• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

Всіх шанувальників безсмертної всесвіту X-COM Джуліана Голлопа, а також її духовних спадкоємців із серії UFO можна, нарешті, привітати: оголошена точна дата релізу чергового проекту в дусі франшизи на ім'я Phoenix Point. Звичайно, в офіційному інтерв'ю прозвучала дата кінця 2018 року, але, все ж таки розуміють, що хоча б із ввічливості до сивині Джуліана, треба дати йому фору хоча б до початку 2019-го. Крім самого Творця в проекті беруть участь не тільки самі снапшотовцы, але і ряд гучних імен з Crytek і Ubisoft. Загальна інформація про гру:
 • Жанр — прошаговая стратегія
 • Сеттінг — фантастика
 • Розробник — Snapshot Games
 • Видавець /локалізатор — Snapshot Games
 • Дата релізу — початок 2019 року
 • Вартість розробки творці оцінили, щонайменше, скромно – всього 500 тисяч американських грошей їм знадобиться на повне доведення її до розуму. Які і були в рекордні терміни зібрані на що набирає обертів в останні роки краудфандингової майданчику Fig, відомої своєю любов'ю підтримувати епічні безпрограшні серіали. Мало того, перебір цієї суми більш ніж чверть мільйона доларів обіцяє, що геймери будуть мати щастя керувати тут і автомобілями, які послужать транспортом для важкого озброєння і солдатів. Поки до плавучої бази (поріг у 850000 дол.) ще не дотягли, але, ніж доля не жартує – а раптом у релізі ще вийде і її протестить

  Сюжетна лінія

  Історія, написана Алленом Страудом і Йонасом Киратцесом переносить нас у 2047 рік, коли на Землі залишилися буквально лічені люди, а нашої цивілізації Всесвіт готується помахати ручкою навіки.
  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри
  Справа в тому, що в 2022 році танення льодовиків оголило невідомий мутаген, який почав своє знищення планети з поневолення морських істот, а тепер у вигляді туману розповсюдився практично на всю її територію. Вижили створили в декількох гаванях ізольовані поселення, контрольовані різними фракціями, ставлення яких до вірусу і ідеології, як такі, сильно відрізняються. Але, секретний проект «Фенікс» не дрімає – його сили в особі однієї із осередків організації готові під управлінням гравця встати на захист людства.

  Ігровий світ

  Мутаген, як нескладно було здогадатися, має інопланетне походження. Ця чужорідна загроза не просто розлазиться по територіях з лякаючою швидкістю – вона постійно видозмінюється, використовуючи ІІ і підлаштовується під відповідні дії на себе борців Фенікса.
  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри
  Тобто це навіть не просто банальна еволюція або послідовне проходження стадій розвитку особиною – ні, це повноцінна процедурна генерація істот іншого дизайну з новими здібностями і властивостями. Ареною ж протистояння організації та вірусу буде вся Земля, реалістично відтворений глобус якої служить одночасно і засобом моніторингу, і одним з інструментів для планування дій гравця. Формат цієї опції був названий геоскейпом і він дозволяє будувати стратегію поведінки, планувати просування розвідувальних сил, локалізувати інші притулку та місцезнаходження колег по Феніксу, а також спостерігати за експансією туманності з мікробами. Фракцій кілька: Ану (культ синтезу авраамічних релігій і поклоніння магії мутацій, використовують її силу в своїх цілях), Новий Єрихон (люди-військові, які віддають перевагу силові методи боротьби з загрозою) і Синедріон (аси технологій, радикальні екологи впевнені, що на уламках цієї цивілізації можна побудувати куди більш сучасне людство).
  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри
  Бойові локації базуються на системах притулків специфічної архітектури і безпосередньо полях боїв з процедурно генеруються елементами і повністю руйнуються оточенням. Також є місцевості для видобутку ресурсів, у т. ч. покинуті фабрики і військові бази, в наявності та місії, які зажадають візитів на спеціальні території з метою археологічних розкопок. І, нарешті, бази самих прибульців.

  Геймплей Phoenix Point

  Ігровий процес доступний тільки в одиночному режимі, і тут він будується на двох китах: глобальної стратегії управління борцями проти інопланетної загрози і тактичних рішень у рамках кожного окремого битви. З приводу першої, як вже було зазначено, головне – це грамотно використовувати геоскейп і продумувати кожен крок. Від зведення будівель і знаходження родовищ припасів, до формування дослідницьких місій. Дуже важливо розумно будувати відносини з існуючими фракціями, укладати союзи, вирішувати конфлікти і торгувати.
  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри
  По ходу розкриваються всі нові доступні для проходження місії, які круто замішані на конфліктах фракцій і можуть складатися в обороні і захоплення баз, спасіння, викрадення, шкідництві, а також знищення їх сил, і вони дуже часто супроводжуються динамічними битвами і з мутантами, і з людьми. Керувати доведеться мінімум чотирма юнітами, також величезну роль буде грати підтримка з повітря дрона і наземною технікою, в тому числі представляє собою і важке озброєння. Бої супроводжуються візуалізацією атак у відповідності з вибором дій, характеристиками помічників і ворогів, а також умовами місцевості. Як фінальне випробування, на ряді ключових етапів нової гри 2019 року будуть відбуватися і сутички з босами, які крім різноманітних бойових скілів, зможуть відкладати личинки, напускати туман, а також використовувати навички захисту. Бій побудований у чому на системі попадань в різні частини тіл з різними ефектами, що виводять з ладу ту чи іншу здатність супротивника.
  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри
  Солдат можна прокачувати по таким характеристикам, як витривалість і воля, причому другий параметр відповідає за спецнавыки, а також витрачається, коли їм доводиться терпіти психологічне або фізичне перенапруження. Є і масштабний індивідуальний зростання з досвіду, з допомогою якого можна розвивати дерево талантів. При цьому доступний широкий діапазон озброєнь, як звичних нашому часу, так і футуристичних, і навіть відповідних неземним технологій. Дуже допомагає використання у своїх цілях в потрібний момент автентичних властивостей фракцій.

  Графіка і музика

  Музику до проекту писав Джон Брумхолл, незмінний автор композицій мало не до всіх проектів серії Х-СОМ. Концепт-арти створював талановитий ілюстратор Светослав Петров, а скульптурну підтримку візуалізації забезпечив Олександр Ігнатов, після чого його моделі оцифровывались в тривимірну графіку з використанням останньої версії Unreal Engine.

  Системні вимоги і платформи

  Стратегія є мультисистемной, але випускається виключно для РС. Системні вимоги поки не оголошували.

  Скріншоти Phoenix Point 2019

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри

  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри  Відео трейлер  Phoenix Point 2019: дата виходу, огляд і системні вимоги гри
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають