• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти

Ми живемо у великому світі, в якому різноманітні гранти – це чудовий шанс для студентів і молодих вчених не тільки гідно заробляти, та покращувати свій рівень життя, але, головним чином, отримувати кошти і можливості для занурення у власні наукові дослідження, для самоосвіти, обміну досвідом та ідеями з закордонними колегами. Для навчання і науки – кордонів не існує. Як і політичних перешкод. Це поняття кросспланетарные і епохальні, і загальновідомо, що від них напряму залежить майбутнє нас, жителів Землі. У міжнародній системі адресної допомоги вченим та студентам беруть участь як безпосередньо університети і науково-дослідні інститути, так і уряди країн, різні некомерційні організації і компанії бізнес-сектору. І щоб спробувати виграти грант важливо бути конкурентним, грамотно підготувати всю документацію і, звичайно ж, постійно бути в курсі всього, що відбувається в цій сфері, щоб не упустити свою можливість. До речі, не варто думати, що зелене світло в світі дається тільки вченим і винахідникам, а також майбутнім яскравим прикладним фахівцям у своїх сферах – існує безліч програм підтримки діячів мистецтв та культури, різних креативників з ряду цікавих схем. Зміст:
 • Поїхати вчитися і працювати за кордон – просто!
 • Гранти від університетів і урядів
 • Гранти від компаній
 • Відео-новину
 • Поїхати вчитися і працювати за кордон – просто!

  За замовчуванням припустимо, що ваші таланти і здібності – незаурядны, а тематика, з якої ви збираєтеся себе зв'язати, — затребувана в світі. Тоді, по суті, вам потрібно лише адекватне знання іноземної мови (важливо пам'ятати, що для низки регіональних програм не в Штатах, Англії або Австралії одного англійського буде мало), своєчасна підготовка всієї документації, необхідної оголошує грант фундацією, і, звичайно ж, встигнути до дедлайну її подачі. Останнє передбачає, що ви стежите за всіма новинами постійно діючих вакансій програм, а також не втрачаєте з уваги повідомлення від тимчасових акцій. Словом, обізнаність та підготовленість – наше все.

  Гранти від університетів і урядів

  Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти
  Бажаючим навчатися в Європі в 2018-20192019-2020 навчальних роках, а також брати участь у багаторічних освітніх курсах, або, навпаки, місячних, семестрових, варто звернути увагу на програму «Еразмус Мундус». До речі, на 2018 — 2019 рік, на жаль, можна вже не встигнути, хіба що з другого семестру, якщо таке допускають поточні правила, так як більшість дедлайнів на наступний рік завершуються до кінця квітня. Це одна з найбільш масштабних і знаменитих програм для магістрантів, що дає їм можливість доучуватися по черзі в ВУЗах кількох європейських країн і одним з її альтернатив, до речі, може виступити Global Scholarship. Якщо ж не встигли на них, але знаєте іспанська, зневірятися не варто – дивовижною активністю в плані грантів щорічно радує Уряд Іспанії, фінансуючи іноземних випускників магістратури та аспірантур в рамках постдипломных програм.
  Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти
  У них дедлайн подачі, як правило, аж до кінця літа. Саме раннє планування (до кінця листопада) у DAAD – Німецької служби академічного обміну, яка пропонує гідну стипендію в 750 євро і можливість навчатися в різних магістратурах країни. При цьому вони часто фінансують вивчення студентами мов, туристичні ознайомчі поїздки, науково-дослідну роботу, а також надходження в аспірантуру. Майже аналогічні терміни подачі документів у британської стипендії Чівнінг», що пропонує мають річний досвід роботи фахівцям, без планів по імміграції і працевлаштування в Англії, вступити в магістратуру престижного місцевого Вузу. А Фінський держфонд фінансує науково-дослідну діяльність всіх бажаючих (без навчання) на території своєї країни (1500 євро на місяць), і подавати до них заявки можна цілий рік за п'ять місяців до планованого від'їзду.
  Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти
  Ще з грудня можна спробувати щастя і в університетах Швеції (всі рівні навчання), а також студентам, що вивчають культуру, мову та історію Італії, в Урядовій програмі, незалежно від їхнього бажання вступити на бакалаврат, магістратуру або аспірантуру. І, нарешті, до кінця жовтня варто встигнути звернутися в Уряд Швейцарії – там стипендії покривають не тільки навчання, але і повністю проживання. Найбільш популярними в нашій країні традиційно вважаються програми прибалтійських країн, а також Польщі та Угорщини. З заокеанных і близькосхідних можливостей, по сформованій практиці урядовий фонд Канади постійно виділяє понад півтори сотні стипендій, розміром в 50 тисяч доларів щорічно на трирічні дослідницькі гранти іноземним студентам та молодим вченим.
  Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти
  А бакалаври до 35 років можуть спробувати подати документи в ізраїльські університети для проходження навчальних курсів, або ж на повноцінний академічний рік, незалежно від спеціальності. Ну, і, наостанок, варто, звичайно ж, відзначити, мабуть, найвідомішу і корисну програму США – від урядового фонду «Фулбрайт», FFDP, що включає не лише освіту всіх рівнів та спеціальностей, але і роботи над короткостроковими дослідженнями, стажування для працівників Внз, а також багато-багато іншого. Для неї, традиційно, треба здати тест з мови і загальний вступний, а заявки приймаються до середини травня, причому, що важливо, ще за рік до дати зарахування студента. Так, і взагалі, в Штатах практично немає жодного мало-мальськи відомого університету, який би не реалізовував власну програму грантів.

  Гранти від компаній

  Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти
  Сьогодні багато великі компанії та міжнародні комерційні об'єднання укладають співпраці з ВУЗами і базами стажування з метою фінансування навчання та підвищення кваліфікації молодих спеціалістів та студентів. Наприклад, дуже великою популярністю користуються програми JTC по менеджменту, економіці, HR, дизайну, статистикою, комунікаційної та іншої інженерії з навчанням в акредитованих у Великобританії, США, Німеччини, Франції, Сінгапурі та Китаї університетах. З наступним стажуванням та п'ятирічної відпрацюванням у компаніях корпорації. J. Walter Thompson Company традиційно виділяє 10 тисяч доларів креативним жінкам — учням, стажирующимся і бажаючим індивідуально розвиватися в цій компанії, і аналогічно прекрасну половину в навчанні в лондонській бізнес-школі підтримує Henley Business School.
  Гранти 2019: навчання за кордоном, як отримати для освіти
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають