• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Передбачення Зараєва на 2019 рік: прогноз астролога для Росії і України

Астрологію можна не вважати наукою, можна сумніватися в логіці і послідовності її практик і взагалі зі скептицизмом розглядати її правдивість, але в одному їй, звичайно, не відмовиш – людство в ній потребував завжди, і не перестане потребувати ще дуже довго. Чому? Пояснення криється в самій природі людини, і коріння астрологічних навчань йдуть приблизно в ту ж область, звідки росте міфологія. Як би люди не хизувалися своєю «високою місією» і «особливою роллю» на цій планеті, перш за все, вони – цілком конкретний біологічний вид. А кожному біологічному виду властиво прагнути до збереження своєї ДНК максимально довгий період часу. При цьому майбутнє, здатне поставити хрест на цих планах, завжди покрито мороком, але, тим не менш, готове підносити сюрпризи і не завжди приємні. А що, якщо завтра, я буду йти по вулиці, і на мене впаде балкон? А що якщо післязавтра – кінець світу і ми всі помремо? А якщо я вийду заміж за гіпотетичного Васю, і буду все життя нещасна? А можна вкладати гроші в черговий МММ? Питання, які люди намагаються задавати завтрашнього дня, природні і зрозумілі: всі хочуть знати, чи не завадить їм що-то на шляху виконання генерального плану з ДНК, буде шлях цей гладкий і приємний? Адже, якщо попереджений, значить, озброєний. Отже, можеш щось передбачити і підготуватися

Значення астрології

Передбачення Зараєва на 2019 рік: прогноз астролога для Росії і України
Звичайно, складно зрозуміти, як може допомогти підготуватися інформація про дату кінця світу, якщо у тебе на задньому дворі не припаркований зореліт з функцією гіпер-переходу. З іншого боку, за якимось приземленого питання передбачення майбутнього дуже навіть допоможуть прийняти рішення людям, несхильним придумувати або знаходити аналізом відповіді самостійно, нерішучим, боїться брати на себе відповідальність. Більше того – це шикарний психологічний прийом, що дозволяє позбавитися від тривожних станів і стресів. Адже він базується на перенесенні відповідальності за рішення з себе на провісника. А потім, якщо що – винна Ванга, Нострадамус, астролог з недільної газети
Передбачення Зараєва на 2019 рік: прогноз астролога для Росії і України
Але, в той же час, якщо до ясновиденью складно ставитися серйозно – для цього треба переступити серйозний психологічний поріг і заразом вже повірити в гномиків, що вилітають з рук фаерболи і зомбиапокалипсис. То астрологію так легковажно сприймати навряд чи варто. Справа в тому, що вона існує багато тисячоліть і це – практика, насамперед, сопоставительная і наглядова. Логічно припустити, що якщо в епоху Водолія з періодичністю в n-ну кількість років якийсь народ переживає свій небачений підйом, то і наступного разу станеться те ж саме. Ну, або майже те ж Зануди-математики скажуть, що справа у такій штуці, як теорія ймовірностей, фізики згадають про теорію струн, але, послухайте, давайте не будемо хоч тут вбивати всю поезію моменту! Так, астрологія грає на нашій психології, так, вона позбавлена доказової бази, як такої, тому обгрунтованій критиці і скептицизму підлягати не може, в принципі. Але, і користь її, звичайно ж, заперечувати не варто.

Теорії Зараєва

Передбачення Зараєва на 2019 рік: прогноз астролога для Росії і України
А. В. Зараєв – відомий на території Росії астролог, прихильник старої дореволюційної школи. Зараз опустимо його теорії щодо карми і аури – нехай цим займаються індуси, це, врешті-решт їхня парафія, а сконцентруємося на астрологічних прогнозах, які ця особа видає з завидною періодичністю. І засновує їх на традиційних та власних авторських методи астропрогнозирования. Що цікаво, досить високий відсоток його передбачень дійсно збувається. Ну, звичайно, наскільки про це можна судити в такому нерідко туманному, иносказательном і володіє двома трактуваннями вченні, яким є астрологія. Широкій публіці відомі його регулярно випускаються періодичні календарі на той чи інший рік, персональні зодіакальні і місячні гороскопи, а також загальні передбачення щодо поточної суспільно-політичної та економічної обстановки в Росії і світі.

Чого чекати в 2019 році?

Передбачення Зараєва на 2019 рік: прогноз астролога для Росії і України
Олександр Зараєв вважає, що особливо постаратися задобрити господаря 2019 року – Земляну Свиню, — доведеться не тільки її антагоністів – Тиграм, але і всім, хто народився під знаками Повітря і Вогню. Саме для них наступний рік стане роком нелегких випробувань. Найскладнішою астролог назвав ситуацію для Скорпіонів і Стрільців – їх чекає втрата стабільності через переміщення Юпітера в Діву. Що ж стосується «земляних» знаків (Діву, Козерога і Тільця), вони набудуть шестирічний період свого оновлення. Їм судилося пережити період надзвичайного підйому і успіху. Непогано будуть себе почувати і Раки, а також Риби – їм 2019 рік теж піднесе чимало сюрпризів. Найбільш невезучим стануть Водолії і Ваги, а ось Раки і Леви, навпаки, нарешті, повірять у свою удачу. Що ж стосується загальних прогнозів по країнах і у світі в цілому, Зараєв стверджує, що в 2019 році США можуть розпастися на кілька країн, Україна змінить уряд і відмовиться від революційних настроїв, а в Росії почнеться пора загального благоденства і стабільності. Вірити чи ні, людині, засудженому на початку вересня 2017 року за велике шахрайство в сфері нерухомості – справа кожного. Але, звичайно ж, особливо пікантним у світлі цієї новини виглядає класичний афоризм: «Я повірю в ясновиденье після того, як почую, що провидець виграв в лотерею».

Відео рубрика


Передбачення Зараєва на 2019 рік: прогноз астролога для Росії і України
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають