• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році

В березні 2016 року на екрани молодіжного телеканалу «ТНТ» вийшов новий серіал у стилі «ситком», що отримав назву «Поліцейський з Рубльовки». Із самої назви стає зрозуміло про те, що це комедійний серіал. Над створенням цього ситкому працював і продовжує працювати популярний російський режисер, сценарист і продюсер Ілля Куликов. Його ми знаємо за такими серіалами, як «Глухар», а також «Чорнобильська зона відчуження». Який прославився свого часу «Глухар», дотепер користується популярністю.

Після виходу першого сезону ситкому «Поліцейський з Рубльовки», він став настільки популярний, що продюсер взявся за зйомки другого, а потім третього сезону. Але і на цьому даний серіал ще не закінчується. Відразу після закінчення 3 сезону ситкому знімальна група без відпочинку взялася до зйомок чергових 8 серій вже 4 сезону. На коли запланований вихід 4 сезону популярного серіалу «Поліцейський з Рубльовки»? Це один з найпопулярніших питань, відповідь на який бажають отримати мільйони шанувальників, і не тільки з Росії.

Про що цей серіалДля тих, хто ще не дивився «Поліцейського з Рубльовки», буде цікаво дізнатися, про що ж цей серіал. Чому він отримав таку популярність серед шанувальників, і що ж у ньому такого цікавого? Багато кидають всі свої справи, щоб подивитися чергову серію цього поліцейського. Коротко пройдемося по всіх трьох сезонах, щоб дізнатися або згадати, про що ж цей серіал.

Поліцейський з Рубльовки: 1 сезонСеріал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
Сюжет серіалу розповідає про Грицька Ізмайлові, який є головним героєм. Це багатий поліцейський, головним завданням якого є розслідування кримінальних справ в одному з найелітніших районів Росії – Рублівка.

Гриша має солідну машину марки Мерседес, на якій він їздить на роботу. Він незвичайний 30-річний мажор, який працює у відділенні поліції Барвихи. Щодня йому доводиться розслідувати самі незвичайні справи, які вплутуються жителі Рубльовки. Причому Гриша розслідує кримінальні справи не зовсім традиційними способами. Для цього він має свій підхід, при якому доводиться часто перевищувати повноваження.

Григорій Ізмайлов любить вечірні тусовки в клубах, дорогі автомобілі, а також алкоголь. У Григорія є сестра-хуліганка, яку йому часто доводиться виручати з різних ситуацій. Цей мажор без зусиль вміє подобатися жінкам, але основний інтерес не в тому. У Гриші є начальник Яковлєв, над яким молодий і багатий поліцейський знущається. Служби Григорія в органах є справжнім пеклом для Яковлєва. Якщо Яковлєву дістається не від Ізмайлова, то від вищого начальства, які постійно загрожують його звільнити.

Кримінальні справи багатіїв є зовсім нестандартними. У першій серії Гриші доводиться розслідувати справу про зникнення тіла багатого небіжчика, який помер, займаючись самозадоволенням. До всіх справах нестандартний поліцейський має власний підхід тому, зрештою, розслідування закінчуються успішно. Суть цього серіалу – це сміх глядача. Практично кожна дія, кожна справа, а також кожне слово Гриші викликає неосяжний сміх глядача.


Це цікаво! Мало кому відомо про те, що спочатку планувалося дати назву серіалу «Честь маю». Так картину називають між собою на робочій площадці.


Перший сезон поліцейського отримав слоган «Закон і порядок. Дорого». У першому сезоні 8 серій, тривалість кожної складає за 50 хвилин. У кожній серії Гриші доводиться розслідувати нові справи:


 • зникнення автобуса з іноземними туристами;

 • пограбування інкасаторів;

 • пошук злочинців, які втекли з-під варти. • Поліцейський з Рубльовки: 2 сезон  Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
  Другий сезон вийшов на екрани телеканалу «ТНТ» через один рік. У другому сезоні «Поліцейського з Рубльовки» доблесним охоронцями закону в особі начальника Яковлєва, майора Ізмайлова і слідчого Мухича, доводиться вести службу не в рідних краях Барвихи, де вони навели порядок, а в ОВС «Бескудниково».

  На новому місці нашому герою Гриші доводиться нелегко, так як старі співробітники Бескудниково норовлять його підставити. Для дозволу ситуації Григорій викликає своїх недругів на смертельний бій. У цьому поєдинку зіткнутися поліцейські з двох відділів: Барвиха проти Бескудниково. Про те, хто і як переможе, краще дізнатися при перегляді другого сезону.

  У другому сезоні глядачі зможуть вдосталь посміятися, так як кожна серія має аналогічну тривалість з першим сезоном, а в сюжеті є чимало смішних моментів. У новому відділенні Ізмайлову доведеться розплутувати такі кримінальні справи:


 • пошук серійного грабіжника;

 • пошук злодіїв, які знімають запчастини до автомобілів;

 • пошук грабіжника, який вкрав 1 млрд. рублів з банку;

 • пошук злочинців, які підкинули труп на весіллі у сестри Ізмайлова. • З усіма справами Григорій Ізмайлов справляється на відмінно, але головне в тому, що робить це настільки смішно, що глядачеві просто складно відірватися від екрану під час перегляду чергової серії. Слоган другого сезону звучить так: «Поліцейський з Рубльовки в Бескудниково».


  Це цікаво! Біля будівлі, де знімався серіал, була повішена вивіска «Відділення поліції Барвиха-Північне», а також встановлені дорогі автомобілі з мигалками. Серед населення почали поширюватися чутки про те, що поліція втратила совість, і почала купувати дорогі службові автомобілі.


  Поліцейський з Рубльовки: 3 сезон  Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
  Сюжет третього сезону «Поліцейського з Рубльовки» полягає в тому, що Гриша Ізмайлов повертається на Рубльовку в ролі посади начальника відділу Барвихи. Разом з ним у відділ повертаються його колеги, що стає приємною новиною для нового начальника. Ізмайлов займає місце Яковлєва, який тепер став простим начальником оперского відділу. Яковлєв готовий на все, щоб повернути собі посаду начальника.

  Третій сезон серіалу має слоган, який звучить наступним чином: «Поліцейський з Рубльовки. Знову вдома». Перед новим начальником відділу з'являються вже нові обов'язки. У першій серії 3 сезону Ізмайлову доводиться вибрати нового керівника слідчого відділу. У нього є 2 кандидата: Мухич і Гудкова. Щоб вирішити, кого вибрати на цю посаду, Григорій придумує незвичайний спосіб: хто перший розкриє справу про викрадення «мустанга», той і буде призначений на цю посаду. У третьому сезоні глядачеві буде не менш цікаво і смішно, ніж у попередніх. Адже сюжет серіалу не стоїть на місці, і в кожній серії з'являються нові ситуації:


 • розслідування загадкового справи про приведення в будинку багатія;

 • затримання банди, яка під час переслідування йде від поліцейських з заручниками;

 • звільнення заручників;

 • розплутування справи з борделем, за яке Ізмайлов береться на прохання відомого депутата.


 • Серіал дуже смішний, тому кожен, хто подивиться хоча б одну серію, не зможе відірватися від перегляду всіх сезонів.


  Це цікаво! Персонаж Гриша Ізмайлов створено за аналогією з реальним людиною, який є одним сценариста Іллі Куликова. Цей персонаж був прикрашений у фільмі, так як в реальності вести таку веселу життя дуже складно, але в цілому він залишився таким.


  Хто знімається в цьому серіалі  Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
  Для участі в серіали були обрані молоді» актори. Головну роль Гриші Ізмайлова зіграв Олександр Петров, який почав свою кар'єру в кіно з 2010 року. Останні роботи, в яких знімався Олександр Попов:


 • Гоголь. Вій.

 • Лід.

 • Тяжіння. • Ілля Куликов висловлюється про Олександра Петрова з позитивної сторони. Це молодий і амбітний актор, який у нинішній час користується великою популярністю. Він не тільки виконує всі дії за сценарієм, але ще й може додати свою родзинку. Як тільки включається камера, то Саша відразу ж перетворюється в Григорія Ізмайлова.

  Актором другого плану є Сергій Бурунов, який зіграв роль підполковника поліції Яковлєва. Це популярний актор, який не тільки грає в кіно, але ще й озвучує зарубіжні фільми. Одними з останніх його робіт є:


 • Життя попереду.

 • Останній богатир. • Він дублює таких зарубіжних акторів, як Ді Капріо, Адам Сендлер, Джонні Депп, Бен Аффлек і інші.

  Роль проблемною сестри Гриші Вероніки зіграла Олександра Бортич. Вона відома за такими фільмами, як Духлесс 2 Я худну, Чужа кров. Завдяки серіалу «Поліцейський з Рубльовки», отримала велику популярність.

  Роль капітана юстиції Мухича зіграв Роман Попов. Щільний працівник поліції, який є одним Гриші. Попов зіграв в такому фільмі, як «Канікули президента». Завдяки ролі капітана Мухича отримав величезну популярність.

  Коли вийде 4 сезон «Поліцейського з Рубльовки»


  Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
  Завдяки всенародній любові до серіалу «Поліцейський з Рубльовки», за написання сценарію для 4 сезону сценаристи почали без витрати часу на відпочинок. Відразу після прем'єри 3 сезону, який вийшов на екрани 16 квітня 2018 року, відразу ж почалися зйомки повнометражного фільму під назвою «Поліцейський з Рубльовки. Новорічний бєспрєдєл». Фільм знімається за мотивами серіалу, а його прем'єра запланована на 27 грудня 2018 року. Подивитися фільм можна буде у всіх кінотеатрах Росії.

  Зйомки 4 (фінального) сезону планується почати восени 2018 року. Стала також відома дата виходу нових 8 серій 4 сезону: 22 травня 2019 року . Всі серії, як і попередні сезони, будуть показані по телеканалу «ТНТ» о 21:00 за московським часом. Заключна 8 серія вийде на екрани 1 червня 2019 року. Це означає, що чекати виходу наступного сезону знадобиться не менше року. Хто ще не встиг подивитися серіал, рекомендується обов'язково це зробити з першої серії.

  Цікаві факти про «Поліцейському з Рубльовки»  Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
  У серіалі «Поліцейський з Рубльовки», Ілля Куликов постав не тільки як актор, але і як режисер. При зйомках серіалу відбувається дуже багато цікавих і несподіваних фактів. На руці у головного героя є татуювання у вигляді дракона, обвиває символ інь-янь. Ця татуювання не є справжньою, як могли б подумати багато телеглядачі. Її намалювали йому перед зйомками чорним маркером.

  Однак інтерес полягає не в тому. Ізмайлову намалювали татуювання для того, щоб персонаж виглядав більш правдоподібно, як для багатого мажору. Однак і тут є ще одна цікава таємниця – тату намалювали маркером, щоб приховати справжню татуювання у вигляді імені дівчини, яка була зроблена актором незадовго до початку зйомок. Так це чи ні, нам залишається тільки здогадуватися, але однозначно, з таким малюнком на руці, герой стає більш реалістичним для свого персонажа.

  Ще один цікавий факт, про який багато телеглядачі не знають. Роман Попов, який зіграв роль Мухіна, є не тільки маловідомим актором, але ще і президентом клубу «Comedy Club». Ось такий цей капітан Юстиції Мухич.

  Роль Олени Смирнової, колишньої дружини олігарха, зіграла Тетяна Бабенкова. На цю роль довго не могли знайти актрису, але в результаті зупинилися на дівчині, яка працювала в місцевому театрі. Дівчина пройшла кастинг віддалено, шляхом надісланого відео, знятого на телефон.

  В останній день зйомок 1 сезону одному з акторів стало погано. Цим актором є Ростислав Гулбіса, який грав роль друга Григорія. За попередніми даними лікарів, у актора був виявлений апендицит, але переносити зйомки не можна, тому він знімався під дією знеболювальних.

  Під час зйомок був викликаний цей загін поліції одним з мешканців будинків. Причиною виклику виявилася, жителю не подобається постійне світіння прожекторів.

  Серіал досить легкий, смішний і дуже цікавий. Його обов'язково варто подивитися всім, хто бажає розслабитися після важкого робочого дня. Якщо ви ще не подивилися три перші сезони серіалу, то вам є чим зайнятися.

  Фрагменти з 3 сезону серіалу Поліцейський з Рубльовки  Серіал Поліцейський з Рубльовки: 4 сезон вийде в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають