• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Нові передбачення Влада Росса на 2019 рік

Людина завжди з надією дивився в небо. Ніжно-блакитні його безкраї простори навіюють спокій і умиротворення, зоряна розсип по синяво-чорному налаштовує на романтичний і філософський лад У всі часи його таємниці намагалися розшифровувати, адже людина просто відмовлявся вірити в те, що ця грандіозна і містична компонента Всесвіту жодним чином не впливає на його долю планети, країн і сильних світу цього, не кажучи про його особисте життя. Так народилася астрологія, і хоч в класичному розумінні наукою її, звичайно ж, не назвеш, її популярності і дивовижною живучості можуть позаздрити багато. Тугий клубок пророчі та описових практик, густо замішаний на традиціях, наглядовій досвіді, міфології і вірі, каже, що небесні тіла безпосереднім чином впливають на Землю і на людство, зокрема. А зародився він ще в стародавньому Шумері, де була прописана чітка причинно-наслідковий зв'язок у ланцюжку «зірки – боги — земне життя». Потім все це перейняли, трансформували і з притаманною їй прискіпливістю і структурували вивчили греки, а від них вже астрологія була імпортована і в Індію. Потім були придворні «звіздарі» в середньовічній Європі, астрологічні суспільства нового часу, та й зараз, ні-ні, та й відкриє газетку простий обиватель, сподіваючись побачити там новий гороскоп. За цим прогнозам багато знаходять собі пару, ними керуються, приймаючи те чи інше рішення в життя. У них шукають відповіді, надію і розраду. Хтось скаже: безглуздо чекати, що звід старих казок повідає, як жити в світі штучно вирощуваних з клітки на 3D-принтерах органів для трансплантації та мобільних телефонів, розміром з людський зуб. А кому-то так дійсно легше і зрозуміліше існувати в цій абсолютно неласкаву життя, так і з точки зору психології тяга до вивчення астрології цілком зрозуміла і природна, адже майбутнє – це єдина сфера, прихована від нас за сімома замками невідомості. Але, яка ж вона приваблива, цікава, лякає і восхищающая одночасно! «Якщо зірки запалюють – значить — це кому-небудь потрібно?»

Астрологи сучасності

Нові передбачення Влада Росса на 2019 рік
Павло Глоба, С. К. Джайн, Деоки Нандан Шастрі, Мама Лав, Чандрашекар Свамі Список відомих по всьому світу сучасних астрологів можна продовжувати нескінченно. До них звертаються зірки шоу-бізнесу та політики, а народ прислухається до кожного їх слова, затамувавши подих. Трохи знання законів природи і світобудови, хороша орієнтація в історичних паралелях, відмінна обізнаність в актуальних новинах і проблеми суспільства і дуже багато психології – ось секрет їх успіху. Ну, і, звичайно ж, чудовий сценічний талант, а також уміння грамотно створити свій імідж – інакше публіка просто б їх не помітила, особливо, враховуючи жорстку конкуренцію в цій галузі. Словом, стати зараз астрологом, хоч і складно, але не так вже й неможливо. Ось тільки чи будуть люди тобі вірити, якщо твої прогнози не будуть збуватися?
Нові передбачення Влада Росса на 2019 рік
Скептики кажуть, що тут єдино розумний рецепт полягає в тому, щоб робити передбачення «з умовою» — в стилі «якщо, то», або ж формулювати їх так туманно, що обов'язково знайдуться ті, у кого все саме так і станеться. «Наприкінці осені вас чекає фінансовий успіх!» — відчуваєте талановитість фрази? Що саме вважати кінцем осені – весь листопад, останній тиждень, день? Успіх – це дали знижку на п'ять гривень на базарі або виграв мільйон у лотерею? То-то ж

Влад Росс – відомий одеський астролог

Хоча, по правді кажучи, не можна ставити на всіх астрологів однозначний штамп «шарлатан». Адже зараз ця професія дійсно дуже корисна для нашого суспільства, і це саме той випадок, коли наукова обґрунтованість вступає в конфлікт з потребами людей, і останні виграють беззастережно. Нам, особливо, в темні, складні часи вкрай треба в щось вірити, треба сподіватися на краще. І саме таку надію нашому народу почав давати кілька років тому Влад Росс – одесит, учень Глоби, Левіна і Шестопалова.
Нові передбачення Влада Росса на 2019 рік
В Україні, Росії та Білорусії він відомий як один з найбільш популярних астрологів, що входить в першу п'ятірку по рейтингах, а практикувати він почав, за його власним твердженням, ще з 1993 року. Щорічно він балує публіку глобальними прогнозами на майбутній рік, висловлює свою думку з приводу майбутніх політичних, економічних і суспільних резонансів, причому, не тільки за згаданим країнам, але й по світу в цілому.

Що 2019 рік нам готує?

Звичайно ж, не образив своєю увагою Влад і 2019 рік, детальний прогноз по якому потрібно чекати, традиційно, трохи пізніше – ближче до кінця поточного. Але, вже зараз можна проаналізувати згадки цього періоду в інших працях астролога, щоб тим, хто вірить його вченням, мати можливість скласти свою думку про недалекому майбутньому. Отже, по-перше, похмуре майбутнє Росс передрікає українському Президентові Порошенко – його таки переоберуть, хоча це, принаймні, для народу України, і не новина. Звичайно, якщо в середині 2018-го Петра Олексійовича не спіткає імпічмент (о, це магічне «якщо», про нього згадувалося на початку нашої розмови).
Нові передбачення Влада Росса на 2019 рік
Так, і взагалі нас чекає повне перезавантаження влади, поглиблення європейських рухів, а також серйозні зрушення у бік економічної стабілізації та результативності боротьби з корупцією. Що ж стосується Донбасу та Криму, тут його прогнози невтішні: конфлікт буде заморожений, а «кримське питання» залишиться в тій же фазі. Хоча, вірити цьому чи ні – справа кожного. Пару років тому Влад Росс передбачав, що Путін до виборів взагалі не дотягне, і вже тим більше їх не виграє – а он воно як вийшло Що ж стосується думок про кінець світу, обуревающих в останні роки все активніше голови людства, його одеський астролог все ж «пересунув» зовсім на 2029 рік, якщо навіть не засумнівався в його реальності, як такої. Що, звичайно ж, не може не радувати. Ще він передбачив великі проблеми Трампу, аж до імпічменту, революцію в Казахстані з поваленням влади, перехід планетарної політики у фазу холодного протистояння, повну стагнацію розвитку і погіршення як економічного, так і внутрішньополітичного становища в Росії, а також погіршення здоров'я Путіна. Що з цього станеться, а що – ні, як кажуть, поживемо – побачимо. Головне, не забувати про приказці, що людина – сам коваль свого щастя

Відео рубрикаНові передбачення Влада Росса на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають