• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

Ще не вляглися піски часу над історією останнього меджая, і тільки-тільки Лейла Хассан, здавалося б, розставила для себе всі крапки над «i», вивчаючи протистояння Птолемея XIII і красуні Клеопатри Ледь перед фанатами серії розвіявся туман таємниці, овевавший досі історію створення Братства Асасинів, як, схоже, нам варто готуватися до нового витка розвитку епопеї, наповненої полюбилася багатьом романтикою причетності до могутнього полумистическому ордену вбивць. Ну, що ж, ми готові: смерть тамплієрам і довгих днів Братству Загальна інформація про гру:
 • Жанр — action /RPG
 • Сеттінг — стародавній світ
 • Розробник — Ubisoft Montreal
 • Видавець /локалізатор — Ubisoft
 • Дата релізу — 2019 рік
 • Так уже повелося, що Ubisoft, мабуть, увійшов в цикл, починаючи з 2007 року, коли вперше світове гейм-спільнота познайомилося з ім'ям Assassin's Creed. Щорічно, на радість фанатів, видається мінімум одне доповнення або повноцінна глава історії про велике Братерство, поперемінно охоплюючи різні історичні епохи життя людства. До виходу торішніх «Origins» хронологія серії охоплювала лише події після Хрестових походів, і в основі їх ідейного посилу було багатовікове протистояння Ордена тамплієрів та асасинів. Тепер же ми встали на шлях розгадки походження самого Братства, його становлення, розвитку і формування у тому добре знайомому вигляді, до якого так звикли. Отже, після подорожі в елліністичний Єгипет, за оцінками експертів ігрових видань з світовим ім'ям, нас очікує сеттінг Стародавньої Греції. Що, звичайно ж, було очікувано, так як в минулій частині надто багато містилося натяків на це. Правда, вийде він не в 2018-му, як можна було припустити, а ще через рік, так як зараз компанія цілком поглинена роботою над п'ятим FarCry. Поки ж можна насолоджуватися парою обіцяних DLC: The Hidden Ones і The Curse of the Pharaohs, що розповідають про римської експансії та вивченні Байеком міфології Стародавнього Єгипту, відповідно.

  Сюжетна лінія

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  Хронологічно, очікується, що наступна глава буде охоплювати події після Origins, і, швидше за все, мається на увазі імператорський період правління територіями колись вільної Греції Римом. Більше подробиць, на жаль, поки дізнатися не вдалося: ні про те, яким конкретно конфліктів і історичним віхам буде присвячена чергова серія, ні про те, чи продовжиться розпочата історія Байека, але вже в цій місцевості, або ж головним героєм буде обраний інший член Братства. Але, хто б це не був, хочеться вірити, що ігровий персонаж, як і всі інші дійові особи, вийде настільки потужно характерним, з поступово і повністю розкриваються своїми поглядами на життя і цінностями, завдяки чому його долю і долю його оточення починаєш проживати, немов, свою власну.

  Ігровий світ

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  Карта Assassin's Creed, незалежно від доповнення і сеттінгу, завжди радувала відкритістю світу і безмежними можливостями для його пізнання. І якщо раніше оглядати її краси з вершини пташиного польоту можна було, тільки завдяки власним скиллу, починаючи з Origins система трансформувалася у залучення до процесу пета меджая – орлиці. Є всі підстави вважати, що в наступній главі ця особливість не тільки знайде своє продовження, але і, можливо, розвиток, що дозволить дивитися на світ очима багатьох тварин і ще більше урізноманітнити механіку розвідки. В іншому ж світ, як завжди, буде повністю досліджуваних, причому не тільки на суші, але й у воді. Також можна буде користуватися різними транспортними засобами, а не тільки класичної конем, пробиратися потайки на добре охоронювані території і храми, і робити багато чого іншого. Буде і неповторна історична архітектура Греції, з її привільно розрослися містами на узбережжі, і величні храми, і мальовничі острови, що загубилися серед блискучою сині хвиль.
  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  І, звичайно ж, інші краси у вигляді гладких полів, оливкових гаїв і підпирали небо піків гір, зі сперечальників стрункими кипарисами за право бути першими обігрітими щедрим еллінським сонцем. Але, будуть присутні і наслідки неминучою колонізації Ахайи римським світом – зі стоянками окупаційних військ, свавіллям насаджених органів правління і вспыхивающими то тут, то там повстаннями проти них, а також поодинокими виступами незадоволених поневоленням.

  Геймплей Assassin's Creed 2019

  Повітря відкритого світу, оповите таємницями і солодким запахом небезпеки, деколи приводить у замішання, адже стільки всього хочеться спробувати, стільки можливостей відкривається перед тобою, що просто не знаєш, за що хапатися першим. Вплутатися в парочку сумнівних авантюр? Будь ласка – таких можливостей на кожному кроці греблю гати. Зайнятися вдумливим дослідженням світу, попутно заповнюючи власні білі плями ерудиції і підтягуючи скілл детектива? Так, заради бога – не тільки центральна ланцюжок завдань, але і кожна побічна місія перетворюються в суміш цього гостросюжетного блокбастера з хвацько закрученою інтригою.
  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  Тут не знайдеш і пари однакових активностей, і якщо комусь стає нудно, то тільки із-за власної ліні або зашореності свідомості. Можна до знемоги відточувати власні бойові навички і різними шляхами розвивати свого персонажа, система прокачування якого, зробила стрибок вперед семимильними ще в «Витоки». Можна зануритися в ідейну складову, повністю занурившись в ролеплей з приміркою шкури могутнього фундатора таємного ордена і захисника свого народу А можна просто кататися по околицях, годинами видивляючись на краси природи та архітектури, забираючись на традиційні точки огляду, роблячи скріни, і не розуміючи, як людському генію вдалося все це намалювати Або ж уявити себе місцевим фінансовим спеціалістом, а то і вправним ремісником, благо, економічна система з розвиненим крафтом тут дасть фору будь найзаплутанішої сучасної стратегії. А то приміряти на себе роль історика-дослідника, книжкового хробака і збирача стародавніх оповідей, поступово пізнаючи все глибше культуру, вірування і минуле народу
  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  А коли від усього втомишся – відправитися на банальну полювання, попутно привласнюючи все, що погано лежить, і взагалі демонструючи чудеса жадібності і користолюбства, благо, багатюща предметна складова ігри 2019 року тому більш ніж сприяє. Або ж взяти замовлення на вбивство якогось асоціального елементу, а то і з вічно тікає від переслідувачів жертви, перетворитися на грізного месника, від якого всі мисливці за головами в радіусі багатьох миль намагаються прикинутися пам'ятником архітектури і не відсвічувати Словом, з кожною новою серією Assassin's Creed починає все більше перетворюватися в дуже своєрідний і здатний затягнути надовго симулятор реального життя, в якому відчуваєш себе не заручником обставин, як це часто буває з подібними типами ігор, але, навпаки, справжнім господарем своєї долі. Від рішень і дій якого залежить, не більше ні менше — долі світу. І «грецький» розвиток сюжету не повинна вибиватися з цієї парадигми жодним чином.

  Графіка і музика

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  Гордість компанії – движок AnvilNext 2.0 швидше за все, буде підтримувати чудову графічну реалізацію проекту з її безпрецедентно реалістичною фізикою, продуманої динамікою і надшвидкісний відпрацюванням геймплея. На жаль, про озвучку поки новин ніяких не надходило, але, вже з початку 2019 року і далі, аж до релізу, буде традиційно видано безліч трейлерів та ігрових мувиков, за якими можна створити власне враження про цієї складової контенту. І якщо вона буде, хоча б наполовину так само хороша, як це було в Origins, буде дуже здорово.

  Системні вимоги і платформи

  Як і всі останні частини, доповнення 2019-го будуть, природно, випускати мультиплатформенним, системні вимоги цього проекту і так завжди виступали відмінним іспитом для будь-якої ігрової станції або консолі. Але, останнє покоління приставок, звичайно ж, справляється із завданням з легкістю, а ПК середніх геймерських збірок аналогічно за своїм звичаєм потягнуть проект без лагів і ривків.
  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  Серію Assassin's Creed наївно заковувати в якісь рамки і вважати просто ще однією рядовий франшизою – це ціла епоха в індустрії і культури, за якою історію рідної планети можна вчити, не гірше ніж з академічних підручників. І яка завжди задавала нові стандарти графіки і геймплея, кожен раз доводячи, що меж досконалості не існує. Перефразовуючи одну з цитат проекту: «Assassin's Creed не знімає красу світу. Він змінює його». Дійсно, потужний фундамент історичної правди, круто замішаний на міфах і легендах, магії і технологій здатна розширити межі свідомості і підготувати його до нових відкриттів, які з фанатичною відданістю ідеї Ubisoft готовий дарувати нам знову і знову. І коли світ поглине відчай, а сили зла будуть стояти в двох кроках від своєї мети його знищити, у темряві знову прозвучить: «— Коли інші сліпо слідують за істиною, пам'ятай — Ніщо не істинно — Коли інші обмежені мораллю або законом, пам'ятай — Все дозволено — Ми діємо в темряві, щоб служити світла. Ми – ассасини, ніщо не істинно – все дозволено!»

  Скріншоти Assassin's Creed 2019

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд

  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд  Відео трейлер, огляд


  Assassin's Creed 2019: дата виходу нової гри, вимоги, трейлер і огляд
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають