• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Пророцтва Паїсія Святогорця на 2019 рік про Росії

Сьогодні ми живемо в досить неспокійний час. Щороку світ стрясають економічні кризи, техногенні та природні катастрофи, загрози військових конфліктів. Все це не дає нам можливості відчути впевненість у завтрашньому дні і спокійно планувати своє життя. В таких умовах особливо сильно хочеться дізнатися, що ж чекає нас в майбутньому і чи варто побоюватися якихось великих змін. Нестабільність і бажання відкрити завісу таємниці майбутнього змушує багатьох звертатися до послуг ворожок і різних екстрасенсів. Але в більшості випадків ці люди не володіють ніяким даром, обманюючи довірливих людей. Підказати, що ж готує нам доля, способи тільки дійсно могутні віщуни, слова яких давно довели свою правдивість. Одним з таких пророків є святий старець Паїсій, дар пророцтва якого ставлять на один щабель з Нострадамусом . Він з дивовижною точністю передбачив початок військового протистояння у Чечні та Південній Осетії, страшну аварію на Чорнобильській АЕС, а також безліч інших знакових подій. Саме тому до його пророцтв досі прислухаються як впливові люди і правителі держав, так і прості жителі нашої країни.

Про старця Паисие

Народився Паїсій Афонський в Греції в 1924 році. Його життя була цілком буденною для того часу: після закінчення школи він вивчився на токаря, а в 1945 році його призвали в армію і він пішов на війну. Про чернецтво Паїсій думав ще з юнацького віку, але не міг втілити своє бажання в життя, адже в цьому випадку він залишив би свою сім'ю напризволяще, а це для майбутнього пророка було неприпустимим. Присвятити своє життя служінню Богу Паїсій зміг тільки в 1950 році. Спочатку він служив у духівника Кирила на горі Афон, а вже потім почав вивчати богослов'я в монастирі Эсфмгмен. Вже будучи ченцем, він прожив більше 40 років на Святій горі, проводячи щодня молитвах до Всевишнього.
Пророцтва Паїсія Святогорця на 2019 рік про Росії
Слава про мудрого ченця поширилася далеко за межі Греції, і навіть в Росії його дуже поважали і намагалися прислухатися до кожного слова. За своє життя старець дав світові багато передбачень, більшість з яких збулися. За порадою до нього зверталися і прості люди, і впливові правителі, від дій яких залежала доля цілих країн. Паїсій нікому не відмовляв у допомозі і завжди намагався зробити все від нього залежне, щоб полегшити долю стражденних. Помер Паїсій у 1994 році, а до лику святих його зарахували в 2015 році. Варто відзначити, що багато передбачення святого старця, що стосуються 2019 року досить тривожні. Деякі його пророцтва йдуть в розріз зі словами інших ясновидців, але враховуючи, наскільки правдивими виявлялися вислови Паїсія, ставити під сумнів їх правдивість не доводиться.

Військові конфлікти в Туреччині

Пророцтва Паїсія Святогорця на 2019 рік про Росії
Частина пророкувань Паїсія на 2019 рік стосуються долі Туреччини. Так, старець передрік, що цій державі доведеться пережити досить серйозний військовий конфлікт з Росією. До такого сумного результату призведе занадто велику кількість суперечностей між двома країнами і нездатність їх правителів дійти компромісу. У якийсь момент відносини між державами стануть вкрай складними і виллються в справжню війну. При цьому Європа в даному конфлікті підтримає Туреччину. Але це ще не всі біди, які чекають на турків. Згідно словами Паїсія, країні доведеться битися з Грецією, яка в результаті виграє протистояння. Після програшу Туреччини Константинополь знову стане грецьким містом, а майже третина, що проживають в ньому турків прийме православ'я, і ще стільки ж попросить захисту в інших країн.

Третя світова війна

Пророцтва Паїсія Святогорця на 2019 рік про Росії
Практично всі відомі ясновидці сходяться в думці, що людству доведеться пережити ще одне масштабне військове протистояння. Паїсій також висловився з цього приводу: на його думку, вибухне війна в країнах Близького Сходу. При цьому старець був упевнений, що в конфлікті візьмуть участь більше 200 млн китайців, які вступлять в протистояння, коли обміліють води Євфрату. Саме ці слова старця волають недовіру у багатьох людей. Але вже сьогодні через велику річку будують дамбу, тому перші передумови до того, що передбачення збудеться, є. Повномасштабна війна назавжди змінить долю всіх країн і створить новий світопорядок. Відновитися після конфлікту державам вдасться далеко не відразу, адже руйнування будуть дуже значними.

Занепад моралі у світі

Пророцтва Паїсія Святогорця на 2019 рік про Росії
Ще частина пророкувань Паїсія стосувалися занепаду моральних підвалин людства. За словами старця, люди все більше будуть пускати в свою душу жорстокість і жадібність, забуваючи, для чого вони прийшли в цей світ. В першу чергу про це буде свідчити перетворення храмів в обитель комерційних інтересів. Священики, які повинні піклуватися про душі віруючих, почнуть ставитися до служіння в церкві, як до способу заробити гроші, забуваючи про завіти Христа. Ці вельми негативні прояви ми можемо спостерігати вже сьогодні, коли багато священнослужителі дбають лише про особисте багатство, а їхні справи зовсім не відповідають законам Божим. Моральний занепад людей також прискорить наближення війни і розрухи, оговтатися після яких людству вдасться тільки через багато років. Вивчаючи пророцтва святих, важливо пам'ятати, що майбутнє створюють самі люди, і лише вони здатні виправити свої ж помилки. Якщо кожна людина буде слідувати своїй совісті і намагатися працювати на благо оточуючих і своєї країни, то нас чекає тільки хороше майбутнє. Ну а жадібність, злість і бажання принизити тих, хто слабкіше виллється лише в конфлікти і жахливі наслідки для всього світу.
Пророцтва Паїсія Святогорця на 2019 рік про Росії
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають