• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Смартфони 2019: огляд найбільш очікуваних новинок з фото

Стрімкий технічний прогрес кожен рік дозволяє виробників мобільних пристроїв випускати все більш просунуті моделі, функціонал яких дає користувачам можливість виробляти величезну кількість операцій. У цьому році провідні компанії порадують нас великою кількістю цікавих моделей, багато з яких вже були представлені. Але що чекати від майбутнього? Вже стають відомі деякі важливі технічні та дизайнерські нововведення, які будуть присутні в смартфонах 2019 року випуску.

Що нового буде в смартфонах?

Підтримка 5G

П'яте покоління мобільного зв'язку – це одне з найбільш очікуваних користувачами технічних нововведень в майбутньому. Стандарт в черговий раз збільшить швидкість передачі даних, завдяки чому люди зможуть за менший час і завантажувати відправляти інформацію, користуючись мережею Інтернет. Стало відомо, що в 2019 році ряд провідних виробників додають у свої смартфони підтримку 5G. Для цього буде використовуватися спеціальний модем, розроблений компанією Qualcomm. Незважаючи на те, що ще невідомо, коли почнеться впровадження 5G операторами мобільного зв'язку, пристрої, що підтримують дану функцію, з'являться вже в наступному році. Завдяки цьому, смартфон, куплений в 2019 році, буде зберігати актуальність і після запуску п'ятого покоління зв'язку. Варто відзначити, що модем буде встановлений здебільшого тільки у флагманських моделях. Це означає, що за телефон з підтримкою 5Gпридется викласти чималу суму. На бюджетних смартфонах встановлення цієї деталі малоймовірно. Qualcomm заявили, що їх модемом зацікавлені такі бренди. Варто відзначити, що на подив Appleи Samsung поки що не позначили свій інтерес до 5Gмодему. Можливо, провідні виробники почекають з впровадженням цієї функції і додадуть підтримку п'ятого покоління ближче до його запуску мобільними операторами.

Дисплей з алмазним покриттям

Смартфони 2019: огляд найбільш очікуваних новинок з фото
Відмінна новина для поціновувачів захищених гаджетів — компанія Akhan Semiconductor заявила про те, що вона займається розробкою нового виду скла для екрану з підвищеною міцністю. З допомогою спеціального алмазного напилення збільшується стійкість скла до механічних впливів, а також його зносостійкість. Спеціальна структура захищає екран від виникнення дрібних подряпин і тріщин. Крім того, знижується ризик і пошкодження внутрішніх компонентів смартфона. За запевненням розробників цієї інновації, скло з алмазним покриттям буде набагато міцніше своїх аналогів. Також приємним доповненням є те, що його можна комбінувати з іншими захисними засобами для екрану смартфона. На даний момент ведеться робота по зниженню кількості відблисків при використанні алмазного покриття.
Смартфони 2019: огляд найбільш очікуваних новинок з фото
Директор компанії відзначив, що це засіб було протестовано на пристроях їх партнерів, однак назву компаній, які співпрацюють з Akhan Semiconductor в цьому напрямку, вирішив поки не називати. Також він додав, що чекати подібної інновації варто лише на флагманські моделі, т. к. і матеріал, і процедура його нанесення є досить дорогими.

Гнучкий смартфон

Таке нововведення давно обговорюється серед користувачів, а також анонсується виробниками. Однак, до недавніх пір конкретики з цього питання не було. Але в кінці березня стало відомо, що Samsung може представити гаджет в 2019 році . Якщо вірити джерелам, в моделі Galaxy X буде гнучкий корпус. Згинатися телефон буде приблизно посередині. Користувач зможе трансформувати прямокутний смартфон в пристрій, який з вигляду нагадує залишилися в минулому телефони-розкладачки.
Смартфони 2019: огляд найбільш очікуваних новинок з фото
Технічні інновації можуть дозволити працівникам компанії Samsung створити таку модель, наприклад, зараз деякі компанії працюють над створенням гнучкої акумуляторної батареї. Варто відзначити, що подібної займається розробкою і головний конкурент Samsung компанія Apple. Однак, в 2019 році вона навряд чи представить гнучкий смартфон – такий реліз запланований на 2020 рік. В наступному році від Apple чекають три нові моделі IPhone, але дуже малоймовірно, що у них будуть принципово нові функції.

Найцікавіші смартфони 2018 року

У цьому році на ринку з'являться дуже цікаві моделі, на які можна звернути увагу, якщо не хочеться чекати 2019 року. І не варто особливо турбуватися, що смартфони 2018 не підтримують 5G: зараз точно невідомо, коли буде запущено п'яте покоління мобільного зв'язку, тому не слід гнатися за поки що непотрібними функціями.
Смартфони 2019: огляд найбільш очікуваних новинок з фото
Флагмани 2018 року вражають своєю різноманітністю і функціоналом:
 • Samsung Galaxy Note 8. Телефон оснащений максимумом функцій і технічних характеристик: ОЗУ 16 ГБ, подвійна камера, потужний процесор. Він підтримує тенденцію останніх років і не має рамок на екрані, діагональ якого становить 63 дюйма. Фірмовою відмінністю є наявність стилуса.
 • IPhoneX 256 GB. Apple представив свій флагман, який також виконаний без рамок навколо екрану з діагоналлю 58 дюймів. Виробники додали функцію розблокування ідентифікацією особи і прибрали сканер відбитків пальців.
 • Nokia 8. Відома компанія також надала свою модель, яка конкурує з двома перерахованими вище. Виробник оснастив телефон здвоєною камерою, IPS екраном та іншими приємними функціями. Серед позитивних моментів смартфона варто виділити його компактність.


 • Відео-новина
  Смартфони 2019: огляд найбільш очікуваних новинок з фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають