• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу

(Важливо!) В основу даної статті покладені прогнози Світлани Драган, взяті з відкритих джерел. Перед вами — інтерпретація, а не пряме цитування її слів.
Ситуація, яка склалася в політиці та економіці окремих країн, що змушує людей турбуватися і шукати в мережі хоча б якусь позитивну інформацію про майбутнє. Новини, так і рясніють гучними заголовками, які лякають росіян падінням нефтекотировок, неймовірно швидким зростанням цін на бензин, перспективами посилення санкцій, активізацією терористів і черговими збройними зіткненнями в гарячих точках нашої планети.
Думки про те, як буде розвиватися ситуація в окремо взятих державах, висловлюють багато бізнесмени, політики та фінансисти. Ймовірність того, що їх прогнози збудуться, досить висока, адже фахівці ґрунтуються на багаторічній вибірці даних і серйозних математичних моделях. На жаль, вони вкрай обережні у своїх викладках, і тому багато людей звертаються до експертів, здатним складати прогнози по руху небесних тел.
Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
Світлана спеціалізується на політичних і економічних астропрогнозах
Самі астрологи зазвичай переконують населення, що майбутнє для них – це відкрита книга, в якій немає ніяких таємниць. Наприклад, Світлана Драган стверджує, що її прогнози відрізняються високою точністю, тому за консультаціями до неї йдуть не тільки люди, які вибирають ідеальну дату для заміжжя чи звільнення, але і чиновники, політики і навіть бізнесмени! Цікаво, що Світлана є фахівцем в області політико-економічних прогнозів, тому давайте ознайомимося з її баченням ситуації на 2019 рік.

Передбачення Світлани Драган для світу


Для початку ознайомимося з прогнозом, який Драган склала для світового співтовариства. Її викладення виглядають не надто оптимістично — астролог ще кілька років тому передбачила, що найближчим часом світ зануриться в безодні економічної кризи. Позначиться це і на політиці – тоталітарні і військові режими високо піднімуть голови, декількох державах будуть суттєво обмежені права і свободи людей, а вирішення спірних питань між сусідніми країнами буде відбуватися у форматі військових операцій.
Розібратися з проблемами вийде не раніше 2020 року, та й то – не зусиллями самих мешканців Землі, а шляхом втручання зовнішніх сил. Основною причиною того, що світова ситуація буде загострюватися, Драган називає вкрай несприятливу позицію Сатурна – це небесне тіло перейшло у область, яка відповідає за руйнівні процеси. Варто очікувати деструктивних явищ в системах усталених цінностей – мотиви історичного, релігійного, політичного та ідеологічного характеру поступово сходять нанівець.
Вони більше не сприяють розвитку цивілізації, і тому людство йде до катарсису. Драган не вважає його чимось поганим — це криза просто потрібно пережити, щоб вийти з нього в оновленому стані і з новим розумінням віри. В 2019 році світом буде управляти жага наживи і збагачення, однак недалекий той день, коли природа відкриє людству кілька подій, які згодом будуть названі «чудесами». Сама Земля пошле людям знамення, яке пробудить їх віру у вищі сили і добро.
В 2018 році на долю людства став впливати Уран, а це означає, що протягом декількох років почне бурхливо розвиватися технологічна сфера. Драган прогнозує прорив у технологіях, який дозволить людям підкорити не тільки простір, але і сам час. Однак розраховувати на те, що ці винаходи стануть надбанням широкої громадськості, не доводиться – влада тут же візьмуть вчених під контроль, а представники світового уряду можуть скористатися інноваційними розробками не в благих цілях.
Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
Світлана Драган пророкує швидкий розквіт у сфері будівництва
Небесні тіла повідомляють, що 2019 рік виявиться сприятливим для будівництва. Мова йде не тільки про прямому значенні цього слова — такому як зведення споруд та прокладання доріг. Астролог говорить, що в цей період будуть закладені основи для перебудови сформованої економічної структури, причому зміни зроблять її ще більш жорсткою. До речі, з буквальными будівельними роботами людству слід бути обережніше – Світлана прогнозує, що деякі країни ініціюють глобальні роботи під землею, що може призвести до катастрофи з сильними землетрусами і цунамі.
До кінця 2019 року світ очікують серйозні зміни у геополітиці, так як об'єднання сил Юпітера і Сатурна дасть суспільству стимул для розвитку в наступні два десятки років. Людям знадобиться зовсім інша, оновлена ідеологія, яку їм запропонує новий світовий лідер. Ця людина з'явиться на політичній арені раптово і приверне до себе безліч прихильників, презентувавши принципово нову філософію або вчення. Завдяки цій течії люди нарешті зрозуміють важливість принципів взаємодопомоги і братерства.


Цікавий факт: Світлана Драган не виключає, що стати на шлях істинний людям допоможуть інопланетяни. «Територія Водолія» має за активізацію зв'язків космічного характеру.

Прогноз на 2019 рік для Росії


Світлана Драган пророкує Російської Федерації райдужні перспективи. Астролог вважає, що позиція небесних тіл в 2019 році посприяє зміцненню держави на світовій арені – влади підпишуть кілька домовленостей про співпрацю, згуртувавши навколо Росії ціле об'єднання країн. Після невеликого періоду реформ позиція рубля встановиться на прийнятній оцінці. Заходи уряду можуть здатися росіянам надмірно жорсткими, однак в підсумку призведуть до оздоровлення економічної сфери.
Втім, укладати зовнішні договору Драган рекомендує з часткою обережності. Цілком імовірно, що якісь угоди будуть складені з промахами. У підсумку Америка отримає нові важелі, за допомогою яких чинитиме тиск на російські влади. Не виключено, що боротьба за політичну незалежність змусить уряд Російської Федерації піти на радикальні заходи, включаючи безпосередню демонстрацію розробок в області озброєння.
Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
Згідно прогнозами, курс рубля скоро зміцниться і оздоровить економіку Росії
За словами астролога, сьогодні в РФ закладені основи для оновлення і зміцнення військової сфери, а до початку 2019 року будуть створені умови для інвестування в інші галузі. У результаті країна займе лідерські позиції у світовій економіці. Драган не бачить підстав для зміни влади в державі. Більше того — астролог стверджує, що вплив Володимира Путіна буде тільки зростати. Втім, зміцнення влади може призвести до того, що в Росії буде встановлений жорсткий тоталітарний режим, заснований на підтримці військових.

Передбачення для України


За словами астролога, зараз Україна стоїть на порозі кардинальних змін. В державі все більш явними стають зловживання з боку влади, люди живуть в тяжкому положенні, а уряд лише годує їх порожніми обіцянками. Все це вже в 2019 році може призвести до напруження пристрастей і чергового відкритого виступу проти уряду.
Світлана вважає, що новий соціальний бунт буде пригнічений, причому досить жорсткими заходами. На жаль, це лише активізує злочинність і радикальні сили в суспільстві. Небесні тіла займуть таку позицію, що виникне ризик урядового перевороту або ж, при вдалому збігу обставин, дострокового переобрання президента і парламентаріїв.
Однак і такі дії не призведуть до поліпшення ситуації! Драган стверджує, що новий лідер держави буде наділено грошима в тій же мірі, що і ощадливістю. Ця безжальна особистість буде володіти здібностями маніпулятора, і лише поглибить розкол в уряді. Тим не менш, є шанс, що в цей період Україна почне виходити з кризи — насамперед, за рахунок налагодження діалогу з представниками східного регіону.
Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
Новий президент України своїми маніпуляціями посилить проблеми в країні

Чи можна вірити прогнозам Світлани Драган?


Потрібно сказати, що до недавнього часу Драган залишалася темною конячкою, про яку в широких астрологічних колах ніхто нічого не знав. Інформація про її особистості до цих пір залишається досить уривчастою — відомості можна почерпнути тільки з інтерв'ю з астрологом. У них сказано, що Драган живе в столиці Росії і є фахівцем в області астрології, а також практикує хіромантію і фізіогноміку протягом декількох десятків років.
Сама астролог каже, що її прогнози неймовірно точні – вона вірно передбачає майбутнє у відношенні як глобальних подій, так і доль окремих людей, тому в число її постійних клієнтів потрапили багато представників політичної еліти, зірки кіно, популярні співаки та великі бізнесмени.
Небесні тіла попередили її про розвиток фінансової кризи перед початком 2008 року, повідомили про конфлікт на Донбасі та військової операції в Сирії. Втім, знайти свідоцтва того, що ці прогнози Світлана зробила заздалегідь, а не після настання описаних подій, так і не вдалося. Звичайно це не заважає прихильникам Драган, як і раніше вірити в її прогнози, ну а решті доведеться самостійно визначити ступінь довіри до її слів.
Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу

Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу

Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу

Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу

Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
(Оцінок поки що немає)

Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
Завантаження


Прогноз Світлани Драган на 2019 рік: останні астрологічні прогнози для Росії, України та світу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають