• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Перехід на літній і зимовий час-2019: коли українцям переводити стрілки

Понад 110 країн переводить свої години в залежності від пори року на літній і зимовий час. Серед них і Україна. Літній час розпочне свій перебіг у 2019 році вночі з 30 на 31 березня, оскільки на наступних вихідних буде вже квітень. Останні вихідні березня – це день, коли всі країни, які підтримують політику переведення часу змінюють режим обчислення часу на літній варіант. В 3 години ночі всі жителі України переведуть годинники на годину вперед, відбираючи у ночі цілу годину. Самі короткі добу році складуть всього лише 23 години. Більшість годин, якими користуються жителі країни, що зараз відносяться до високих технологій і є частиною комп'ютерів, телефонів і інших гаджетів. Як результат, такі електронні помічники не потребують ручного зміну показників часу, оскільки синхронізовані через Інтернет між собою. Всі зміни будуть проведені автоматично, без участі людей. Механічним годинах необхідно буде трохи допомогти. Перехід на зимовий час в 2019 році повинен пройти з 26 на 27 жовтня, в останні вихідні місяця.

Відмова від переходу на літній і зимовий час

Перехід на літній час – це спосіб зміни працездатності людей. Його застосовують для синхронізації адміністративного та світлового дня. У 2011 році Дмитро Медведєв, який займає в той період пост президента РФ, видав указ про скасування переходу на зимовий і літній час. Цей документ набрав чинності з осені того року і діє і на сьогоднішній день. Вийшла ситуація зацікавила співробітників міністерства охорони здоров'я України. Спочатку було вирішено перейти на єдиний час одночасно з Росією, але, через всього лише місяць, уряд скасував даний указ.

Вплив зміни часу на життя і здоров'я

Перехід на літній і зимовий час-2019: коли українцям переводити стрілки
Здається, що зміни в показниках годин не можуть впливати на звичайну життя. І все ж, людське життя за це століття повністю підкорилася такого ритму. Кожен з таких переходів несе позитивні і негативні наслідки такого дійства. Після переведення годинників на літній або зимовий час фіксується ряд проблем, спровокованих зміною в ритмі людського життя:
 • маленькі діти і літні люди, як найменш захищені від проблем істоти на планеті, отримують сильний стрес, який призводить до порушення режиму сну і неспання, а також стає відправною точкою у розвитку захворювань кровоносної системи, розхитує і руйнує фортеця імунної системи та вносить дисбаланс в обмінні процеси;
 • кількість захворювань серцево-судинної системи, які призводять до загострення і викликом на будинок машини медичної допомоги, зростає на 7%;
 • Перехід на літній і зимовий час-2019: коли українцям переводити стрілки
 • у зв'язку з втратою ранкових годин і, як наслідок, останніх фаз сну, різко зростає кількість людей, які страждають від недосипання людей, що також призводить до зростання смертності, особливо у зв'язку з неуважністю і хворобами серця;
 • виникають проблеми зі здоров'ям у громадян, які приймають препарати точно у відведений час, наприклад у діабетиків, а також у тих, хто страждає від проявів гіпертонії;
 • кількість травм внаслідок неуважності в період перебудови організму до нового часу зростає на 8%;
 • протягом перших днів після переходу на літній час спостерігається зростання кількості самогубств на 66%, виклику швидкої – на 12% смертей від інфаркту – на 75%. Вже до кінця третього тижня показники приходять в норму.
 • Коли вводилися закони про переведення годинників на годину вперед та на годину назад в певні дні, економіка світу була на іншій ступені розвитку. Електрика було дуже дорогим задоволенням.
  Перехід на літній і зимовий час-2019: коли українцям переводити стрілки
  У зв'язку з цим і були встановлені такі рамки для життя, адже вони давали змогу більш ефективно використовувати світловий день і не витрачати зайвий раз на електрику або свічки. Однак, далеко не всі галузі залежать від механічних годинників. Згадайте про інших живих організмах світу. У сільській місцевості головними визначниками часу завжди були півні, оскільки світловий день впливає на активність курей. В залежності від натурального освітлення знаходиться і ефективність надою у корів. Так що, в даних сферах переведення годинників позначається тільки на людях, яким доводиться йти на роботу на годину раніше і готувати все для тварин, або поспішати і по-швидкому їм все роздавати, адже день тільки почався, а худобинка вже їсти просить. Людський організм – це теж ціла система, яка залежить від нашого способу життя. У ньому все розписано не просто по годинах, а по секундах. Кожен процес супроводжується діяльністю тих або інших органів, які потребують періодичного відпочинку. Так, багато з них зупиняють свою функціональність в певні години, даючи відпочинок м'язам.
  Перехід на літній і зимовий час-2019: коли українцям переводити стрілки
  Коли тіло «знає», в котрій його знову навантажать по повній, воно може виділити певні періоди для більш повного розслаблення. Зміни в режимі, викликані переведенням годинників на годину вперед, призводять до порушення даного режиму. А це – виникнення нових недуг і неприємних відчуттів, іноді призводять навіть до сильних проблем зі здоров'ям. Отже, якщо ви не звикли постійно подорожувати і переводити годинник, то такі дні можуть стати для вас не дуже комфортним періодом. Підвищена нервозність оточуючих і власні натягнуті нерви можуть призвести до небажаних конфліктів. Тому придбайте смачний чай з травами, що володіють легким заспокійливим ефектом, і пийте його кілька разів в день. Займайтеся собою, знімаючи стресовий стан. Пориньте у власне свідомість, помедитуйте. Просто розслабтеся і послухайте приємну музику. А головне – пустіть в серці спокій і задоволення, проганяючи самотність, заздрість і злість. Подаруйте собі здоров'я і міцні нерви.

  Відео-новина

  Перехід на літній і зимовий час-2019: коли українцям переводити стрілки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають