• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
 • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
 • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
 • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки

Щороку виробники радують нас новими пристроями. Нерідко наступні покоління гаджетів принципово відрізняються від своїх попередників по функціоналу і дизайну. В інших випадках компанії просто додають приємні бонуси у минулі моделі або виправляють помилки, допущені раніше. І 2019 рік не стане винятком – лідери з виробництва девайсів на всю працюють, щоб в наступному році представити нам цікаві моделі. Поки що анонсовано не так багато пристроїв, проте вже точно відомо, що від них можна чекати кілька досить привабливих функцій.

Що готує Apple

Смартфони

iPhone–це одна з найбільш популярних лінійок мобільних пристроїв на ринку. Виробник продовжує придумувати різні варіанти, якими можна здивувати шанувальників цього телефону. За останні роки вже було кілька цікавих тенденцій, які додані до телефони iPhone. Так, пристрої позбавилися від рамок і отримали фірмову «брова» — виріз на верхній частині телефону. Втім, якщо вірити різним виданням, якраз від цієї риси Apple планує відмовитися, прибравши верхній виріз з майбутніх моделей. Також, як заявляють фахівці, в 2019 році компанія не планує здивувати нас принципово новим концептом. Мова йде про гнучкий смартфон – подібний пристрій вже давно обговорюється і Apple заявляли про розробку гнущегося телефону. Однак, реліз його навряд чи доведеться на 2019 рік. Інсайдери запевняють, що виробник представить 3 нових смартфона, але різниця між ними і їх попередниками буде не така значна.
Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки
Втім, зараз починає обговорюватися можлива поява в моделях iPhone 2019 року випуску спеціальної камери. Мова йде про 3D модулі, який може почати інтегруватися у пристрої вже в наступному році. Патенти, використовувані компанією, вказують на те, що вона готується зробити камеру з доповненою реальністю. Система передбачає використання лазера і являє собою дуже цікаву задумку. Але поки достеменно невідомо, представить таку функцію Apple в наступному році.

Навушники

А от щодо навушників виробник готується порадувати шанувальників бренду новою моделлю. Мова йде про новому пристрої — AirPods 2. Згідно із запевненнями фахівців, Apple готує продукт, який одночасно врахує помилки минулої моделі і буде нести в собі вдосконалення, про яких користувачі могли тільки мріяти.
Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки
З виправлення недоліків минулої моделі можна виділити підвищену шумозаглушення. Саме надлишкові шуми були однією з найбільш частих причин скарг користувачів навушників. Нова модель буде куди більш просунутою в цьому плані, тому покупці можуть не переживати, що вона повторить недолік свого попередника. Крім того, у AirPods 2 буде змінений форм-фактор. Так виробники намагаються не тільки поліпшити дизайн – саме завдяки своїй формі навушники отримають вищезгадану шумоізоляцію, а також захист від вологи. В сам пристрій компанія додасть процесор Siri.

AR-гарнітура

Збирається виробник здивувати користувачів і першої гарнітурою доповненої реальності. Згідно джерелу, в Apple вже щосили йде розробка такого пристрою.
Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки
Воно буде включати в себе власний екран, а також спеціальну операційну систему. Також варто відзначити, що при її виробництві планується використовувати новий чіп. Однак, поки що пристрій знаходиться лише у стадії розробки. Тому малоймовірно, що воно буде випущено в 2019 році – швидше на ринку ми його побачимо вже у 2020.

Гаджети від інших виробників

Samsung

Поки що невідомо, які точно гаджети будуть представлені нам в 2019 році . Однак, вже зараз активно обговорюється можливий реліз гнучкого смартфона. Саме Samsung планує першим запропонувати покупцеві такий концепт в рамках моделі Galaxy X. Таким чином виробник хоче обігнати головних конкурентів Apple в цьому показнику, представивши гнучке пристрій на рік раніше.

Смартфони з підтримкою 5G

Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки
Ряд провідних виробників планують замовити у Qualcomm спеціальні модеми, що підтримують п'яте покоління мобільного зв'язку. Тому ми цілком можемо очікувати в 2019 році появи у флагманських моделях підтримки цього стандарту. Варто відзначити, що список виробників, які готують таку функцію, досить довгий, але не включає в себе головні бренди – Apple і Samsung.

Алмазне напилення на дисплей

Також відомо, що в 2019 році може бути представлений принципово новий тип дисплея, включає в себе алмазне напилення. Це засіб забезпечить додаткову міцність екрану. Чекати його варто тільки на флагманських моделях – таке задоволення не з дешевих. Поки що розробники цього напилення не розкривають назви компаній, із якими планується співпраця.

Операційна система Android 9

Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки
Незважаючи на те, що дев'ята версія операційної системи буде представлена вже в 2018 році, багато пристрою отримають свої оновлення тільки до 2019. Крім того, велика частина смартфонів 2019 року випуску отримають саме цю версію операційної системи в якості заводської. Тому варто ознайомитися з її новими можливостями:
 • перероблена панель сповіщень, розумна система швидких відповідей на повідомлення;
 • адаптація системи під виріз на верхній частині екрану;
 • зміни в роботі системи енергозбереження;
 • змінено дизайн повзунок гучності.
 • Також у цій версії Android реалізовані деякі дрібні функції, які можуть стати в нагоді як розробникам, так і звичайним користувачам.

  Відео-новина  Новинки гаджетів 2019: топ нових і кращих рішень електроніки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають