• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

Доля четвертій частині знаменитої франшизи під стати хорошому детективного роману з елементами мелодрами. В наявності всі декорації: обман, інтрига, розслідування, судові розгляди, розбиті серця і, звичайно ж, дуже великі гроші. Як так вийшло? Ось в останньому, схоже, якраз і вся сіль, адже цей проект дійсно користувався популярністю, причому, що для російських ігор справді рідкість, — всесвітньої. Його версією видавала навіть, на хвилиночку, Bethesda Softworks, а вже ці товариші славляться на рідкість розбірливими в тому, що беруться просувати в рідній Америці. Загальна інформація про гру:
 • Жанр — RPG /симулятор
 • Сеттінг — пірати (середина 17 століття)
 • Розробник — Black Sun Game Development
 • Видавець /локалізатор — Black Sun Game Publishing
 • Дата релізу — не раніше 2019 року
 • Продовження чекала воістину величезна аудиторія, але, в підсумку вийшло те, що вийшло. Є класна ідея, є хороша команда, ось тільки чи зможуть вони довести такому монстру ігрової індустрії, як Акелла, що мають право на власний голос і думку?

  Історія розвитку серії ігор

  Взагалі ж, поклавши руку на серце, якщо подивитися на історію цієї серії ігор, стає зрозуміло, що там без гуркоту дверей, зібраних валіз і розбитих тарілок обійтися, по суті, і не могло. Перша проба пера в 2000-му прозвучала, немов грім серед ясного неба для російськомовної публіки: «Прокляття далеких морів» стала саме тією віддушиною, яка вселяла гордість серця співвітчизників розробників, продуктом, яким не гріх було хвалитися і не соромно радити кого-небудь.
  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Був шикарно драматичний сюжет, опрацьований так, що причепитися там взагалі було не до чого, дивовижна музика, інноваційна для тих років графіка і повний істинного духу піратської вольниці світ. Що ж сталося далі? А далі «Акелла» захотіла зірвати джек-пот, вийти на світову арену і вписати своє ім'я золотими літерами в історію игромира. Ось тільки у Bethesda було своє бачення проекту, виплекане на американському менталітеті і найбагатшому досвіді видання на західному ринку популярних ігор. Вони знали, як зробити бездоганний з фінансової точки зору продукт, який би «піпл хавав». Ось тільки Акелла тут, пардон за каламбур, злегка промахнулася: завоювавши імпортний ринок, вона втратила вітчизняний. А потім вже було все Ігри з невиразними задумами і реалізацією. З перемінним успіхом то виправляти становище, то повергавшие проект у ще велику безодню хейтерства з боку публіки доповнення. А потім сталося те, що сталося: скандал у вигляді перетягування ковдри, перетворився в негарне шоу, за яким, гидливо підібгавши губи, ми спостерігаємо вже кілька місяців.
  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Black Sun Game Development вирушила на краудфандинговую майданчик за збором коштів, випустила трейлер і почала публікувати щоденники розробки. Старі видавці сказали, що вона на це не має прав, що до всесвіту Корсарів студія не має ніякого відношення, і понеслося Правда, і тут, звичайно, знову Акелла промахнулася, так як папери в Black Sun виявилися в порядку: ТМ вони купили вже давно і зовсім в інших осіб, підтвердження чого аргументовано виграним судом, а серед членів команди, яка працює зараз над четвертою частиною — давно знайомі з перших ігор серії особи. Але, цирк нікуди не поїхав, мавпи продовжують сваритися і закидати один одного продуктами життєдіяльності. Нам же спостерігати за цим і не втрачати віру, що легендарну гру, все ж, відродять. Адже наобіцяли схвильованою публіці щодо «Чорної мітки» занадто багато

  Сюжетна лінія

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Оповідання має перенести нас у 1692 рік і це — вже не сага в стилі капітана Блада, а, швидше, висококласний голлівудський блокбастер зі спецефектами і мегадинамикой. Якийсь британський чиновник (за нього нам, власне, і грати) повинен прибути в Порт-Роял і виконати місію, зачіпає вже покійного до того часу Генрі Моргана. Але, при підході до форту він бачить жахливу трагедію: прямо на його очах жахливий землетрус зносить колонію з лиця планети, всюди полум'я, гігантські хвилі і уламки колишньої розкоші, сумно дрейфують по хвилях. Невблаганна стихія жадібно ковтає будинки і церкви, піратські суду гинуть в гігантських вирах, а під нашим героєм тоне корабель, і він падає у воду Ця подія круто змінило долю двадцятирічної канцелярського щура в стильному для того часу паричке і чистенькому сукню. Тепер йому судилося виживати, ставши піратом, в дуже непростих умовах, коли чіткі закони берегового братства вже ніхто не вшановує, морями правлять відморозки-беспредельщики, а офіційна влада відкликали каперские патенти і всіма силами прагнуть задушити вольницю.
  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Сюжет «Чорної мітки» — це дорога, довжиною в життя нашого героя. За ті тридцять років, які нам доведеться провести з ним, він з безвісної хлопчаки перетвориться в справжню грозу морів, буде водити знайомство з відомими піратами і вселяти одним своїм ім'ям жах торговим судам і мирним корабельним караванам. Обіцяють безліч цікавих місій, круто зав'язаних на містиці і політиці – творці хочуть піти від нікому не цікавою побитої збірки квестів. І це буде повноцінний послідовний сюжет, просоченої до останньої палубної дошки піратської романтикою.

  Ігровий світ

  Ігрова карта цих Корсарів буде представляти собою відкритий світ, по якому можна подорожувати і морем, і сушею, і покриє вона території від американської Вірджинії до островів Карибського басейну. Політична розстановка сил буде включати, крім самих піратів і жителів незалежних фортів, англійців, французів, голландців та іспанців. Але, на відміну від попередніх серій кампанії будуть доступні тільки за описаного вище пірата, з єдиною зав'язкою.
  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Сухопутна карта включить і пляжі, і поселення різних типів (від диких індіанських сіл, до цілком респектабельних столиць колоній), джунглі, болота, печери і крихітні безлюдні острови. Морські ж шляху небезпечні за своєю суттю, бо там сновигають всі, кому не лінь: і війська держав, які поділили між собою регіон, і торговці з ескортами охорони, і інші солдати удачі під характерними прапорами. Структура поселень буде майже аналогічна попереднім частинам, але набагато реалістичніше будуть виглядати всі будівлі, їх призначення і відповідність йому знайденого всередині контингенту. Там зустрінуться історичні особистості, готові найняти нашого героя для якоїсь праці, укласти з ним альянс або ж здатні бути корисними у вирішенні головної сюжетної головоломки. Можна не тільки спілкуватися і напиватися, але і навіть посваритися з ким-то і почати бійку. А ось в глобальній політиці вже не візьмеш участь: нашого героя відведена роль, швидше, спостерігача, і взагалі він – поза законом, асоціальний елемент, «wanted» усіма офіційними властями, без винятків до змістом ?

  Геймплей гри Корсари: Чорна мітка

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Жодних миттєвих переміщень – все зроблено, щоб відчути непросту долю корсара або капера на власній шкурі, довго і вдумливо утюжа водну гладь на вірному вітрильному товариша. До речі, він буде ламатися і мати потребу в ремонті на верфі на суші, його можна буде апгрейдити і прокачувати, а також працювати над поліпшенням складу команди. І все це на тлі зростання власних умінь головного героя, якого, природно, теж на місці сидітиметься не буде ніяким чином: треба і свіжі плітки в таверні вислухати, і знайти потрібного чоловічка для продовження своєї місії, займатися економікою своєї банди і збагаченням себе коханого. До речі, доля героя не обов'язково заручена з морем – можна продати корабель і мотатися по суші, грабуючи все, що зустрічається на шляху. Але, при цьому втрачається флибустьерский авторитет і таким чином буде тяжко знайти популярність, завдяки якій до тебе потягнуться кращі ножі навколишніх морів і потечуть незліченні багатства.
  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Команді ж взагалі тут відведена особлива роль. Вона, наприклад, може стати незадоволеною своїм вождем і збунтуватися, і тоді доведеться з ними розправитися. Обіцяють реалістичність механіки фехтування і динамічну систему пошкоджень, засновану на фізиці і анатомії. Причому опрацьовано все це буде не тільки для живих істот, але і для кораблів, у яких тепер у кожної палуби і приміщення — свої характеристики. Замислюється, до речі, і онлайновий мультиплеер, створює середовище, цитата: «ураганних сесійних боїв». У цьому режимі доступні не тільки зіткнення на воді, але і баттли з захопленням берегових фортів. В якості зброї передбачаються все, цілком собі, історичні аналоги шабель, шпаг, ножів і кинджалів, а також вогнестріли у вигляді мушкетів, пістолетів і гармат, природно. Суду будуть розподілені по класам, і на кволому кориті тепер вже аналог Арабеллы не захопиш – тільки купивши плавзасіб, практично аналогічне мети за параметрами. Грошова система перестане бути абстракцією, а стане повністю відповідати притаманною того часу строкатості економічної карти.
  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  Та й взагалі реалізму і брутальності стане куди більше – що у відтворенні картин життя, що звичаїв сучасників нашого героя і його самого. Видозміниться і система репутації, ставши куди більш логічною і застосовною до дійсності, причому її значення безпосередньо буде впливати на те, які НПС стануть із нами співпрацювати, і хто буде найматися в команду. А інвентар перестане бути безрозмірним, почавши спиратися на реальні вагові категорії та місця розміщення.

  Графіка

  Ця частина Корсарів стане першою, яка пересяде на Unreal Engine 4 що відразу ж позначилося на відеоряді: пейзажі знайдуть куди більшу реалістичність і красу, буде зміна часу доби і ефектні погодні явища, які взаємодіють з об'єктами, в тому числі і з водною гладдю, а також відмінна реалізація тіней і віддзеркалень.

  Системні вимоги і платформи

  Нова РПГ гра 2019 року буде, звичайно ж, кроссплатформної, але поки що про те, коли і які версії побачать світ, нічого не повідомляється. Що не дивно: і про це, і про більш-менш наближених до реальності системних вимогах ми дізнаємося вже ближче до релізу.

  Скріншоти Корсари: Чорна мітка 2019

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри

  Відео трейлер, огляд


  Корсари: Чорна мітка 2019 - дата виходу, трейлер і системні вимоги гри
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають