• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Нова форма ФК Ліверпуль сезону 2018/2019: Фото

Багато на полі для гравців вирішує футбольна форма, яка підкреслює їхній статус і створює зручності при пересуванні. З року в рік вона змінюється, удосконалюється, в неї додаються певні риси. Саме на неї звертає увагу спортивний бренд. Аналогічним чином футбольний клуб «Ліверпуль» в сезоні 2018/2019 зможе проявити себе вже в новій формі. На поточний момент вже є затверджені ескізи, зразки, з якими варто ознайомитися.

Домашній варіантНова форма ФК Ліверпуль сезону 2018/2019: Фото
Дизайнери спортивного одягу постаралися відобразити в екіпіровці футболістів традиційні моменти команди, основні тенденції та напрямки, а також символи регіону розташування клубу. При цьому треба звернути увагу на те, що колірні рішення класичного виконання були залишені практично без зміни.

Що стосується останнього пункту, тут без сумніву можна назвати червоний колір, який вже протягом тривалого періоду залишається незмінним основним в екіпіровці. Це стосується в першу чергу футболок і шортів, в яких спортсмени грають на своєму полі з іншими командами.

Ніяких серйозних коригувань форми Ліверпуля сезону 2018/2019 не відбудеться. Але все ж на них варто звернути особливу увагу.

Буде помітно відміну від сезону 2017/18 де більшою мірою проявлявся білий колір. Тепер його буде набагато менше. Присутні раніше манжети вирішили замінити на класичний колір, а на комірі залишилася тільки незначна біла тонка смуга. Єдиний ансамбль з таким виконанням створюють білі смуги від коміра в сторони плечей праворуч і ліворуч симетрично.

Якщо раніше комір був суцільним, то на наступний сезон його вирішили зробити у вигляді «поло». Присутній практично непомітна застібка на один гудзик.

Коректуванню піддався логотип футбольного клубу, який виконаний на грудній частині футболки – LFC (Розшифровується, як ліверпульський «L» футбольний «F» клуб «C»). Якщо він був жовтого кольору, то тепер дизайнери повернутися до витоків і виконали його в білому. У 2017 році команда відзначала 125-річний ювілей з моменту заснування в 1892 році. З цієї причини немає вже сенсу відображати напис «125 years» на футболці.

Відмовитися вирішили від вузьких смуг, що йдуть вертикально вниз по плечах. Та й особливою виразністю вони не відрізняються.

Саме в такому виконанні гравці «Ліверпуля» будуть проводити свої домашні протистояння на знаменитому «Енфілді», який здатен розмістити на трибунах до 54 тисяч вболівальників та любителів футболу.

Гостьове виконанняНова форма ФК Ліверпуль сезону 2018/2019: Фото
Тут вже зміни більш суттєві, якщо порівняти з сезоном 2017/18. Так як дизайном вже не перший рік займається компанія New Balance, вона розуміє толк в тому, як повинна виглядати форма видатного клубу Європи. Але навіть на наступний сезон класичний варіант вирішили залишити в основі. Ставка зроблена ними на креативність і яскраві моменти, до числа яких відносять:

Яскравий фіолетовий колір для всієї форми. Варто відзначити, що такий варіант в рідкісних випадках застосовується в якості основи для футбольної форми. Але акцент все ж New Balance зробив саме на нього.

Що стосується символіки і написи спортивного бренду, тут вибрано помаранчевий колір також в яскравому виконанні. До того ж вони грубо виконані, що дозволяє кожному їх помітити.

Спортивна компанія висловила думку про те, що саме в такій екіпіровці футболісти будуть помітні на ігровому полі для вболівальників і всіх присутніх глядачів. Колір фіолетовий і помаранчевий будуть виділятися на фоні всіх інших варіантів клубів.

Резервний варіантНова форма ФК Ліверпуль сезону 2018/2019: Фото
Періодично можуть виникати моменти, коли основний варіант футбольної форми доведеться міняти на резервний. Щоб не було проблем у процесі підготовки, бренд New Balance створив і третій варіант, у якому дуже багато виправлень і нововведень. Резервна екіпірування підійде в тому випадку, коли кольору з суперником будуть збігатися. На сезон 2018/19 вона має наступні елементи:

У середній частині футболки зображений малюнок у вигляді геометричної фігури. Він створений для створення ефекту градієнта, який дуже плавно переходить з сірого на білий.

Більшою мірою на формі застосуємо білий колір, здатний створювати контраст будь-якій іншій формі і в будь-якому колірному виконанні.

Дуже яскраво виділяються червоного кольору символ команди, логотип компанії-виробника, а також прізвища футболістів на звороті. До того ж всі вони дуже великі і помітні кожному.

Світло-сірий відтінок наявний на комірі футболці, а також у верхній 1/3 рукавів. Інша частина рукавів вже сніжно-біла.

Всі ці комплекти за запевненням спортивного бренду New Balance відповідають вимогам і регламентом проведених турнірів, а також футбольних асоціацій. Це стосується не тільки домашньою і гостьовий екіпіровки, але і резервної форми для футбольного клубу «Ліверпуль» на сезон 2018/2019. У будь-якому випадку без підтримки вболівальників форма не зможе принести футболістам бажаного результату на полі, чого вони чекають кожен сезон.
Нова форма ФК Ліверпуль сезону 2018/2019: Фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають