентів, які подають надії, потрібно відправити на навчання за кордон, щоб там вони набралися досвіду і знань, які могли б застосувати у себе на батьківщині, тим самим збільшуючи її потенціал.
Твердіше каменю 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Заради такої справи йому не було шкода ніяких грошей, залишалося лише вибрати потрібних молодих людей, які б точно дотримувалися його вказівкам і стали б відомими вченими особистостями. Одним з таких студентів є Костянтин Вольський. Він народився і був вихований в інтелігентній родині, близьким до оточення царя, тому недивно, що Петро вибрав в тому числі і його. Хлопця відправили в старовинний Лондон вчитися на лікаря. Там йому належало дізнатися всі тонкощі медицини і навчитися лікувати навіть найважчі захворювання. На жаль, вчитися у Костянтина не було ніякого бажання, та й лікарем йому зовсім не хотілося бути, його кидає в тремтіння від самого лише вигляду крові – як же він збирається лікувати пацієнтів?
Твердіше каменю 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Тому замість того, щоб дати клятву Гіппократу і сумлінно відвідувати всі лекції і практичні заняття, Костянтин вибрав інший шлях, набагато легше. Він вирішив брати від життя в цій британській столиці! Гуляв з дівчатами, розважався, ходив на полювання з елітним суспільством. Загалом робив, все, що тільки міг, тільки не вчитися. Єдине, що Костянтин не врахував – по закінченню навчання йому доведеться повернутися в Росію і працювати в лікарні за призначенням. Звичайно, хлопець розуміється, що працювати там у нього ніяк не вийде, бо починає думати, як би йому залишитися в Лондоні назавжди, та зробити це так, щоб не накликати біду на свою сім'ю. Адже покарання за такий непослух буде серйозним. Костянтина починає це мучити, і він не бачить ніякого виходу, поки доля не дарує йому один дуже цікавий документ

Знімальна група «Твердіше каменю»

Твердіше каменю 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
Режисером фільму стане Володимир Хотиненко. За свою кінокар'єру він встиг створити 24 фільму та серіалу, серед яких: «Демон революції», «Дзеркало для героя», «72 метри», «Мусульманин», «По ту сторону вовків» і ще багато інших. За драму «Страсний бульвар» він отримав приз за особливий погляд на Московському Міжнародному Кінофестивалі. Цей новий фільм 2019 року оповідає про життя звичайного середньостатистичного жителя російської глибинки, який любить випити за здоров'я. Одного разу після важкої алкогольної ночі він прокинувся і побачив величезного мовця ворона. Як би йому хотілося взяти цього ворона за галюцинації, він виявився цілком реальним та ще і хорошим товаришем по чарці! Саме завдяки йому наш головний герой знайшов старовинну записку в книгу, за допомогою якої зміг відправитися назад в часі і з простого сільського жителя перетворитися у знаменитого актора!
Твердіше каменю 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
У 1994 році на церемонії нагородження Ніка Володимира Хотиненка визнали кращим режисером за драматичний трилер «Макаров». Там розповідається трагічна історія людини, який помилково став володіти зброєю. Він навіть і не уявляв, яка відповідальність на нього звалилася тепер, коли в нього є у розпорядженні вогнепальну зброю, і якими хиткими можуть бути його моральні принципи. У 1995 році Хотиненко знову висунули в номінації на кращого режисера за серіал «Мусульманин», але, на жаль, він не виграв. Тим не менше, сам серіал варто подивитися, тому що там проникливо показано життя полоненого людини, мусульманина, який став вільним, але зіткнувся з нерозумінням оточуючих з-за своєї релігії. Продюсером «Твердіше каменю» є Надія Горшкова, яка до цього брала участь у створенні таких фільмів, як: «Ніч довжиною в життя», «Вставай і бийся», «Самовбивці» і «Чужий дім». Фільм «Твердіше каменю» – це цікавий проект, який напевно знайде свою публіку і поповнить колекцію історичних драм про царської Росії. Цікаво, що у радянської кінострічки «Тютюновий капітан» схожий сюжет. Там розповідається про те, як у часи Петра Першого так само відправили одного інтелігента вчитися, тільки не в Англію на медика, а в Голландію і на моряка. Ось тільки морська наука йому теж не далася, бо за нього вчився його ж кріпак холоп, який і став офіцером, а потім повернувся в Росію.

Відео трейлер, фан-тизери


Твердіше каменю 2019: дата виходу фільму, актори, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають