• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Передбачення Віри Ліон на 2019 рік для Росії, України та світу. Пророцтва казахської Ванги

Нестабільність процесів у глобальній політиці та економіці, безумовно, дає про себе знати – люди з невсипущою увагою стежать за новинними повідомленнями, адже будь-яка подія, що сколихнула світ, може вплинути на їх якість життя і добробут. Нестійкість валютного курсу, волатильність ринків сировини, регулярність військових конфліктів і миротворчих акцій змушують нас турбуватися за своє майбутнє. На жаль, дуже важко зрозуміти, в яких умовах будемо жити не тільки ми самі, але і наші діти, і тим більше — онуки.
Дізнатися інформацію про майбутньому можна самими різними способами. Хтось знайомиться з економічними викладками і політичними прогнозами, а хтось вважає, що прочинити завісу таємниці можуть особистості, наділені містичним даром. На хвилі популярності передач про паранормальні явища, багато росіяни почали звертатися до провісникам, адже хто, як не екстрасенс або ясновидиця, може точно вказати на підстерігають їх небезпеки?
До людям, наділеним даром передбачення, відносять і Віру Ліон. Вважається, що її прогнози збуваються в більшості випадків, і тому викликають у громадськості такий інтерес. Давайте дізнаємося, що прогнозує «казахська Ванда» на 2019 рік!

Хто така Віра Ліон?


Передбачення Віри Ліон на 2019 рік для Росії, України та світу. Пророцтва казахської Ванги
При допомогою карт таро і бачень Віра Ліон робить досить точні прогнози
Віра Ліон з'явилася на світ в Караганді, в сім'ї, члени якої не виявляли будь-яких екстрасенсорних здібностей. Дівчинка з раннього дитинства продемонструвала, що істотно відрізняється від інших малюків. Коли Вірі виповнилося п'ять років, її вперше відвідало дивне бачення – дівчинка прокинулася і, як могла, записала уривки сну на листку, передавши його батькам. Парфуми, з'явилися у сні, застерігали Віру про небезпеку, що загрожувала їй батька.
Дитячі страхи здалися мамі і татові Віри не заслуговують уваги, тому глава сімейства відправився на роботу, а буквально через пару годин родині повідомили, що він потрапив в аварію і тільки дивом не розбився на смерть. Батьки вважають це збігом обставин, тому Віра вирішила мовчати про відвідування духів, сподіваючись, що дивний дар пропаде також раптово, як і виник. На жаль, з настанням підліткового віку сили Віри тільки стали сильнішими. Тепер їй навіть не треба було засипати, щоб бачити видіння.
Варто лише стулити повіки, як перед очима починали з'являтися образи і картинки. Ліон порівнює це з екраном, на якому демонструють події з чужих життів. Нове вміння привело її в жах — Ліон злякалася, що отримає славу божевільною, і продовжувала мовчати, що лише погіршило ситуацію. Щоранку вона прокидалася в стані трансу і постійно робила нові і нові передбачення, а один раз навіть побачила свою майбутню сім'ю. Розуміння власної сили прийшло лише після розмови з таємничою жінкою.
Та попередила Віру, що якщо вона буде ігнорувати свої здібності, то помре від тяжкої недуги — енергія, яка не знайшла виходу, просто знищить її організм. Віра стала працювати з колодою таро, а потім почала шукати людей, зниклих без вести. Згідно словами Ліон, інформація про прийдешнє передається їй з паралельних світів, в яких живуть привиди померлих. Ці сутності Віра назвала плазмоидами. Щоб почути попередження астральних жителів, їй доводиться вдаватися додатково до медитації.
Широку популярність Ліон отримала в 2012 році, коли заявила, що її прогнози справджуються з імовірністю 95%, тобто коефіцієнт успіху у неї навіть вище, ніж у Ванги. За словами Ліон, вона передбачила розпад Радянського Союзу, заздалегідь дізналася про бойові дії в регіоні Близького Сходу, а також зуміла передбачити падіння метеорита в Челябінську. Наскільки правдиві такі заяви, судити важко. Зате можна дізнатися прогноз на 2019 рік, щоб потім зіставити реальні події з тими, які пророкувала Віра Ліон.

Передбачення Віри Ліон для Росії на 2019 рік


Передбачення Віри Ліон на 2019 рік для Росії, України та світу. Пророцтва казахської Ванги
Ліон вважає, що в 2019 році зміцняться відносини між Ізраїлем і Росією
За словами Ліон, Росія вже пережила найважчий час, тому громадянам можна сподіватися на поступове поліпшення ситуації та підвищення рівня життя. Ясновидиця говорить, що в країні поступово стабілізуються макроекономічні показники, а через кілька десятиліть Росія зможе обігнати світових лідерів — Японію і США. Бачення Ліон, в якому з океану виникла нова земля – алегорія підйому в економіці і соціальному житті Росії. У найближчому майбутньому провидиця також побачила активізацію взаємин з Ізраїлем, який стане головним партнером РФ.

Передбачення Віри Ліон для Америки на 2019 рік


Америці Ліон пророкує катастрофу природного характеру. За її словами, чекати неприємностей потрібно з боку Йеллоустоун, де може статися виверження супервулкана. На підтвердження своїх слів вона наводить розрахунки сейсмологів, що повідомляють про підвищення температури у кальдері. Вулканологи вважають, що Йеллоустоун – це бомба уповільненої дії, від якої найближчим часом можна чекати неприємностей. Ліон каже, що виверження буде неймовірно сильним і приведе до зміни географії світу, знищивши частину Американського континенту. Відвідала її бачення Ліон описує так:
«Я не мала уявлення про те, що в Америці є які-небудь вулкани, проте вночі мені явився образ істоти, нагадує мавпу, тільки величезної зростанням. Воно вилізло з ущелини і стало вистачати людей, руйнувати будинки. Вранці я записала, що Америку чекає щось жахливе».
Не виключено, що із-за цієї катастрофи активізується танення льодовиків, по світу пройдуть шторми і зливи руйнівної сили. На Захід прийде пандемія, паралельно з якої активізуються терористичні угруповання і секти. Ясновидиця заявляє, що з-за цього жителі країн Західної Європи почнуть масово переселятися на Схід. Ще одна катастрофа може чекати Японію і Філіппінські острови. Після того як світ позбутися частини людей, а катаклізми підуть на спад, сили людства будуть спрямовані на винахід альтернативних джерел енергії та налагодження екологічної ситуації.
Передбачення Віри Ліон на 2019 рік для Росії, України та світу. Пророцтва казахської Ванги
Віра Ліон пророкує швидке виверження Єллоустоунського супервулкана

Чи можна вірити пророцтвам Ліон?


Як вже було сказано, сама пророчиця запевняє, що точність її прогнозів значно перевищує показники Ванги. Якщо болгарська сліпа вірно передбачила 75% подій, то у самої Ліон цей показник досягає 95%. Втім, деякі факти говорять про те, що Ліон досить часто помиляється. Наприклад, вона казала, що ще в 2016 році будуть вбиті практично всі українські політики, які стояли біля витоків Майдану. Ліон прямо називала прізвища поточного президента країни, Юлії Тимошенко та Віталія Кличка.
У тому ж році вона говорила про вірогідний прихід Антихриста, але і цей прогноз себе не виправдав. Звичайно, кожна людина сама визначає свою ступінь довіри до прогнозами ясновидців. А збудуться вони чи ні, ми дізнаємося лише через роки.
Передбачення Віри Ліон на 2019 рік для Росії, України та світу. Пророцтва казахської Ванги
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають