• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік: дослівно про Росію і США, пророцтва які збулися

Багато пророків, які відомі в усьому світі, обіцяють на першу половину цього століття величезна кількість лих. Їх пророкування збуваються вибірково: деякі пророкували катаклізми, яких так і не сталося, інші ж вгадували кризи і конфлікти, які ми можемо спостерігати в сучасному світі. Так чи інакше, інтерес до пророкувань серед людей зараз досить великий. Одним з відомих світових пророків є Едгар Кейсі. Його паранормальні здібності вже давно визнано – чоловік володів даром зцілення і ясновидіння. Занурюючись в гіпнотичний сон, Кейсі давав прогнози на майбутнє, серед яких були і передбачення щодо світових воєн і економічних криз.

Біографія Едгара Кейсі

Цей провісник народився в Америці, штат Кентуккі, в 1877 році. Особистість пророка оповита таємницею – до кінця невідомо достовірно, в якому віці у нього з'явився дар ясновидіння і після якого випадку. Як стверджували ті, хто знав Кейсі з дитинства, він був трохи дивним дитиною і розповідав про зустрічі з духами померлих родичів. Одна з версій про виявлення дару зцілення і ясновидіння свідчить про те, що Едгар зміг передбачати майбутнє після травми, отриманої під час бейсбольного матчу. Тоді він сильно вдарився хребтом, в результаті чого став вести себе неадекватно. Він говорив незв'язні речі і кривлявся. Через деякий час у Кейсі почалася лихоманка. Хлопчик страждав від сильної температури і попросив батьків зробити йому спеціальний компрес. Батьки вирішили спробувати і лихоманка за ніч повністю пройшла. Після цього Едгара Кейсі почали визнавати, як цілителя. Згідно іншої версії, Едгар у дитинстві переніс ларингіт. Це захворювання не вдалося повністю вилікувати, з-за чого дитина втратив голос. Повертати його намагалися різними способами і врешті-решт вирішили звернутися до гипнотерапевту.
Передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік: дослівно про Росію і США, пророцтва які збулися
Лікар занурював Кейсі в гіпнотичний сон і голос поступово повертався. Один раз хлопчик перебував у цьому стані при інших пацієнтів лікаря і почав озвучувати назви їх хвороб. В надалі цілитель часто поринав у гіпнотичний сон, щоб скористатися своїми винятковими здібностями. Часто він починав пророкувати, перебуваючи в цьому стані. Його передбачення записували, оскільки сам Кейсі не міг нічого згадати після виходу з гіпнотичного сну.

Збулися пророкування Едгара Кейсі

Чому ж ім'я пророка має таку популярність і довіру суспільства? Справа в тому, що Кейсі передбачав великі події, які мали місце в 20 столітті:
 • початок двох світових війн;
 • падіння фашизму і комунізму;
 • Передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік: дослівно про Росію і США, пророцтва які збулися
 • розвиток Китаю;
 • стрімкий науковий прогрес;
 • Велика депресія.
 • Передбачення Кейсі на 2019 рік

  Як і багато інші відомі пророки, Едгар Кейсі не називав точних дат події тієї чи іншої події. Тому не можна достовірно сказати, коли збудуться ті прогнози, які ще не відбулися у світі. В першу чергу провидець попереджав нас про загрозу серйозних катаклізмів. Що конкретно відбудеться сказати не можна. Едгар говорив про можливі зміни в земній корі. Тріщини, які будуть з'являтися в ній, спричинять за собою серйозні зміни по всьому світу: деякі території піднімуться з-під товщі води, а деякі, навпаки, підуть на дно.
  Передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік: дослівно про Росію і США, пророцтва які збулися
  Найважче може припасти США і Японії. Великі ділянки землі цих держав повністю затоплені. Такі міста як Нью-Йорк та Сан-Франциско ризикують назавжди зникнути з світових карт. Також небезпека підстерігає північні країни європейського континенту. Затоплення можуть осягнути і їх землі. До числа держав, які постраждають від повені, Едгар Кейсі відносить і Гренландію. Паралельно з цими явищами будуть відбуватися зміни в кліматі. Згідно з прогнозами пророка, в 21 столітті Землю чекає глобальне потепління. У ряді країн помірний клімат зміниться на тропічний і людям доведеться звикати до нових умов. Такі зміни змусять жителів Європи і Південної Америки залишати свої будинки і шукати притулку в тих землях, де кліматичні умови залишаться більш м'якими. Всі ці природні лиха призведуть до того, що частина людства вдосконалюється і утворює нову расу. Її представники будуть сильнішими. Також у них будуть сильно розвинені здатності до регенерації організму.

  Передбачення для Росії

  Передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік: дослівно про Росію і США, пророцтва які збулися
  У своїх пророцтвах Кейсі не раз згадував Росію. По-перше, мислитель стверджував, що саме з цієї країни в світ потрапить новий світогляд, на якому в майбутньому будуть будуватися політична система. Він уточнював, що мова йде не про комунізм, а про принципово новому ладі, в основі якого лежить свобода особистості. Закінчиться той час, коли правлячі наживалися на бідних. Але щоб цього досягти, доведеться пережити важкий час. По-друге, Едгар Кейсі стверджував, що російські землі стануть притулком для багатьох людей після катаклізмів. Землі, розташовані за Уралом, не так сильно постраждають від катастроф, а тому там знайдуть нове житло мільйони людей. Варто відзначити, що подібні передбачення для Росії озвучували і інші пророки. Наприклад, Мішель Нострадамус стверджував, що після масштабних катаклізмів почнеться масове освоєння Сибіру, яка в подальшому стане новим центром людства.

  Відео рубрика  Передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік: дослівно про Росію і США, пророцтва які збулися
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають