• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Нова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019

Кожен клуб на новий сезон намагається отримати від спортивного бренду вдосконалені футболки та шорти, в яких спортсмени будуть забивати м'ячі у ворота суперника. Екіпіровкою на сезон 2018/2019 може поділитися і англійський «Манчестер Сіті», який з самого першого матчу завлечет вболівальників. Не дивлячись на наявність класичного кольору «городян», виробник вирішив внести деякі коригування, прибравши в бік сувору лаконічність, і принісши певні акценти. Саме про них варто поговорити.

Трохи історіїНова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019
Перша форма команди в 19 столітті мала назву «Гайд Роуд». На той момент вона була чорною. Але вже з 1894 року основним кольором обраний діючий блакитний. Командний емблеми спочатку на екіпіровці не було. Вона почала вимальовуватися лише з 1971 року. З плином часу змінювався навіть сам символ футбольного клубу, не кажучи вже про саму форму. Якщо спочатку він проявлявся як щит з вітрильником і смужками червоного кольору, то потім були замінені смужки на троянду такого ж кольору. Потім з'являвся золотий орел і щит з трьома зірками. На поточний момент екіпірування футболістів містить споконвічно початковий варіант з трояндою.

Вибір спонсораНова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019
На протягом останніх двох років на просторах інтернету поширювалися чутки щодо того, що футбольний клуб проведе зміну свого постійного спонсора в особі «Nike» на «Puma». Основна причина крилася в тому, що останній спортивний бренд обіцяв їм близько 50 мільйонів прибутку протягом року, замість двадцяти у Найка.

Не дивлячись на привабливу пропозицію керівництво «городян» не стало проводити зміну технічного спонсора, дозволивши дизайнеру Nike продовжити створювати шедеври для форми «Манчестер Сіті» сезону 2018/2019. Це і варто обговорити, що і як у них могло вийти.

Домашня формаНова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019
Футбольний клуб має одне з основних прізвиськ «блакитні». Це сталося від того, що в якості основного кольору для екіпіровки спортсменів вони обирали саме такий колір. З року в рік саме таку форму вони приміряють на себе для ігор на полі. Що стосується майбутнього сезону 2018/2019 колір залишається на чолі. Єдина відмінність виходить від того, що він буде не такий насичений, як раніше.

Основні моменти полягають у наступному:


 • Один тон передбачений для рукавів футболки. Але по конструкції вони виділяються від основної частини майки. Тобто, свого роду відбулося відокремлення їх.

 • Різноманітність додається за рахунок появи горизонтальних смужок по корпусу футболіста. Вони дуже тонкі і мають свої відтінки (відбувається перетікання від світлого виконання до темного і назад). Між такими смугами присутні так звані зустрічні, що мають велику широту.

 • Частина коміра практично нічим не відрізняється від основних відтінків. Якщо взяти попередній сезон, в ньому він був виконаний з виділенням білою окантовкою.

 • У центральній частині грудей розташована історична напис «Etihad Airways». Він вказує на назву стадіону клубу, де проводяться всі домашні протистояння. Трохи вище над нею можна помітити спортивний бренд Nike, а точніше його логотип. • Якщо говорити простою мовою, нова форма «Манчестер Сіті» сезону 2018/2019 – стримана, стильна. Таке виконання передбачено для матчів на своєму полі.

  Форма для виїзних зустрічей


  Нова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019
  Відійшли від традицій дизайнери команди при виборі форми «Манчестер Сіті» сезону 2018/2019 для ігор на чужих полях. Замість стандартного пурпурного кольору вони вважали за краще вибрати фіолетовий.

  У верхній частині лицьового боку присутні смужки оранжевого кольору, а в центральній частині футболки – ромби. Неонові помаранчеві смужки помітні на рукавах. Щодо всіх інших елементів декору, виконані вони поперек.

  Тут ніхто не зможе помітити навіть незначних вставок блакитного кольору, так як їх взагалі немає. Хоча в сезоні 2017/2018 вони були присутні. Не можна виключати варіанту, що до початку нового сезону дизайнери виробника все ж вирішать внести певні корективи і все ж згаданий даний відтінок у своїх рішеннях.

  Більше ніяких удосконалень на поточний момент немає. Саме так має виглядати форма «Манчестер Сіті» сезону 2018/2019 якщо вони попрямують в гості до іншої команди чемпіонату або кубку.

  Резервний комплект


  Нова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019
  Більше стилю та свіжості належить додаткової резервної екіпіровці, яка має в наявності фактурні геометричні складові, що нагадують візерунки комплекти форми для виїзних матчів.

  Саме полотно футболки з темними відтінками. Якщо раніше для неї застосовувався синьо-зелений «захисний» колір з хаотичними візерунками різного тону, то тепер вона майже чорна. При цьому вона має жовті і блакитні смуги по вертикалі. За рахунок їх форма не стає похмурою і похмурою. Але вони розташовані від нижнього краю майки і піднімаються вгору до лінії рукава.

  У сезоні 2017/2018 у «Манчестер Сіті» для виїзних матчів на футболці спереду написи і логотипи були класичного блакитного кольору. Тепер же дизайнери вирішили спробувати варіант білого.
  Нова форма ФК Манчестер Сіті сезону 2018/2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають