• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Передбачення ченця Авеля про Росію на 2019 рік: дослівні пророцтва на 21 століття

Напевно, немає такої людини, який не хотів би знати, яке майбутнє чекає його та країну, в якій він живе. У наш досить неспокійний час так хочеться отримати впевненість у завтрашньому дні, яка допоможе побудувати плани на декілька років вперед. Звичайно, пересічні громадяни не в змозі розкрити таємницю майбутнього, і їм доводиться просто сподіватися на те, що все буде добре. Але існують люди, які володіють унікальним даром пророцтва, і саме вони можуть з високою точністю передбачити, що чекає за наступним поворотом долі. Одним з найбільш відомих провісників є чернець Авель. Цей старець зміг спрогнозувати найвидатніші події в історії людства, включаючи дати початку і закінчення воєн і час смерті правителів держав. Його пророцтва досі викликають величезний інтерес, адже їх точність просто вражає. При цьому чернець Авель робив цікаві заяви, які стосувалися долі нашої країни і всього світу в цілому.

Трохи про ченця Авеля

Для початку слід розібратися, що ж такого незвичайного в цьому людину, що дозволило йому стати одним з найбільших провісників всіх часів. Народився він у Тульській області в невеликому селі під назвою Акулово. З появи на світ і до виконання 28 років він вів звичайне для тих часів життя, у нього був свій будинок, сім'я, діти. Але потім він раптово прийняв рішення піти у Валаамский монастир і присвятити своє життя служінню Богові. Цей вчинок став несподіванкою для всіх його рідних, але ніхто не міг перешкодити йому. Незабаром він оселився на безлюдному острові Валаам, де відмовився від усього мирського і вів життя відлюдника. Саме там Авель почав отримувати понад бачення про майбутні події. Згідно з переказами, він, керуючись голосом з небес, знайшов древній манускрипт, в якому були викладені одкровення, що стосуються всього світу. З тих пір призначенням Авеля стало відкриття таємниць майбутнього людства.
Передбачення ченця Авеля про Росію на 2019 рік: дослівні пророцтва на 21 століття
Свої пророцтва чернець записував у книгу, яка стала причиною того, що старця кілька разів засуджували до ув'язнення в темниці. Справа в тому, що багато могутні люди відчували жах перед даром Авеля й боялись його слів. Але при цьому багато князі та імператори прислухалися до пророцтв, хоча повністю відмовлялися вірити їм. Помер чернець Авель також у в'язниці, куди потрапив за наказом Миколи Першого. При цьому мудрий старець дізнався дату своєї смерті ще за 40 років до неї. Пророцтва ченця довгий час зберігали в суворій таємниці, адже вважалося, що прості люди не повинні володіти такими знаннями. Але зараз всі замки зірвані і кожен бажаючий може дізнатися, що чекає нас у майбутньому.

Пророцтва для Росії

Передбачення ченця Авеля про Росію на 2019 рік: дослівні пророцтва на 21 століття
Згідно прогнозам для Росії нашу країну продовжать стрясати різні негаразди, хоча незабаром вони припиняться, і настане довгоочікувана затишшя. Увійти в більш спокійну пору Росії допоможе справедливий чоловік, який повинен стати на чолі держави і вибрати для неї правильний курс. В результаті країна повинна знову стати на шлях розвитку, з якого її весь час намагаються зіштовхнути. Слова віщуна говорять про те, що Росії є всі можливості, щоб стати дуже розвиненим і впливовою державою, до якого будуть прислухатися інші країни. Але для цього потрібен чесний правитель, який ставить інтереси держави вище всіх інших.
Передбачення ченця Авеля про Росію на 2019 рік: дослівні пророцтва на 21 століття
Якщо ж у керма виявиться не правильна людина, то відносини між нашою державою і іншими країнами будуть погіршуватися, що може привести до масштабного конфлікту, в якому постраждають всі сторони. У разі розвитку негативного сценарію Росія ще довго не зможе повернути собі колишню велич і їй доведеться багато років відновлюватися.

Коли буде кінець світу?

У своїй книзі мудрий старець залишив передбачення про кінець світу. Настання цього страшного події, за словами Авеля, людству варто очікувати в 2829 році. Саме в цей час у світ повинен прийти Антихрист, дії якого приречуть всі держави на темряву і страждання. В результаті рід людський втратить свою волю і стане під керівництво однієї людини. Тільки через багато століть людство зможе оновитися і знову жити щасливо.
Передбачення ченця Авеля про Росію на 2019 рік: дослівні пророцтва на 21 століття
Цілком ймовірно, що віщун мав на увазі прихід до світової влади диктатора, який спровокує великомасштабну війну, відновитися після якої вдасться не скоро. При цьому Авель не вказав, що саме трапиться для оновлення людства. Але він згадав, що ключову роль будуть грати благі вчинки людей і їх гріхи: тих, хто чинив правильно і у відповідності з законом Божим чекає мирне і благополучне існування, а грішників – страшне покарання. Наприкінці хотілося б додати, що, незважаючи на разючу точність багатьох пророцтв, повністю покладатися на них не можна. Слід пам'ятати, що майбутнє саме ми створюємо, і ми ж стаємо причиною позитивних і негативних змін у нашому житті. Якщо кожна людина буде жити по совісті і працювати на благо країни, то держава чекає процвітання і світле майбутнє, а в іншому випадку нічого крім неприємностей чекати не варто. Тому слова віщунів варто сприймати лише як підказку, яка допоможе обрати правильний шлях. А ось вже йти по цьому шляху і приймати найважливіші рішення доведеться нам самим.

Відео рубрика


Передбачення ченця Авеля про Росію на 2019 рік: дослівні пророцтва на 21 століття
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають