• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Планета Нібіру в 2019 році: останні новини і розташування

Ось людство, що забавно, хлібом не годуй, тільки дай помріяти про апокаліпсис І начебто відсоток суїцидників на Землі не перевищує цифри статистичної похибки, і інстинкт самозбереження в наші мізки вбито природою міцно, але все одно час від часу дивуєшся, з яким захватом люди чекають чергового «кінця світу», змішуючи тихий захват передчуття з жахом в побудові своїх гіпотез. Майя вже підвезли нам продовження свого календаря, міленіум ми пережили ще раніше, а до нього нам опинилися дарма і передбачення Нострадамуса , а до нього

Чи варто чекати Апокаліпсису?

Де зустрічалася фраза одного дотепного чоловіка, який якось сказав, що якби за кожен нездійснений в історії апокаліпсис йому давали б по центу, то він би давним-давно виплатив іпотеку Хто знає, в чому причина такої маніакальною захопленості власною загибеллю Психологи стверджують, що це – яскравий приклад практик позбавлення від страхів шляхом їх промовляння та гіпотетичного «проживання». Вчені, як гранично критичні і скептичні зануди, філософськи помітять, що закон збереження матерії і енергії поки що ніхто не відміняв – ну, не буде життя тут, значить, з'явиться десь ще. Тонкі творчі натури спробують черпати у загальній істерії натхнення, спостерігаючи розкриття почуттів і емоцій оточуючих, яке ніколи б не проявилося в менш стресовій ситуації.
Планета Нібіру в 2019 році: останні новини і розташування
А звичайний роботяга, присевший з термосом перекурити в процесі пробіжки між двома своїми роботами, думаючи про те, чим завтра годувати дітей, якщо затримають зарплату, і де б ще знайти халтуру, щоб «потягнути» виросли ціни на опалення наступної зими, хмыкнет, щось на кшталт: «Мені б ваші проблеми, Марь Іванівна». Але, як би там не було, і що б хто по темі кінців світу не думав, преса зараз закипає від хіта останніх років – планети Нібіру, того самого лякала давніх шумерів та інших сучасних уфологів і конспірологів. То вона до нас наближається – то немає. Вважається, що навіть якщо вона і пролетить поруч, то на нас це не позначиться, то, навпаки, хтось починає волати в стилі «ми всі помремо!». Минулої осені вона повинна була прийти до нас на побачення, але в останній момент щось раскапризничалась. Тепер пророкують, що вона як пристойна дівчина повинна запізнитися на космічні 15 хвилин, тобто, чекати її десь в 2019 році Ну, перш ніж впадати в паніку, спробуємо розібратися, що ж воно за фрукт такий – планета Х, як кажуть, «звідки є пішла» і, головне, навіщо?

Перекази старовини глибокої

Планета Нібіру в 2019 році: останні новини і розташування
Взагалі, ідею з Нібіру (автентичне звучання філологи, швидше, схильні сприймати, як «Не-беру»), нам подарували ніхто інші, як шумери. Саме цей космогонічний об'єкт високоповажний товаришу Мардук обрав як центру всесвіту, як орієнтир для взаємного розташування зірок і прописки тодішніх богів, як символічний початок і кінець всього сущого. Що мав на увазі цей міфічний покровитель вавилонян, зараз, звичайно, навряд чи хтось зможе зрозуміти: очевидці, як-то так вийшло, що всі повивелісь І Вавилон давно пісками і пилом занесений, і по берегах Тигру і Євфрату замість зиккуратів хмарочоси, немов гриби ростуть рік за роком, але казки тих сивих часів людство все одно не забуло. І користуючись тим, що ніхто не подасть в суд за нехтування авторських прав і наклеп, городить свої вигадки на цей рахунок в міру своєї мізерної фантазії.

Чим небезпечна Нібіру?

Планета Нібіру в 2019 році: останні новини і розташування
Здавалося б, ну, початок всього ця Нібіру, ну – кінець І що з того? Катається там собі по своїй орбіті де-то далеко, та ладно Ан немає! Знайшлися генії, які вирішили зробити казку бувальщиною і оголосити шумерський пуп всього сущого тієї самої загадковою Планетою Х, яка начебто тихо прогулюється на задвірках Сонячної системи десь за Плутоном, але раз в N-ну кількість років повертається і показує Землі «кузькіну мать». Словом, все в кращих традиціях голлівудських блокбастерів: зміщення полюсів, а то і повна установка планети з ніг на голову, гігантські хвилі на десятки кілометрів у висоту, змиваючі все з поверхні землі, неймовірній швидкості шторми, масове танення льодовиків, розломи в земній корі і прокинулися пояса вулканів. Загалом, повна фініта, як не прикро, ля комедія в підсумку. Втім, є і лайт-варіант розвитку подій: Нібіру настільки відхилиться від своєї орбіти (ага, можна подумати її хтось в змозі грамотно і точно розрахувати), що просто вріжеться в Землю. Тоді земляни будуть милосердно позбавлені можливості спостерігати власну агонію, і зможуть піти швидко і красиво. Як у баладах.

Позиція офіційної науки

Планета Нібіру в 2019 році: останні новини і розташування
Якщо відкинути всі улюблені ситчиновские 3600-річні цикли і теорію про палеоконтактах, а також порожні балачки, круто замішані на містиці, панічних розладах, міфології і неуцтві, у сухому залишку залишається чеховски чіткий безапеляційний вердикт сучасної наукової думки: цього не може бути тому, що цього не може бути ніколи. Чому? Тому що астрофізики, спираючись на існуючі закони, довели, що планети з орбітою, яку приписують Нібіру, просто не може існувати апріорі. Так і з масою, яка б могла так серйозно вплинути на геофізичні процеси Землі, відповідно, теж. З цієї ж причини були відкинуті теорії про існування життя в хмарі Оорта і поясі Койпера, про що так мріяли всі наші уфологи, і звідки, на їхню думку, нею і заразили нашу блакитну планетку зальотні інопланетяни при минулих сближениях. Безумовно, як-то порівнювати всі ці думки, гіпотези і розрахунки – заняття вкрай невдячна і шкідливий для спокійного сну. Хоча за черговий привід що-небудь з розмахом відсвяткувати, всім, звичайно, спасибі Але одне можна сказати точно, якщо земляни не припинять так вести себе тут, стахановськими темпами загажівая і псуючи навколишнє середовище, чарівно і з азартом займаючись самознищенням, і кожен день проживаючи, наче він останній, а далі хоч трава не рости, то нам ніяка Нібіру і не знадобиться. Ми і самі влаштуємо цілком придатний апокаліпсис
Планета Нібіру в 2019 році: останні новини і розташування
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають