• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Пророкування про Путіна на 2019 рік. Коли піде Путін і хто буде президентом після нього?

Після чергових виборів, коли стало зрозуміло, хто буде правити державою протягом наступних шести років, інтерес росіян до долі Володимира Путіна не тільки не ослаб, але і помітно зміцнів! Народне цікавість можна зрозуміти – навколо особистості президента ходять найнеймовірніші чутки, які стосуються як його приватного життя, так і ролі, яку він має намір зіграти на світовій арені. Сам президент, як відомо, або ухильно відповідає на більшість питань, або взагалі не дає коментарів.
Не дивно, що росіяни (так само як і жителі інших держав) намагаються відшукати інформацію в будь-яких джерелах, вдаючись до прогнозами політологів, економістів і навіть астрологів . Звичайно, ці дані часто суперечливі і фрагментарні, але для всіх, кому цікаві передбачення про долю Володимира Путіна, ми підготували добірку найсвіжіших прогнозів на 2019 рік!

Пророкування про Путіна від ясновидців і астрологів


Пророкування про Путіна на 2019 рік. Коли піде Путін і хто буде президентом після нього?
Дізнайтеся, якою буде доля Путіна на думку астрологів і віщунів!
Для початку, пропонуємо ознайомитися з прогнозами людей, які представляють область астрології і екстрасенсорики. Отже

 • Павло Глоба. Російський астролог зробив свій прогноз на підставі манускриптів, в яких містилися передбачення Василя Нємчина. Автор манускриптів попереджав росіян про появу якоїсь особистості, що іменується «Великим Гончаром». Людина буде володіти величезною силою, знаннями в галузі езотерики, мудрістю і харизмою, що дозволить йому відновити державу та посилити позиції Росії на світовій арені. За словами Глоби, Гончару в момент приходу до влади виповниться 55 років, а розквіт держави під його керівництвом доведеться на 2023 рік. Можна припустити, що саме ця особа змінить на посаді Володимира Путіна. При цьому астролог попереджає главу держави, що його нове президентство може бути короткостроковим. Цей прогноз Глоба обґрунтував переходом Сатурна в будинок Скорпіона, що свідчить про можливу хворобу Володимира Путіна. Незадовго до появи Гончара Росія загрузне в чвари, міжусобиці і боротьбі за владу. Втім, Глоба вже пророкує Путіну можливість загибелі в 2016 році, але цей прогноз не справдився. Та й пророцтва Нємчина викликають у знавців певний скепсис, так як ці манускрипти ніхто, крім самого астролога, на власні очі не бачив.

 • Влад Росс. Астролог вважає, що події в житті російського президента будуть розвиватися не найсприятливішим чином. На підтвердження своїх прогнозів він наводить той факт, що правління Путіна почалося в момент фатального сонячного затемнення. Такі особистості енергійно живуть і працюють, а в кінці саросного циклу йдуть з арени. Цей цикл триває 18 років і 6 місяців, а це означає, що сарос Путіна закінчується в 2018 році. Другий чинник, що підтверджує викладки Влада Росса – зороастрійський календар. Зараз йде період правління Верблюда, а російська історія свідчить, що в такі роки часто траплялися перевороти і зміщення лідерів. Наприклад, відхід Леніна, смерть Сталіна і різкі зміни при Горбачові відбулися саме в рік Верблюда. Росс також спрогнозував майбутнє Росії після змін у владних колах. Він попереджає росіян про можливу активізацію етнічних конфліктів на Кавказі.

 • Михайло Левін. Ще один астролог вважає, що зірки чітко вказують на зміну влади в Росії. Поки що неможливо сказати, хто саме буде правити країною після Путіна — це людина вважає за краще не світитися в ЗМІ. Дана персона, за словами астролога, піде по шляху реформування силових структур, роль яких істотно знизиться. Фінанси будуть спрямовані на соціальні проекти, розвиток демократії та економіки. Левін вважає, що Путін не захоче віддати владу добровільно – явних випадів нинішній президент здійснювати не стане, але спробує дискредитувати наступника. Не виключено, що на кілька років в Росії встановиться хитку рівновагу, а закулісна гра політиків призведе до погіршення життя простого народу.

 • Марія Дюваль. Астролог з Франції передрекла, що зовсім скоро в Росії з'явиться новий політик. Він молодий, енергійний і активний, а його основна спеціалізація – економіка та фінанси. Ця людина може почати активні дії вже в 2019 році, а до влади прийде тому, що Путін відмовиться від президентства внаслідок хвороби.

 • Фатіма Хадуева. Учасниця битви екстрасенсів вважає, що скоро в Росії настане час благоденства. Зараз держава страждає від кармічних наслідків, які настигли Росію з-за гонінь на Распутіна і вбивства Миколи Другого. Саме ці події призвели до численних війн, революцій і криз. Горбачов, Єльцин і нинішній президент країни – це три фігури, які повинні були розплатитися за кармічний борг. Коли заступниця країни — Богородиця, — вважатиме, що всі гріхи змиті, Володимир Путін піде з посади президента, а на зміну йому прийде людина, правління якого буде згодом названо «золотим періодом Росії».

 • Олександр Александров. Відомий фахівець у галузі езотерики і нумерології написав цілу книгу про магії цифр . У ній він приділив увагу і особистості Володимира Путіна, розрахувавши ключові дати в житті президента. Після цього Александров повідомив, що путінське правління закінчиться тільки у 2022 році.

 • Сергій Логінов. Астролог повідомляє про швидкої і вельми вірогідною хворобу Путіна. За словами Логінова, вже сьогодні всі рішення в країні приймаються не самим президентом, а його найближчим оточенням. У 2019 році ситуація погіршиться настільки, що почнеться розкол між правлячими елітами, які намагаються висунути у потенційні лідери своєї людини. Зірки кажуть, що регіони можуть зажадати автономію і відокремитися від Москви. Основні конфлікти виникнуть в регіоні Кавказу і Татарстані. Коли Путін залишить посаду президента, курс на експансію Далекого Сходу почне Китай.


 • Пророкування про Путіна на 2019 рік. Коли піде Путін і хто буде президентом після нього?
  Екстрасенси передбачають, що Путін відмовиться від влади через хворобу

  Прогнози експертів про Володимира Путіна


  Що ж, прогнози про можливе майбутнє Володимира Путіна роблять не тільки астрологи! Багато політологи, соціологи і бізнесмени також висловлюються з цього питання. Ми наведемо найцікавіші думки публічних персон.

 • Михайло Ходорковський. Колишній голова і співвласник «ЮКОС» вважає, що в 2019 році росіяни стануть активніше висловлювати претензії до путінського режиму. Не виключено, що обурення досягнуто таких масштабів, що до 2020 року Росія достроково змінить владу. Ходорковський називає поведінку і мислення Путіна непередбачуваним і ірраціональним. Крім того, він охарактеризував президента як особистість, яка проживає в зовсім іншій реальності.

 • Леонід Сєдов. Відомий соціолог зробив прогноз, заснований на багаторічному вивченні ключових дат в історії Російської Федерації. Математична модель показала, що Росія живе сімнадцятирічними циклами, і кожен з них закінчується зміною влади. Наприклад, через сімнадцять років правління «сталіністів» прийшла відлига, потім настала перебудова, а потім влада отримали люди, що входять в ближнє коло Путіна. Якщо даний математичний тренд продовжиться, то саме в 2019 році в Росії відбудеться зміна президента.

 • Олександр Шохін. Людина, яка керує Російським союзом підприємців, просто зобов'язаний добре розуміти сучасні тенденції в економіці та політиці! При цьому Шохін вважається ще й непоганим прогнозистом. Наприклад, він зумів передбачити догляд Єльцина з посади глави держави. Експерт вважає, що немає жодних чинників, загрозливих влади нинішнього президента, так як інших лідерів такого масштабу в Росії просто не існує. Шохін робить припущення, що Путін не буде передавати владу, поки Росії достатньо не зміцніла. Президентське оточення вже готує пакет реформ, реалізація яких буде розписана аж до 2025 року. Виходячи з цього, Путін не має наміру добровільно залишати посаду, а чутки про його хвороби є надто перебільшеними.
 • Пророкування про Путіна на 2019 рік. Коли піде Путін і хто буде президентом після нього?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають