• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Нова форма ФК Челсі сезону 2018/2019: домашня і гостьова

Залишилося зовсім небагато до того моменту, коли футбольні клуби по всьому світу почнуть демонструвати уболівальникам свою ігрову форму сезону 2018/2019. Ця новина буде цікава всім тим, хто розглядає обмундирування. Поки нічого не змінилося в плані співпраці керівництва клубу з брендом у світі спорту Nike. З цієї причини знову на майках буде відображатися вигнута дуга – логотип компанії. Крім цього не змінився і основний спонсор футбольного клубу Yokohama Tyres. Не можна відійти від основного синього кольору, який також буде присутній на обмундируванні для проведення матчів.

Домашня формаНова форма ФК Челсі сезону 2018/2019: домашня і гостьова
На протязі вже багатьох років домашні зустрічі «Челсі» проводить у синій формі. Але якщо раніше вона більше нагадувала однотонний матеріал, то тепер у неї додали більше елементів декору. Виробники запевняють, що за рахунок використання вдосконаленого матеріалу, вона стала більш легкою і зручною під час гри на полі. При шитті шаблон Nike Vapor. Саме такий варіант взяв за основу футбольний клуб «Барселона».

Основна особливість полягає в дрібному малюнку, що в якійсь мірі нагадує в'язану річ.

Можна виділити і інші основні елементи форми «Челсі» 2018/2019:


 • Смуги темно-синього кольору. Вони проявляються в області коміра і доходять до рукавів (манжетів). Якщо придивитися, можна сказати, що взяли олівець і завдали їм своєрідні смуги зверху наявної тканини. Дане зображення нічим не примітно і майже не проявляється на тлі інших малюнків.

 • По центру футболки розташовуються голкоподібні штрихи в довільному порядку, виконані червоним і білим кольорами. Але строго горизонтально і паралельно. Їх можна назвати яскравим декором, так як не помітити їх просто не реально. Між собою вони чергуються.

 • Лінія контуру тіла гравця на футболці в темно-синіх тонах. Більшою ефективністю володіє районі горловини. • Не помінялися логотипи, їх відображення, колірні гами. Мабуть це увійшло в звичку і дизайнери не захотіли вносити коригувань. Спортивна фірма Nike, а також основний спонсор з Японії – білого кольору, як це було і раніше. Ось тільки логотип шинного виробника вирішили пофарбувати в червоний колір.

  Гостьова форма  Нова форма ФК Челсі сезону 2018/2019: домашня і гостьова
  Грати на виїзді «Челсі» буде в жовтій формі. Варто відзначити, що за всю історію форми футбольного клубу до такого виконання раніше вже вдавалися. Жовті кольори для поїздок у гості до інших клубів на матч застосовувалися в сезонах 2000/2001 та 2014/2015. Подиву для вболівальників не буде, так як раніше колір використовувався для відображення окремих елементів на екіпіровці. По скромності вона помітно перевершує домашню форму «Челсі» 2018/2019. В ній проявляється простота і элементарщина.

  Тут вже не зустрічаються яскраві смуги на лицьовій частині майки, а усі логотипи і написи спонсора, фірми виробника виконані синім кольором. Єдина особливість полягає в наявності заштриховки білого кольору, виконаної на рукавах.

  Шорти і гетри  Нова форма ФК Челсі сезону 2018/2019: домашня і гостьова
  Колір шорт нічим не відрізняється від майок для домашнього виступу. Єдине, що гетри отримають білий колір, на яких буде розташовуватися оздоблення декоративних елементів відповідно синього і червоного кольорів, як це було представлено на футболках.

  Запасний варіант  Нова форма ФК Челсі сезону 2018/2019: домашня і гостьова
  Поки що відсутня навіть в мережі інтернет варіант заміни основної форми футбольного клубу. Якщо звернути увагу на ті варіанти, які раніше були використані, найімовірніше з'являться сірі або білі тони. Щоб не було суперечностей з іншими клубами, футбольна екіпіровка буде представлена в декількох колірних рішеннях. Якщо взяти для прикладу каталонський клуб «Барселона», заштриховка у них виконана фірмовим бордовим кольором.

  Повне освітлення форми і всіх компонентів, включаючи виїзну форму і тренувальну, варто очікувати після того, як завершитися поточний сезон в англійській Прем'єр-Лізі. Таке рішення приймається безпосередньо зі спортивним брендом Nike. На той момент, поки клуб вів щільне співробітництво з компанією Adidas, уявлення завжди планувався і проводився перед завершальним туром чемпіонату країни.

  Що стосується покупки для бажаючих, слід звертати увагу на оновлення офіційного магазину на сайті футбольного клубу.
  Нова форма ФК Челсі сезону 2018/2019: домашня і гостьова
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають