• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу

Любителі кіномистецтва не будуть нудьгувати в 2019 році, так як на екранах з'явиться велика кількість фільмів і наближених до них мультфільмів. При цьому більшість акторів вже давно полюбилися публіці, які під керівництвом культових режисерів створюють повноцінні шедеври. Також відбудеться знайомство з новими персонажами, дебютантами сцени.

Екранізації будуть піддані деякі твори літератури, де розкрито численні таємниці і сумніви людства. При цьому багато сюжети триматися в суворій таємниці до офіційного подання кінокартин.

Широкі екрани будуть висвітлювати неймовірні фантастичні пригоди, драми з загадковим сюжетом, комедії, бойовики, мультиплікаційні фільми різної вікової категорії. Це стосується не лише зарубіжного виконання, але і вітчизняного, про що слід поговорити детальніше.

«Мері Поппінс повертається»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Музичний фільм є продовженням подорожей Мері Поппінс, яка знайомитися з наступним поколінням сім'ї Бенкс. Події відбувається в період «Великої депресії» Британії (перша половина 30-х років XX століття). Джейн разом з Майклом Бенкс, який втратив дружину, помітно подорослішали. На його плечах троє дітей.

Так як у них в сім'ї смуток і смуток з-за особистої втрати, на допомогу їм приходить няня з магічними здібностями. Нічого в неї не вийшло, якщо б пліч-о-пліч не стояли кузіна Топсі і зберігач ліхтарів з доброю душею Джек. Робить вона це для того, щоб сумна сім'я знову почала вірити в кояться дива і щастя, без якого життя пролітає тільки даремно.

Дата виходу: 3 січня 2019.

«Eli»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Режисер Кіран Фой зняв відмінний фільм жахів, де головним героєм є хлопчик Елі, який протягом всієї своєї життя проходить курс лікування від аутоімунного захворювання. Так як з однолітками і будь-якими іншими оточуючими йому спілкуватися не безпечно, він приймає рішення відправитися в спеціальний «стерильний» будинок.

Як тільки він виявляється в новому житлі, Елі починає розуміти, що і тут не такий рівень безпеки, як він думав раніше. З самого першого кроку він відноситься до дому, як до реальної в'язниці з великою кількістю кошмарів. На шляху йому постійно трапляються різні пастки, привиди, а також загадкові таємниці, які тільки доведеться розгадати.

Дата виходу: 3 січня 2019.

«Хеллбой: Відродження кривавої королеви»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Головний герой фантастичного фільму Хеллбой змушений відправитися в Англію. У цій країні йому доведеться битися з відьмою з середніх століть. Перемога повинна відбутися над кривавою королевою Німуе, яка є дружиною Мерліна.

В процесі боротьби між двома силами виникає небезпека того, що може стати весь світ. Такого логічного завершення бажає сама Німуе, направляючи сили на початок кінця світу. Події можна назвати долею людства. Саме Хеллбой повинен повернути все в зворотному напрямку і уникнути краху перед злими силами.

Дата виходу: 10 січня 2019.

«До зірок»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Рой МакБрайд, є инжененером-дослідником, прийняв кардинальне рішення у своєму житті. Він зібрав усі сили в кулак і відправився в тривалу подорож, фіналом якого повинно стати віднайдення власного батька. Складності додає всьому наявність у Роя легкої форми аутизму.

Пропажа батька була виявлена більше двадцяти років тому, коли під його керівництвом проводилися пошуки існування позаземної цивілізації сузір'я Нептуна. Космічна експедиція зникла за невідомих обставин, так і не виявивши жодного сигналу від інопланетян. Дасть Рою відповіді на виниклі питання Сонячна система?

Дата виходу: 10 січня 2019.

«Гласс (Скло)»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Екранізація є продовженням історії про порушника закону, який страждає численними розладами особистості. Всього їх у нього близько 23. У процесі життя він проходить сеанси психотерапевта, спілкуючись з милою жінкою. Але тут його тіло починають контролювати страшні сили. Для пробудження так званого «Звіра» потрібні школярки, які трапляються на шляху. Одна з дівчат все ж отримала шанс на життя за рахунок появи в нім 24-й особистості.

Він буде працювати в парі з інвалідом-терористом «Містер Скло», якого звільняють з місць позбавлення волі. На своєму шляху їм доведеться зустрітися з заклятими ворогами, з якими вже не раз з'ясовували стосунки. Серед них супергерой Девід Дан і Кейсі Кук.

Дата виходу: 18 січня 2019.

«Кома»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Молодий архітектор потрапляє в страшну аварію, яка понесла за собою численні таємниці. Прийшовши в себе, він виявляється в незрозумілому для нього світі. На реальність він практично не схожий. Цей світ є, так як створений на базі якоїсь пам'яті людини про реальних людей, перебуваючи при цьому в комі. Але цей набір тільки спогадів не зрозумілий головному герою. Тут порушуються будь-які фізичні закони, а навколишня обстановка (річки, населені пункти) здатні розташуватися в маленькій кімнаті.

Перед архітектором стоїть складне завдання – розгадати таємницю незвіданого простору. Це все допомагає йому проявляти боротьбу за власне життя, зустріти жінку своєї мрії. У підсумку йому все ж таки вдасться залізти в реальний світ, де він був раніше, до страшної події на дорозі. Тепер він дивиться на оточуючих зовсім інакше, розуміючи, в чому полягає сенсу коми, які перепони вона може принести.

Дата виходу: 24 січня 2019.

«Воротар Галактики»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Мало хто замислюється про те, як буде виглядати російська столиця, якщо її залишити взагалі без електрики і зупинити абсолютно будь-яку роботу на підприємствах. У такий ситуації всьому світу доведеться спостерігати інопланетну гру – галактичну війну. Вона відбулася поблизу нашої планети, повністю зруйнувавши єдиний супутник Місяць. В результаті таких дій відбулося зміщення полюсів.

Гра проходить на інопланетному кораблі, розташованому над Москвою. Він представлений у вигляді стадіону, де можна дивитися протистояння, кілька нагадують класичний футбол, але з неймовірними швидкостями. Гра отримала назву космобол. Під час «матчу» навколо нічого не відбувається, все зупинено, так як світ повинен дивитися змагання. Для людей гравці – Боги, яких називають атлетами. З їх допомогою має вирішитися доля планети Земля.

Дата виходу: 24 січня 2019.

«Холмс і Ватсон»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Чергова історія про приватного детектива Шерлока Холмса, а також його відважного напарника доктора Ватсона. Удвох вони беруться за чергове розслідування. Але з кожною хвилиною у них з'являється все більше ворогів. Саме у них на шляху, з метою отримання дійсних подій, з'являється ексцентричний дует. При цьому все, що відбувається розглядається з гумористичної точки зору.

Дата виходу: 24 січня 2019

«Лего. Фільм 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Анімаційний блокбастер переміщує глядачів в світ Лего. Головним героєм стає звичайний робочий Еммет, який змушений йти на крайні заходи, щоб врятувати людство. До речі, останнє і складається з Lego. Підступи йому будує підступний лиходій Лорд Бізнес. Після завершення боротьби Еммет набуває знаменитість, нехай і в своєму місті-іграшці. Всі дії не могли обійтися без крихти любові, так як роботяга все ж зустрічає на шляху свою половинку.

Спокійно жити йому ніхто не дає і тут з'являється нова загроза – інопланетні прибульці, що не відрізняються дружелюбністю.

Додатково до класичних фігуркам конструктора на екранах будуть з'являтися історичні особистості, як наприклад Робін Гуд, Авраам Лінкольн, Дональд Трамп і інші.

Дата виходу: 7 лютого 2019.

«Люди Ікс: Темний Фенікс»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Один з представників команди людей Ікс підвищує якість своїх здібностей. Але вони добра від цього мало, так як вони тільки поневолюють його. Джин Грей стає Темним Феніксом. Тепер вже перед усіма іншими членами команди стоїть не легка і серйозна проблема – вибрати сторону одного або почати рятувати життя великої кількості людей. Можливо, достатньо буде знищити одну дорогу жінку, щоб позбутися безлічі з'явилися проблем.

Сама Джин Грей буде битися з власним альтер его.

Дата виходу: 14 лютого 2019.

«Балканський кордон»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
В основі російського бойовика лежить секретна операція на території Косово, що відкидає нас на 1999 рік. Російські десантники, які виступають в якості головних героїв картини, повинні утримати аеропорт, а також звільнити з ув'язнення мирних громадян і солдатів Сербії.

Місцеві поліцейські, як наприклад шериф, залишаються на території з метою захисту мирних громадян. При цьому армія Югославії залишає Косово із-за серйозного тиску з боку сил НАТО.

Дата виходу: 14 лютого 2019.

«Не романтично це?»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Дівчина по імені Наталі знаходитися в самому розквіті сил. Але при цьому її життя так вчинила з нею, що вона не відчуває ніякого довіри до сильній половині людства. Також вона приймає кардинальне рішення залишити себе одну, без будь-якої особистої життя. Тепер все, що їй важливо продовжити кар'єру архітектора, куди і витрачає велику кількість сил і часу. Але все ж життя завжди приносить несподіванки і пригоди, як і для Наталі, яка опиняється в самому центрі романтичних подій.

Дата виходу: 14 лютого 2019.

«Народжений стати королем»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Звичайний хлопчик Алекс, проживає в Британії і ще тільки відвідує школу, отримує неймовірну нагороду – у нього в руках опиняється міфічний меч Ескалібур. Тримати його у себе йому не хочеться, адже така «іграшка» може принести повагу з боку. Разом зі своїми друзями Алекс вирішили підкорити зло на планеті і б'ються з середньовічним лиходієм, який отримав ім'я Морган. Відпустити його ні в якому разі не можна, так як у нього в голові тільки одна мета – знищити світ і все людство.

Дата виходу: 14 лютого 2019.

«Наречена Франкенштейна»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
На поточний момент в таємниці тримається сюжет зазначеного фільму. Але найімовірніше він не буде відхилятися від оригіналу, з фільму 1935 року.

Монстр, якого створив доктор Франкенштейн, вирішив знайти собі супутницю життя. Саме цю мету намагається втілити в життя творець. Подруга нічим не відрізняється від своєї половинки. Пара закоханих разом і ніхто їх не зможе відокремити один від одного.

Дата виходу: 14 лютого 2019.

«Як приручити дракона 3»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Незмінним товаришем, а також напарником головного героя Иккинга залишається Беззубик. Саме він ставитися до числа представників раси Нічних Фурій. Але при цьому Беззубик – єдиний примірник. Обидві героя взяли на себе відповідальне завдання – повести вперед близьке оточення. Синяво-чорний персонаж візьметься за Разючих (сім'ї драконів). У якійсь мірі він стане їх негласним ватажком.Всі літаючі персонажі залишаться вірні тим, хто їх приручив, а з'являються випробування набудуть більш жорсткий характер.

Дата виходу: 21 лютого 2019.

«Нові мутанти»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Абсолютно секретний підрозділ містить усередині себе п'ять молодих мутантів. Вони туди насильно замкнені. При цьому на їх плечі лягає непросте завдання – протистояти власним здібностям і врятувати світ самих себе.

Серед основних героїв можна назвати Вовчицю, Меджік, Гарматне ядро, Міраж і Сонце Санспот. Виховання і навчання мутантів відбувається в університеті імені Чарльза Ксав'єра.

В основі новинки кіно міститься серія коміксів, які розповідають про учнів школи професора Ікс.

Дата виходу: 21 лютого 2019.

«Хода хаосу»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Молодий хлопець Тодд Хьюітт проживає в містечку Нового світу Прентисстауне, що знаходиться на колонізованої землянами планеті. Разом з ним проживають прийомні батьки – чоловіками Кілліаном і Беном. Справа в тому, що всіх жінок знищив невідомий мікроб, яким вони не змогли протистояти.

В зазначеному місті кожна людина за допомогою так званого «Шуму», здатний чути думки всіх інших жителів. За рахунок цього всі секрети особистого характеру не можна приховати. Але завжди повинна залишатися якийсь секрет, що придумав і Тодд. Він знайшов місце, де є тиша, яку до того ж інші люди генерують. Все це призводить до спроби покинути тоталітарний світ з головною метою – добитися істини.

Дата виходу: 28 лютого 2019.

«Капітан Марвел»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Керол Денверс постійно у своєму житті мріяла про польоти і всім, що з ними пов'язане. З цієї причини вона прийняла серйозне рішення – вступити у військово-повітряну Академію, що не склало для неї особливих зусиль. Після цього вона продовжила кар'єру і дійшла до офіцерського звання майор. Тоді їй запропонували продовжити роботу в центральному розвідувальному управлінні країни. В якості боса виступає Нік Ф'юрі.

Під час роботи їй довелося зіткнутися з расою інопланетян, що призвело до появи у неї надздібностей. Такі якості допомогли їй здійснювати боротьбу з численними лиходіями в галактиці, але вже зовсім під іншим ім'ям – Капітан Марвел.

Дата виходу: 7 березня 2019.

«Камуфляж і шпигунство»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Мультиплікаційний фільм повідає глядачам про існування головного шпигуна всього людства з ім'ям Ленс Стерлінг. Але одному впорається з усіма негараздами, що відбуваються в світі, не впорається. Йому на допомогу приходить Уолтер, відомий всім про створення гаджетів будь-якої спрямованості. Разом вони виконують різні місії по порятунку світу від сторонніх сил. В фільмі дуже багато несподіванок, серед яких можна назвати зберігання в ядерному валізці Уолтера звичайного голуба.

Дата виходу: 14 березня 2019.

«Годзілла 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Криптозоологічне агентство «Монарх» приймає всілякі зусилля для того, щоб стримати запал і гнів монстрів гігантського розміру. Саме ці героїчні подвиги розкриті в історії. Тепер їм доведеться вжити заходів, щоб приборкати повсталих суперхищников, стали колись напівзабутими міфами. Серед них триголовий монстр Кінг Гідора (ультимативний кайдзю), Родан і Мотра, які протистоять могутньому Годзиллі. У такій ситуації від людства нічого не чекають, так як сили зовсім не рівні. Їм доведеться відійти в сторону, щоб взагалі залишитися в живих.

Дата виходу: 21 березня 2019.

«Парк атракціонів»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Фантазія вигадників відправляє їх в захмарні дали. Численні сюжети і пригоди вони прокручують у себе в голові. Але деяким це навіть не потрібно, як дівчині на ім'я Джун, яка відмінно живе разом з віртуальним світом. Вона починає набувати популярність особливо після того, як знаходить царство істот із загадками, що нагадує собою парк атракціонів. Але ось в ньому ховаються незвичайні мешканці. При цьому мандрівницю мучать сумніви щодо того, чому вона є єдиним відвідувачем. Скритна місцевість починає все більше розкриватися.

На плечі Джуни лягає важлива і відповідальна задача, коли Країна Чудес починає випаровуватися. Королівські краю можуть бути врятовані нею, і ніким іншим. А на шляху створювачки встають темні сили зла. Від Джуни залежить подальша доля парку атракціонів.

Дата виходу: 21 березня 2019.

«Шазам»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Якщо «сильний» словом людина виголосить заклинання, воно станеться. Саме така здатність була присутня у хлопчика Білла. При цьому йому досить одного слова «Шазам», після чого миттєво перетворювався на величезного парубка-качка, який наділений неймовірною силою. Крім цього він стає розумним, поліпшується пам'ять, а з'являються рани зникали в один момент. Навіть у самій складній ситуації хлопчик після вимови не відступить, так як у нього повно хоробрості. Але це тільки мінімум якостей. Основна перевага – блискавка, яка здатна переміщати хлопчика між вимірами. Саме це дозволяє йому справлятися зі злими силами, як наприклад доктором Сиваном, який ставитися до самого поганого хлопця всієї картини.

Суперспособность 12-річному підлітку дав чарівник, до якого його відвів незнайомець на вулиці. Саме в той момент у нього була важка життєва ситуація, яка примушує його працювати розносить газети і спати в метро.

Дата виходу: 5 квітня 2019.

«Кладовище домашніх тварин 3»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Ветеринар Чейз зі своєю сім'єю вирішив переїхати в інше місто. Це було необхідно з-за важкого переживання сина з приводу смерті матері. На такі дії їх наштовхує психолог. На новому місці Джефф, який був більше прив'язаний до матері, знаходить нові знайомства в особі одного Дрю. Його вітчим – місцевий шериф, який постійно його пригнічує. В однієї зі сварок вітчим вбиває улюбленого пса Дрю. Саме в тваринному і була головна віддушина ображеного і постійно приниженого хлопчика. Тоді Джефф з новим другом приймає рішення поховати пса на індійському цвинтар, має величезну кількість чуток. Один з них – якщо смерть була насильной, то з цього кладовища мрець може повстати. Хлопчики сподіваються повернути назад собаку, відправившись туди пізно ввечері для поховання. Джефф ж при цьому не втрачає надію повернути назад мати.

Мама Джеффа і пес повстають. Вони готові мстити кожному дорослому, який завдає шкоди дітям.

Дата виходу: 18 квітня 2019.

«Месники 4»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Команди супергероїв починають битву з Таносом арванітісом, яка супроводжується великою кількістю крові з кожного боку. Танос при цьому до того ж отримує все більше сил і енергії, а його суперник демонструє спочатку певну слабину. Це повинно бути зрозуміло, так як у нього знаходитися Рукавичка Нескінченності, якою він зміг заволодіти. Тут важливо для героїв повернути все на свою сторону, щоб від них ніхто не відвернувся.

Грандіозна битва між силами добра і зла прийде до фінального результату, який визначить подальшу долю Землі, а також всесвіту в цілому.

Дата виходу: 2 травня 2019.

«Проект «Рози»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
На перший погляд геніальний вчений ніяк не цікавився оточуючим його світом. У нього голова постійно була забита науковими дослідженнями. Але час йде і він приходить до того, що пора подумати про сім'ю. Тоді він створює додаток, за допомогою якого він відсіває дівчат з шкідливими звичками. Тут йому на шляху попадається барменша по імені Рози Джермен, з якою вирішив познайомитися. Але у неї вся власна життя вважається шкідливою звичкою. Саме до Розі професор починає відчувати найщиріші почуття. Але шкідливі звички порівняно з любов'ю не можуть зіграти жодної ролі, що ставить під сумнів пошук ідеальної дружини.

Дата виходу: 10 травня 2019.

«Джон Двк 3»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
На поточний момент не розкривається справжній сюжет майбутнього фільму. Але під час зустрічі Киана Рівза і режисера Чада Стахельски з'явилися деякі висловлювання щодо картини. На початку фільму головний герой буде намагатися втекти з Нью-Йорка. З приводу цього він буде просити допомоги у персонажа з «Bowery King». Найімовірніше Джон Легуізамо зробить все для досягнення цілі героя.

Дата виходу: 16 травня 2019.

«Майнкрафт»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Життя в блочному просторі Майнкрафта просте, яка практично нічим не відрізняється від повсякденного побуту. Тут хороші протистоять поганим, кохають – ненавидять, творці – руйнівникам. У цій всесвіту виявиться і головний герой Стів, який став звичним для любителів гри. За рахунок своїх дій він повинен прийняти рішення з приводу утворився хаос у навколишньому світі. Він впритул бере участь у житті знайомих, а також захищає їх і самого себе. Не можна обійтися й без грандіозних сутичок з небезпечними супротивниками, які здатні завдати шкоди доброзичливим моби.

Дата виходу: 23 травня 2019.

«Гамбіт»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Головним героєм є Ремі Лебо – мутант, здатний отримувати кінетичну енергію з абсолютно будь-якого предмету. Таким чином створюється небезпечне і грізна зброя. Додатково до цього його вважають талановитим злодієм і любителем пограти в карти. Але він живе тільки для себе, не звертаючи уваги на оточуючих, а особливо на конфлікт, що відбувається між людством і мутантами.Але життя змінюється і для Лебо з'являється необхідність врятувати іншу людину. Для цього йому доведеться скористатися всім своїми знаннями, силами і навичками. Звичний спосіб існування мутанта змінюється. Мутант-одиначка з прізвиськом «Гамбіт» повинен зникнуть, так як перед ним стоять зовсім інші більш важливі завдання.

Дата виходу: 6 червня 2019.

«Трансформери 7»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Не дивлячись на таємницю сюжет до поточного моменту, можна очікувати чергового повернення всім вподобаних Десептиконів і Автоботів. Боротьба між ними точиться за панування у Всесвіті. Але при цьому не можна обійтися без основних помічників роботів-трансформерів – людей, що проживають на планеті Земля.

Дата виходу: 27 червня 2019.

«Погані хлопці 4»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Детективи Маркус Бернетт і Майк Лоурі продовжують боротьбу з незаконним обігом наркотиків. Але при цьому практично всі, навіть самі відповідальні завдання, перетворюються в гумористичну виставу. При цьому між собою вони майже нічим вже не схожі – зразковий сім'янин і холостяк. Перший відчуває труднощі з фінансами, а другий надає спокійного сімейного відпочинку гучні тусовки. До того ж грошей у нього хоч відбавляй. Все це в сукупності не заважає їм знову повернутися в поліцейську життя, де демонструють свої навички розсмішити будь-якого.

Дата виходу: 4 липня 2019.

«Кращий стрілець 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Герой Меверік (Піт Мітчелл), яким є Том Круз, навчає молодь здібностям вести доросле життя. Адже він повноцінний інструктор. Але чи залишиться він постійним учителем. Але є персонажі, яких Піт тримає в узді, демонструючи їм правильні дії.

Крім професійних пілоти американських ВВС, тут вже з'являються оператори безпілотних літальних апаратів. Але дуже важко впорається з характером і вдачею підростаючої молоді.

Дата виходу: 11 липня 2019.

«Артеміс Фаул»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Дванадцятирічний спадкоємець династії злочинного світу володіє неймовірним розумом. Його ім'я – Артемиус Фаул. У нього немає сумнівів в тому, що у світі існують казкові істоти, а також вважає, що саме вони відіграли вирішальну роль у зникненні його батька-мафіозі.

Він приймає рішення оголосити війну могутнім і таємничим ельфам. Вундеркінд не перший погляд затіяв нерівне протистояння, але з плином часу показує свою силу і прагнення до отримання важливої інформації. До того ж у цьому у нього є своя корислива мета.

Дата виходу: 9 серпня 2019.

«Воно 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Після першої зустрічі головних героїв, які є членами «Клубу Невдах» з Пеннивайзом з демонічними нахилами пройшло вже 27 років. Кожен при цьому мають своє життя, так як помітно подорослішали. Ніхто вже практично нічого не пам'ятає про страшні події, що відбулися, коли клоун-монстр був усыплен.

Дні проходять спокійно і ніхто їм у цьому не заважає. Але настає момент, коли тиша порушується дивним дзвінком на телефон. Він нагадує їм про страшні події дитинства. Після нього всі вони просто зобов'язані зібратися разом, щоб обговорити подальші дії по знищенню прокинувся клоуна-вбивці. Адже у нього також є своя мета, яка йому виставлено потойбічними силами.

Дата виходу: 5 вересня 2019.

«Близнюк»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Чоловік середнього віку, в ролі якого Уілл Сміт, впродовж всього свого життя працював кілером у національному агентстві безпеки. Йому це набридло, коли постійно кругом кров. Він вирішує провести кардинальну зміну способу життя і йде в тривалу відпустку. Але до такого він прийти не може, так як на шляху зустрічає клону, в точності нагадує його 25 років тому. При цьому він знаходитися в приголомшливій фізичній формі. Саме він збирається вбити головного героя. Це змушує його приймати заходи для того, щоб втекти від власної смерті.

Дата виходу: 3 жовтня 2019.

«Щиголь»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Теодор Деккер у зовсім юному віці втрачає власну матір. Вона гине під час організованого теракту в Метрополітен-музеї. Сам Тео в такій катастрофі неймовірним чином залишається вижив і його усиновляє багата сім'я. В цей момент йому в руки вмираючий старий антиквар передав рідкісну картину, яка була написана самим Карела Фабриціус. Саме її підлітку треба було винести з музею. Як доповнення йому було передано кільце. В одній родині він довго не затримувався, а постійно блукав від однієї прийомної сім'ї до іншої. При цьому його постійно чатували пригоди, зустрічі, відбувалося знайомство з підпільним світом мистецтва. Викрадена картина з музею – єдина радість і позитивний настрій для Тео. Але з плином часу саме вона могла чи не привести його до вірної смерті.

Дата виходу: 10 жовтня 2019.

«Урфін Джюс 2»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Підступний чарівник знайшов книгу заклинань, здатну виконувати будь-які його бажання. За рахунок її він прагнув стати господарем одного казкового міста. Книга допомогла йому вивести у світ дерев'яних солдатиків, які допомагали йому керувати волею жителів. Плани негідника порушила проста маленька дівчинка Еллі, що призвело до того, що чарівник почав міняти свої погляди на життя і взявся за творення добра. Він відмовляється від негативних задумів і просить у всіх прощення. Але саме в такій ситуації відбувається ситуація, здатна змінити все кардинальним чином.

Дата виходу: 17 жовтня 2019.

«Диво-жінка 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Діана Прінс – принцеса амазонок, яка володіє неймовірною, надлюдською силою. Саме за рахунок цього її прозвали диво-жінкою. Вона проживає на території далекого острова, мешканці якого створили для себе самі сприятливі умови для існування.

Але в один момент біля берегів острова падає військовий літак. Пілот вижив і в ході бесіди розповів про те, що в світі відбувається конфлікт, що відносить життя мільйонів людей. Діана, воїн-одинак, поставила перед собою завдання повернутися у природне середовище проживання людей і показати власні сили і міць. Їй доведеться зіткнутися з повноцінної армії Радянського Союзу. Своїми діями вона підтверджує здатність створити повноцінний захист для всіх оточуючих.

Дата виходу: 31 жовтня 2019.

«Смерть на Нілі»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
У справу з розслідування вбивства молодої спадкоємиці включається знаменитий сищик і детектив Еркюль Пуаро. Дії розгортаються в той момент, коли він виявляється на власному відпустці у берегів африканського Нілу на території Єгипту. Детектив спочатку був втягнутий в любовний трикутник. У ньому всі заплутані взаємовідносини, що призводить до постійних сварок і скандалів. В результаті на кораблі «Карнак» відбувається жорстоке вбивство.

Дата виходу: 7 листопада 2019.

«Бонд 25»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Чергова частина фільму про вигаданого агента 007 британської розвідки показує прагнення Джеймса Бонда піти зі служби і одружитися на неймовірної красуні. Через деякий час його дружину вбивають, а головний герой приймає рішення повернутися у військові ряди і зробити все для того, щоб помститися його кривдникам. І тут у нього ніякого особистого життя не складається.

Дата виходу: 8 листопада 2019.

«Марджі Клаус»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Місіс Марджі Клаус протягом декількох років проживала на території Північного полюса. У цей момент її чоловік не сидів без діла і розвозив по всьому світу подарунки дітлахам зі своїми помічниками ельфами. Чергова зима принесла дуже багато неймовірних подій і кардинальним чином змінила буденні дні сімейної пари. У переддень Різдва Санта взагалі просажает. Пошуком дуже важливого людини на святі займається Марджі, яка бере собі в допомогу несподіваних помічників. Це призводить до необхідності для домогосподарки залишити Північний полюс.

Дата виходу: 14 листопада 2019.

«Зоряні війни: Епізод 9»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Всі герої, представлені раніше в епізодах " зоряних воєн, діють на території одного всесвіту. Конкретної інформації за сюжетом немає, але можна припустити, що дії почнуться з недалекого майбутнього, так як багато таємниці залишилися нерозкритими. Залишається загадкою, хто переможе в битві за долю Галактики. Це можуть бути спадкоємці Темної сторони або борці Опору. Тепер вже пора розкрити таємницю, звідки сталася Рей. Все інше таємниця – навіть сама назва дев'ятою кіноепопеї.

Дата виходу: 19 грудня 2019.

«Володарі всесвіту»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Талановитий винахідник Гвилдроу завоював популярність за рахунок феноменального відкриття. Останнє, що він зміг придумати - космічний ключ, в якому зосереджувалася нищівна енергія. Кожен, хто володіє такою предметом, наділений повною владою над космосом і його мешканцями. Якщо ж неправильно застосує ключ, настане крах всесвіту.Потужним артефактом намагаються опанувати представники кримінального світу. Вони ніколи не думають про наслідки. Після чергової спроби викрадення ключа у творця, злочинці ховаються в космосі. Шлях їх відходу зміг з'ясувати Гвилдроу. Він дізнався про те, що вони вже прозвали себе Володарями всесвіту і проживають на маловідомій планеті Земля. Щоб повернути все на свої місця в екстреному порядку створюється дублікат ключа. Інопланетяни прибувають на Землю і спочатку намагаються налагодити контакт з тваринами. Це не приносить ніякого ефекту і вони знаходять спільну мову з мешканцями планетами. Але пошук істинного ключа виявляється складним.

Дата виходу: 19 грудня 2019.

«Тяжіння 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
До Землі стрімкими темпами наближається космічний корабель. Але після проходження численних шарів атмосфери, він застряє в небі. Місцеві мешканці планети починають бурхливо обговорювати те, що відбувається. Райдужний куля, повисла в повітрі, наводить страх на військових та органи влади по всій Землі. Керівники держструктур приходять до висновку, що даний корабель спостерігає за обстановкою і вивчає все, що відбувається. Це все може призвести до швидкого вторгнення на планету.

Коли величезна машина приземляється, страждають численні будівлі міст. Довколишні стрімко залишаються людьми в цілях власної безпеки. Для уникнення конфлікту з інопланетянами, що до них прямує група переговірників. В сам корабель проникають студенти, які побачили дуже великих представників позаземної цивілізації. До того ж, останні дуже агресивні до тих, кого прилетіли завойовувати.

Дата виходу: 26 грудня 2019.

«Кінь Юлій і великі стрибки»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Побачивши вперше безглуздого коняшку, Альоша Попович мало не прибив його палицею. Не дивно, так як він з'явився з-під землі і при цьому розмовляв. Для уникнення удару і продовження конфлікту, кінь, народжений дипломатом, залазить на дерево. Після цього його купив батько Альоші у циган, заплативши новим мечем, сорочкою і чобітьми. Тепер ерудованого коня чекають нові заплутані пригоди, як і його попереднє життя.

Дата виходу: 26 грудня 2019.

«Поклик предків»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Їздова собака Бек (помісь породистого сенбернара і шотландської вівчарки) перевезена в мерзлу Аляску з сонячної Каліфорнії. Його програв азартний садівник невідомому чоловікові на вокзалі. Це дається їй не легко. Кожен день раніше домашнього улюбленця стає справжньою боротьбою за своє життя в північних широтах. Тут йому допомагають давно забуті інстинкти хижака. Крім цього йому доводиться зіткнутися з неймовірною жорстокістю з боку людей (залізна клітка, мотузка на шиї), що ще більше наштовхує його на думку виявитися ближче до дикої природи. Йому не було нічого відомо, що люди в пошуках золота стрімголов вирушили на Північ, прихопивши з собою витривалих собак, придатних для важкої роботи. Єдина втіха для нього був добродушний Торнтон, якого в подальшому вбивають індіанці. Саме тепер псу вже нічого втрачати, і він відправляється в дикі ліси.

Дата виходу: 26 грудня 2019.

«Війна світів 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
На планеті поширився вірус, що призвело до появи випадків мутації. Кількість зомбі збільшується з дня на день. Після укусу в організмі здорової людини відбуваються незворотні процеси. Він незабаром сам стає кровожерливим і постійно голодним істотою. Проводяться дослідження вченими, щоб знайти протиотруту. Нечисленна група людей веде постійну боротьбу за власне існування.

Істоти окупували практично всі населені пункти. Люди ж вичікують час у спеціально створених укриттях, які все одно з плином часу не можуть повністю захистити від з'явилася проблеми. Щоб отримати антидот, слід звернутися в центр міста, який битком набитий живими мерцями. І це їх єдиний шанс врятувати все людство від вимирання.

Дата виходу: протягом 2019.

«Свідок»


Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Польські творці не розголошують сюжету фільму. Але повноцінний трейлер наштовхує на думки про те, що у фільмі розгортається драма, що вказує на різні сторони прояви любові. Від неї можна чекати не тільки позитивних моментів. Ключова тема всієї картини – страх. Жінку мучать сумніви. Вона хоче розібратися у подію подію, свідком якого стала. Щоб отримати відповіді на виниклі у неї в голові питання Наомі навіть не проти зайнятися сексом.

Дата виходу: протягом 2019.

«Нестримні 4»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Команда професіоналів завжди готова вирушити на виконання будь-якої поставленої місії. Але при цьому ветерани розуміють, що знаходяться вже в зовсім не в тих кондиціях, як в далекій юності. Ще більше їх підломив вихід Конрада з команди. Тепер на його плечі покладено незаконний бізнес, згідно якого він займається протизаконними поставками зброї в будь-які точки на планеті. Такі дії почало припиняти уряд, так як їм це неабияк набридло. Перед «Нестримними» стоїть важливе завдання – припинити діяльність Конрада. Цим займається Барні з підопічними. Торговець смертю отримає інформацію про це і почав готуватися для протидії. При цьому він приймає рішення діяти наперед, тобто, знищити всіх членів групи, завдавши перший підступний удар.

Дата виходу: протягом 2019.

«Чужий: Пробудження»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Археолог Елізабет разом з роботом Дэвидам відправляються на іншу планету, яка є їх батьківщиною. Його не цікавлять люди, яким він підпорядковується, чого не скажеш про Елізабет. Вона намагається отримати відповідь, чому Космічні жокеї, відвідали Землю, відійшли від початкового плану покласти початок людству. На новій планеті робот-андроїд намагається створити абсолютно новий світ без вказівок і можливих обмежень. Не стає виключенням прояв з його боку породження власної імперії Ксеноморфов. Також з'являться і самі Інженери, які раніше передбачалося, що знищені. Їх основне завдання – помститися Девіду за те, що сталося в Раю.

Дата виходу: протягом 2019.

«Спаун 2»Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
Агента ЦРУ Ела Сіммонса зраджує власний начальник. Через події головний герой гине, після чого виявляється в пеклі. Перебуваючи в такому місці, він отримує інформацію, що у всьому замішаний Сатана. Але на рівних протистояти йому, що він не в силах. Йому дається шанс знову опинитися на Землі і при цьому отримати деякі надздібності. Ел покликаний в черговий раз захищати порядок у суспільс
Найбільш очікувані фільми 2019 року: список, дати виходу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають