• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків

Прогнози, зроблені для найбільших світових економік, цікавлять не тільки політиків і бізнесменів, але і простих обивателів. Такий стан справ цілком природно, адже країни-гіганти мають вплив на всі процеси, які відбуваються на ринках товарів, сировини і послуг. У число економічних лідерів входить ціла група держав, але саме США найбільш часто задає правила гри, так що експерти в області військової справи, політики і фінансів рік за роком намагаються спрогнозувати майбутнє цієї наддержави.
Втім, своє бачення долі США є не тільки у тих, хто покладається на факти і цифри. У мережі можна дізнатися, що напророкували американському народу ворожки, ясновидці, астрологи і навіть нумерологи — адже на думку людей, що вірують у надприродне, вони можуть передбачити майбутнє краще будь-якого економіста. Особливий інтерес до ситуації в Америці виник, коли президентом став Дональд Трамп, адже цей політик відрізняється повною непередбачуваністю рішень. Що ж, давайте дізнаємося, що може статися в США вже в 2019 році!
Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків
Прогнози щодо майбутнього Сполучених Штатів Америки роблять люди, наділені як математичних, так і паранормальними талантами

Прогнози ясновидців і астрологів


Почнемо з особистостей, які пророкують майбутнє, вивчаючи рух небесних тіл, запам'ятовуючи віщі сни або спілкуючись з астральними сутностями. Звичайно, їх передбачення досить абстрактні, але вони становлять інтерес для тих, хто вірить у все паранормальне і містичне.

Передбачення Павла Глоби


Іменитий російський астролог склав прогноз на підставі манускриптів, які, як він стверджує, належать перу Василя Нємчина. Глоба розповів, що цей віщун передбачив майбутнє на цілу тисячу років вперед! Деякі прогнози, записані в манускриптах, безпосередньо стосуються США. Так, Нємчин передбачав, що в наш час Америкою буде правити людина, що має принципові відмінності від інших учасників передвиборної гонки.
Втім, ці слова можна трактувати двояко – у Дональда Трампа нетрадиційне для американської політики походження, а місіс Клінтон могла б стати першою жінкою, що обійняла цю посаду. З-за цього правдивість прогнозів Нємчина, як і сама його особистість, викликає певні сумніви. Крім іншого, багатьох насторожують заяви Глоби про те, що рукописи Нємчина безслідно зникли відразу після того, як астролог скопіював звідти інформацію.
Вам все ще цікаво, що вичитав у манускриптах Павло Глоба? Тоді відзначимо: в прогнозах сказано, що Америка буде занурюватися у все більш глибока економічна і політична криза, яка триватиме аж до 2020 року. Долар, за словами Глоби, знеціниться, безробіття зросте, почастішають соціальні конфлікти і сутички. У підсумку Америка поступиться місце світового лідера іншій державі, а слідом за цим НАТО припинить своє існування. Наслідки кризи будуть долати ще кілька нових президентів.

Передбачення Едгара Кейсі


Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків
Едгар Кейсі пророкує, що Америка постраждає від жахливого потопу
Американський містик і медіум залишив після себе декілька тисяч стенограм, які надиктував у трансовом стані. Розшифровкою прогнозів займаються численні послідовники Кейсі. На жаль, їм не вдалося знайти якісь згадки про дати прогнозованих подій, але вважається, що «Сплячий пророк» описував у своїх стенограмах саме початок 21 століття.
Загалом, прогнози Кейсі не відрізняються оптимізмом — він передбачив Америці цілий ряд катастроф політичного і екологічного характеру. Згідно розшифровок його слів, в Америці відбудеться політичний переворот, який спровокують різкі соціальні збурення. Запобігти цьому можна лише одним способом – багатії зобов'язані пам'ятати, що економіка держави повинна захищати не тільки їх особисті інтереси, але і забезпечувати необхідними благами всі верстви населення, включаючи малозабезпечених американців.
Також в прогнозах була описана природна катастрофа. Швидше за все, вона буде пов'язана зі стихією води, а наслідки потопу виявляться воістину глобальними і ознаменуються величезними людськими жертвами. США позбутися частини територій, а деякі європейські острівні держави (наприклад, Нідерланди і Мальдівські острови) повністю покриються водою.

Передбачення Орсона Пратта


Віщун-мормон вважає, що в найближчому майбутньому Америку чекають негативні події. Їх головна причина збігається з тією, що вказана у прогнозах Кейсі – прірва між багатими і бідними і прояви соціальної несправедливості. В результаті на території США вибухне громадянська війна. Як і у війні Півночі і Півдня, штати розділяться на декілька таборів, Америку накриє хвиля збройних зіткнень, а економіка буде зруйнована.
Конкретні дати пророк не вказав, але його послідовники вважають, що мова йде про період до 2020 року, так що страшні прогнози скоро можуть стати реальністю. Врятувати Америку може лише реформа у сфері соціальної політики — США пора вирішувати свої проблеми замість того, щоб вершити долю світу.

Пророцтво Пальмових бібліотек


Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків
У стародавніх манускриптах описаний повний крах фінансової системи США
Таку назву отримали древні манускрипти, які були написані мудрецями минулого на санскриті. Розшифровкою і упорядкуванням пророцтв зайнявся Томас Ріттер — американець, який видав цілу книжку з передбаченнями, що описують долю світу і окремих держав. Що стосується майбутнього Америки, Ріттер знайшов інформацію, яка свідчить про поступове входження США в період занепаду. Причинами фінансового і політичного краху американської системи будуть непродумана економічна політика і погіршення ситуації на світовій арені через дипломатичних конфліктів.
Скоріше за все, вже в 2019 році в США різко зростуть показники інфляції, сповільниться промислове зростання, а по території більшості штатів прокотиться хвиля банкрутств і розорень. Ріттер каже, що влада спробує відвернути увагу американців від внутрішніх проблем, зробивши упор на зовнішні конфлікти. На жаль, це не принесе бажаних плодів – розсерджені американці піднімуть даний революційний рух і скинуть владу.

Передбачення Віри Ліон


Казахська віщунка , якої події майбутнього підказують духи-«плазмоїд», вважає, що людству слід підготуватися до боротьби за виживання з стихією. Природні катастрофи, за її словами, очікують і жителів Америки – станули в Арктиці льоди викличуть шторми і цунамі, які просто знесуть з лиця землі приокеанские штати. Наслідки цієї катастрофи не обмежаться руйнуванням будівель і людськими жертвами з числа тих, хто не встигне покинути небезпечну зону.
Америку чекає епідемія і бідність більшої частини населення, адже американцям доведеться тіснитися в містах, які не були пошкоджені або змиті з лиця Землі цунамі. Не все гладко і в політиці – з 2019 року почнеться розпад системи НАТО і погіршення дипломатичних зв'язків з ЄС (насамперед, з Німеччиною. У результаті американці втратять вірних політичних прибічників, а потім і позицій на економічній і політичній карті світу.


Передбачення Каэде Убер


Дівчинка, яку в пресі називають «французькою Вангою», володіє дуже слабким здоров'ям, але величезними силами в області ясновидіння. Крізь завісу часів Каэде бачить численні картини, які підказують їй прийдешні події. Так, у відношенні США Каэде поки що не може сказати нічого позитивного. В її видіннях фігурують терористичні акти, природні катастрофи та епідемії, воєнізовані зіткнення і загибель людей.
Кілька років тому провісниця заявила, що в найближчі роки Америці загрожує хвиля терактів, які віднесуть величезну кількість життів. Рідні Каэде кажуть, що після цього бачення дівчинка почала боятися людей, які сповідують мусульманство, тому винуватцями катастрофи з великою вірогідністю опиняться ісламісти. Втім, далеко не всі пророцтва Каэде збуваються – наприклад, в період передвиборчої гонки в США вона передбачила перемогу Клінтон. Як відомо, Хілларі не стала президентом. Можливо, бачення про теракт з катастрофічними наслідками також виявиться помилковим.

Передбачення Влада Росса


Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків
Влад Росс вважає, що вже в 2019 році репутації Трампа прийде кінець
Популярний український астролог зумів не тільки спрогнозувати перемогу Дональда Трампа в передвиборчих перегонах, але й описати подальший розвиток подій в американській історії. Згідно з дослідженнями Росса, вибори в США будувалися на величезному числі фальсифікацій. У 2019 році з-за цього може спалахнути скандал, який вдарить по іміджу і репутації Трампа. Наслідки можуть просто поховати президента як політика. Росс каже, що в 2019 році очікує Трампа «осуд, позбавлення влади і втрата всіх регалій».
В цей час зросте ймовірність військових конфліктів. Росс вважає, що особистість, життям якої править Марс, просто не зможе обійтися без того, щоб не розв'язати війну. Скоріше всього, Трамп почне військову операцію в серпні і вересні. Ризик зростає тому, що у другій декаді серпня буде спостерігатися затемнення Сонця, яке пройде через Марс. Втім, сам астролог каже, що передбачати долю Трампа важко, оскільки особистість-це дуже складна – в особистому прогнозі президента сусідять Уран і висхідний вузол Місяця, тому він може як руйнувати, так і творити.

Передбачення Дэнниона Брінклі


Хоча цей американський віщун і не має широкої популярності на пострадянському просторі, він є авторитетом для багатьох жителів США. Прогноз Брінклі свідчить, що Америку чекає хвиля катаклізмів природного характеру – це призведе до людських жертв, так і до руйнувань міст, доріг, водопроводів та електромереж. Активізуються мародери, по території багатьох штатів прокотиться хвиля грабежів і вбивств.
Щоб нейтралізувати наслідки аварій і приборкати злочинність, владі доведеться залучити пожежні служби, поліції і навіть армію, а також вигребти чи не всі кошти з бюджету. Голод, воєнізовані зіткнення, злочини та інші біди можуть призвести до краху Америки. Природно, при такому сценарії США буде не до того, щоб втручатися у світову політику. Головну роль на глобальній арені в цей період почне грати Китай.

Передбачення Тетяни Калініної


Астрологічний прогноз, зроблений Калініної, повідомляє, що настали тяжкі часи для іміджу США. Зараз у державі активізувалися підводні течії, які призведуть до інтриг, а практично всі політичні кроки будуть мати негативні наслідки. Астролог прогнозує продовження військових операцій, що призведе до зростання невдоволення американського народу, спорах у парламенті і поступового розколу у владних колах.
Тим не менше, до кінця 2019 року Америка вийде на новий етап розвитку, який буде супроводжуватися проривом в технологіях, процвітанням і зміцненням світових позицій. США зможе спокійно контролювати світовий інформаційний простір і розпоряджатися запаси ресурсів на територіях інших держав. Не виключено, що для відволікання уваги американців від насущних проблем влади вирішать активізувати військові дії на Близькому Сході, а може навіть розв'яжуть конфлікт з Північною Кореєю.

Прогнози вчених, економістів і політиків


Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків
Згідно з прогнозами вчених, США семимильними кроками наближається до технологічної революції і створення штучного інтелекту!
Для тих, хто не схильний вірити провісникам і астрологам, ми зібрали прогнози, зроблені за допомогою новітніх інструментів математичного моделювання.

 • Рей Курцвейл. Людям, які цікавляться технічними новинками і революційними змінами у сфері інтернет-технологій, буде цікаво дізнатися прогноз від технічного директора корпорації Google. Курцвейл каже, що американці вже скоро будуть користуватися комп'ютерами, потужність яких перевищить всі мислимі межі, а розвиток штучного інтелекту призведе до створення андроїдів. Вже через пару років США поміркувати над прийняттям законів, що регулюють відносини між людьми і роботами, а американці почнуть імплантувати гаджети в своє тіло.

 • Saxo Bank. Фінансові аналітики з найбільшого данської установи банківської сфери вважаються дуже точними прогнозистами. Вони вважають, що вже скоро США знайде спільну мову з Росією, наслідком чого стане пом'якшення санкционных обмежень. У прогнозі сказано, що певну тривогу викликають котирування долара – на протязі 2019 року експерти пророкують американській валюті різкі скачки в ціні. Ціни на «чорне золото» продовжать падати, а якщо Федеральна резервна система підніме ставки, то почнеться падіння економічних показників і зростання безробіття. Підсумком можуть стати масові протести американців.

 • National Association for Business Economics. Фахівці Асоціації провели опитування 50 провідних американських економістів. Приблизно половина опитаних експертів вважає, що сучасне податкове реформування може забезпечити Америці невелике зростання в 2019 році, а ще десяток респондентів прогнозують негативну зміну макроекономічних показників. Експерти вважають, що Америку чекає крах, якщо вона і далі буде проводити політику протекціонізму. Крім того, більше третини опитаних економістів вважають, що передвиборчі обіцянки Трампа так і не будуть реалізовані до кінця.

 • Юрій Фельшинский. Політолог, який живе і працює в Америці, прогнозує на 2019 рік натягнутість у взаєминах між США та Північною Кореєю. У свій час він серйозно розглядав вірогідність військових дій, які будуть супроводжуватися загибеллю сотень тисяч людей. Однак сьогодні його інтерес викликає політика американського уряду в близькосхідному регіоні. Багато виборців не вітають тактику президента, що може призвести до перестановки сил в Конгресі. Якщо після перевиборів конгресменів більшу частину мандатів отримають демократи, Трампу буде загрожувати імпічмент.
 • Передбачення для Америки на 2019 рік. Що чекає США: прогнози ясновидців і політиків
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають