• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Останні передбачення Віри Ліон на 2019 рік

Віра Ліон має величезну повагу у дуже великої кількості людей. Провісниця часто видає пророцтва, великий відсоток яких збувається. Вона є однією з найбільш відомих віщунок, які живуть в наші роки. Завдяки високій точності прогнозів, Віру Ліон активно порівнюють з іншим пророком зі світовим ім'ям – Вангою. Непрості часи штовхають багатьох людей на те, щоб ознайомитися з прогнозами ясновидців. І недарма, адже вони можуть нести в собі дуже цінну інформацію. Поряд з пророцтвами дуже відомих і вже померлих провидців, прогнози Віри Ліон користуються великим попитом.

Як Віра Ліон отримала свою силу?

Незважаючи на те, що провидицю часто називають казахської Вангою, народилася вона в місті Свердловську в 1962 році. Поїхати в Казахстан Віра Ліон вирішила вже в свідомому віці – у 22 роки. А її надздібності почали проявляти себе вже з дитинства. Дитина міг розмовляти з духами, а також стикався з паранормальними явищами. Крім того, її мама привчила її до ворожіння, яке Віра дуже швидко втягнулася. У 14 років здібності Віри Ліон вийшли на новий рівень. У цьому віці у неї, за словами самої віщунки, відкрився третє око. Таке явище вона описує як екран, який з'являється, коли закриваєш очі. На ньому транслювалися різні сюжети. Жінка не сприймала їх, нікому про них не розповідала, бо боялася – в той час екстрасенси не користувалися великою повагою в народі, до них ставилися скептично. Але відмова від своєї сили, дарованою богом, спровокував проблеми зі здоров'ям. Віра скаржилася на сильні головні болі, але обстеження результатів не дало. Втім, через пару місяців все це припинилося.
Останні передбачення Віри Ліон на 2019 рік
Бачення повернулися вже у віці 30 років і знову почали пригнічувати ясновидицю. Разом з ними прийшли і проблеми зі здоров'ям. Жінка вирішила піти до екстрасенса, щоб з'ясувати, що ж з нею відбувається. Там їй сказали, що вона володіє дуже великою силою, яку треба використовувати за призначенням, інакше скупчилася невитрачена енергія просто знищить її. І тоді Віра Ліон і стала провидицею, а також цілителькою. З тих пір проблеми зі здоров'ям припинилися. Зараз Віра Ліон активно практикує экстрасенсорику. Крім того, вона постійно займається пророцтвами. Ведучи свій сайт, вона часто додає на нього прогнози на найближче і довгострокове майбутнє по різних країнах.

Збулися прогнози ясновидиці

Останні передбачення Віри Ліон на 2019 рік
За минулі роки провісниця зуміла побачити події, які дійсно збулися. При цьому у списку виділені найбільш масштабні з них. За твердженням самої Віри Ліон, її прогнози збуваються на 95%, що є дуже хорошим результатом – у Ванги наприклад, цей показник був на рівні близько 73%. Ясновидиця передбачила:
 • відставку Михайла Горбачова;
 • військовий конфлікт на Сході;
 • перемогу Віктора Януковича на президентських виборах в Україні;
 • розпад Радянського Союзу;
 • початок світової фінансової кризи.
 • Також багато її передбачення стосуються Казахстану, адже це країна, де проживає провидиця.

  Передбачення на 2019 рік

  Останні передбачення Віри Ліон на 2019 рік
  Ближче до початку 2019 року Віра Ліон швидше за все дасть розгорнуті прогнози для багатьох країн. Зараз же відомо тільки одне пророкування . Втім, воно зачіпає весь світ і несе в собі масштабний сенс. Стосується даний прогноз Сполучених Штатів. Віра Ліон стверджує, що США чекає величезна катастрофа, яка може серйозно вплинути на весь інший світ. Мова йде про виверження Єллоустонського вулкана. Якщо подібне станеться, то це дійсно буде дуже масштабною катастрофою, яка здатна змінити весь світ. Провидиця каже, що такі видіння відвідували її давно, але про існування Йєллоустон вона не знала. Тому не могла правильно інтерпретувати побачене. У сюжетах, які їй були, загроза була человекоподобной і величезного зростання – вище, ніж найвищі будівлі в Америці. Це істота нищила все на своєму шляху: людей, будинку, машини. Пізніше, коли Вірі Ліон стало відомо про Йеллоустонском вулкані, вона зрозуміла, що її бачення були пов'язані саме з ним.
  Останні передбачення Віри Ліон на 2019 рік
  Варто відзначити, що вулканологи уважно стежать за станом вулкана і зазначають деякі тривожні тенденції. Так, вони фіксують зміни в температурі, що може бути ознакою вулканічної активності. Деякі експерти вважають, що Йєллоустон – це величезна небезпека, тому що виверження може початися в будь-який момент. В такому разі може бути знищено до 2/3 територій континенту. З цими ж подіями Віра Ліон пов'язує і перерозподіл ролей на світовій арені. Якщо в США станеться катастрофа такого масштабу, це спровокує стрімке падіння долара. В результаті, на роль світового лідера зможуть претендувати і інші держави. Сама провидиця передрікає цю роль Росії. Цікавий факт, що про небезпеки, який несе в собі Єллоустонський вулкан, говорили і пророкування Ванги . Вона також не називала його назви, але точно вказала, що це буде бурхлива реакція, яка відбудеться на території США. Масштаби трагедії вона також конкретизувала – лава поглине як мінімум половину континенту. Про це розповів чоловік, який працював у відомої ясновидиці перекладачем. Залишається сподіватися, що вулканологи пильно стежать за ситуацією і приймуть всі необхідні заходи, щоб запобігти катастрофі або хоча б мінімізувати масштаб руйнувань.

  Відео рубрика  Останні передбачення Віри Ліон на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають