• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Передбачення Джуни 2019: останні пророцтва екстрасенса

Останнім часом прості люди все більше вірять у пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз можна знайти величезну кількість – від самих поганих, пророкують всім нам швидку смерть, до позитивних, де кожна людина буде жити в любові, багатство і процвітання. Однак, далеко не всім судилося збутися. У наш час дуже багато хто називають себе пророками, при цьому такими не є і видаючи свої пророцтва буквально навмання. Саме тому так багато прогнозів не збуваються. Але є і такі провидці, які заслужили своє ім'я у світовій історії завдяки високій точності пророцтв. Їх імена завжди на слуху: прості люди уважно стежать за тими прогнозами, які були озвучені і розшифровані, а фахівці з усього світу намагаються знайти новий сенс в словах таких ясновидців і розшифрувати неясні прогнози. Джуна є однією з таких пророків, які користуються загальною повагою. На відміну від багатьох інших провидців, вона жила не так давно і пророкувала про події, які сталися у недалекому минулому або можуть статися в найближчому майбутньому. Також Джуна здобула славу як сильний цілитель. І, незважаючи на те, що багато сучасники спростовують деякі чутки, які прикрашали її силу, Джуна залишається видатною особистістю і сильним пророком.

Біографія Джуни

Справжнє ім'я провидиці – Євгенія. Вона народилася в Краснодарському краї в 1949 році. У ранньому віці за нею не спостерігалося паранормальних здібностей, вони почали проявлятися пізніше. Про подальшу долю Джуни думки істориків розходяться. Деякі вважають, що майбутня провісниця і цілителька навчалася в Ростові в технікумі кіно, а після кинула його і попрямувала до столиці Росії. Інші вважають, що Євгенія також отримувала освіту в Ростові, але в медичному технікумі.
Передбачення Джуни 2019: останні пророцтва екстрасенса
Так чи інакше, відомо точно, що Євгенія певний час проживала в Тбілісі, де зустріла свого майбутнього чоловіка, розписалася з ним і народила сина. Вже тоді віщунка почала проявляти себе як сильну цілительку, проте слави по всій країні ще не мала. Її отримання сприяло знайомство з головою Держплану СРСР, який звернувся до Джунь з проханням вилікувати її дружину. Після цього випадку про Євгенії написали в газету і вона стала відомою на весь Радянський Союз. Її послугами користувалися відомі представники світу музики, малярства та кіно. Джуна прожила досить довгу і без сумнівів насичене життя. Більшу її частину вона витратила на зцілення хворих за допомогою своїх надприродних здібностей. Крім цього, вона займалася творчістю і навіть встигла спробувати себе в політиці.
Передбачення Джуни 2019: останні пророцтва екстрасенса
Багатьом з тих, хто приходив до неї лікуватися, вона пророкувала майбутнє. Багато хто впевнені – Джуна побачила смерть Висоцького, і Талькова, коли ті приходили до неї. Згідно з деякими джерелами, провидиця зуміла передбачити чорнобильську катастрофу. Померла Джуна 8 червня 2015 року в Москві у віці 65 років.

Передбачення Джуни на 2019 рік

Варто відзначити, що провидиця не прогнозувала на точний рік. У 2015 році вона розповіла, що станеться в майбутньому, тому не можна точно сказати, до якого саме періоду можна прив'язати її висловлювання. Найбільше Джуну турбувала подальша доля Росії. Цій державі вона визначала велику роль на світовій арені і передбачала швидкий розквіт. Населення повинне звільнитися від аморальності, яка набирає чинності в останні десятиліття.
Передбачення Джуни 2019: останні пророцтва екстрасенса
І ці зміни в людях стане поштовхом до руху Росії до процвітання. У майбутньому країна зможе претендувати на роль справді могутньої держави у світі, з якої всі будуть рахуватися. Цікаво, що Джуна бачить фінансовий криза в Росії позитивним явищем. Свої передбачення вона оголосила в 2015 році, тому в них вона врахувала і поточну ситуацію в країні і в світі, і санкції. На її думку, ці заходи не стануть великою проблемою для простих людей. Ніхто не буде голодувати і жити в злиднях з-за них. Можливо, населення відучиться купувати непотрібні дорогі речі і провидиця бачить в цьому тільки хороше.
Передбачення Джуни 2019: останні пророцтва екстрасенса
А ось олігархів може сильно потрясти склалася ситуація. Можливо, що Джуна бачить у кризі шлях до довгоочікуваного зрівнювання соціальних верств суспільства між собою або хоча б зменшення розриву між бідними і багатими. Але криза за її словами довго не триватиме. Згідно прогнозам для Росії у найближчі роки країна повинна вийти з нього і стати на шлях до подальшого процвітання і благополуччя. Поки що зрушень до цього не спостерігається, але немає підстав не вірити провидиці. Тому ми можемо чекати в найближчі роки серйозні зміни в кращу сторону, яку перевернуть усталений лад в Російській Федерації і почне процес становлення могутньої і процвітаючої держави. Світові ж також боятися нічого. Джуна зазначає, що не варто очікувати жахливих катаклізмів, про які так багато говорять останнім часом. Нічого серйозного статися не повинно. Так, продовжаться такі процеси як танення льодовиків, але відбуватися вони будуть поступово і людство встигне захиститися від наслідків. Варто відзначити, що це одне з найбільш позитивних прогнозів на майбутні роки серед визнаних пророків: багато інші роблять акцент на тому, що скоро людство зіткнеться з жахливими випробуваннями. Будемо сподіватися, що далі життя населення Землі буде такою, як її бачила Джуна.

Відео рубрикаПередбачення Джуни 2019: останні пророцтва екстрасенса
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають