• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
 • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
 • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
 • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри

З моменту виходу гри під назвою Farming Simulator пройшло 10 років, але з кожним роком нова версія стає ще популярнішим. Перша частина гри вийшла в квітні 2008 року, отримавши широке покликання серед геймерів, любителів симуляторів незвичної тематики. З тих пір практично кожен рік компанія Giants Software випускала оновлення свого дітища. Як тільки серія ігор отримала покликання публіки, виробники стали випускати її для різних платформ. У 2019 році планується випуск чергової версії Farming Simulator, в якій будуть присутні деякі оновлення.

Що являє собою гра симуляторФермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
Хто ще не випробував свої знання та сили в грі Фармінг Симулятор, необхідно повідомити про те, що варто все-таки спробувати. Гра починається з того, що гравець виступає в ролі фермера. При цьому в розпорядженні молодого і недосвідченого фермера є тільки незначний парк застарілої техніки, невелику кількість землі і початковий капітал.

Завдання гравця ґрунтується на тому, щоб правильно обробляти поля, отримуючи при цьому хороший урожай. В основу обробки полів входять наступні дії:


 • оранка;

 • культивація;

 • посів;

 • добриво;

 • збір врожаю. • Після збору врожаю, його слід продавати, заробляючи при цьому гроші. Зароблений капітал витрачається на купівлю нової техніки, набуття додаткових площ, а також на закупівлю тварин для їх розведення. Надалі у гравця з'являється можливість купувати ліс, щоб додатково отримувати гроші за лісозаготівлю.

  Гра настільки реалістична, що після збору врожаю молодому фермеру не обов'язково продавати врожай відразу. Якщо почекати, зберігаючи урожай на своїх фермах, то пізніше вартість підніметься, що дозволить примножити прибуток. У грі є різні завдання, при виконанні яких гравець отримує винагороду. Гра проходить досить швидко, тому на дозрівання посіяного врожаю йде близько трьох реальних днів. Крім того, час можна прискорювати при необхідності. У грі завжди літо, так як урожай збирається тільки в літній час. Щоб отримати хороший урожай, потрібен дощ, який періодично йде.

  Суть гри полягає в тому, щоб гравець не просто їздив на сільськогосподарській техніці, а думав і приймав правильні рішення про те, як обробити землю, що на ній посіяти для отримання максимального прибутку, і коли прибрати урожай, з отриманням максимальної виручки.

  Наявність недоліків у грі  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  Як і в будь-якій грі Farming Simulator має деякі недоліки, які виробники не можуть ніяк виправити протягом 10 років. Істотним недоліком симулятора є відсутність розвитку.

  Виробник випускає у світ нові версії, вносячи зміни лише в модернізацію графіки і додаткових модифікацій. Однак при цьому розвиток внутрішнього світу гри залишається на місці. Граючи в першу і п'яту частину симулятора, буде не складно помітити їхню схожість. Гравець, який грає в симулятор, очікує від чергової версії, чогось нового, цікавого і захоплюючого. Це звичайно не екшен і не фантастика, але все ж з кожною черговою версією хочеться бачити розвиток.

  Другим недоліком симулятора є присутність великої кількості помилок, а також слабкий зворотній зв'язок з розробниками. Особливо чітко проявляються баги в останньому випуску симулятора Farming Simulator 17. Нові патчі, що випускаються до серії ігор Farming Simulator, несуть в собі чергові баги. Однак, незважаючи на недоліки, серія 2016 року була визнана одним з найкращих симуляторів у всьому світі.

  Які можливості гри  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  Щоб новачок не наробив помилок в перші дні своєї фермерської кар'єри, в симуляторі є чітка інструкція, яку важливо дотримуватися. Якщо дотримуватися інструкції, то можна отримати статус досвідченого фермера. Проте дотримуватися інструкції не обов'язково. Можна сподіватися на свою інтуїцію, і в результаті отримати хороший прибуток, або ж стати банкрутом.

  Чим займатися в симуляторі? Все залежить від того, якого виду сільськогосподарської праці ви віддаєте перевагу. Це може бути вирощування сільськогосподарських культур, таких як пшениця, ячмінь, соняшник, гречка і т. п. Якщо ви віддаєте перевагу овочевим культурам, то можна займатися вирощуванням картоплі, капусти, моркви та інших овочів. Є також можливість займатися вирощуванням фруктів і ягід. Якщо гравець бажає спробувати себе в якості лісоруба, то можна займатися лісозаготівлею. Вирощування тварин у комплексі з сільськогосподарськими культурами дозволяє отримувати прибуток в трикратному розмірі, але для цього потрібно якийсь час.

  Щоб зробити гру більш реалістичною, розробники продумали такі тонкощі, як наявність захворювань у тварин. Якщо фермер не буде займатися профілактикою і лікуванням, то тваринам властиво гинути, а гравець при цьому буде нести великі збитки. Однією з найбільш складних видів діяльності є лісозаготівля. Така робота теж цікава, як і обробка полів на тракторі, тільки дещо складна, але і в підсумку високооплачувана. Якщо ви стали хорошим фермером, то варто продовжувати вдосконалення. Слід обов'язково випробувати себе в якості лісозаготівельника.

  Коли вийде чергова версія Farming Simulator 19  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  Компанія Focus Home Interactive спільно з Giants Software представила вихід чергового трейлера симулятора Фармінг Симулятор 19. Цей трейлер досить короткий, щоб зрозуміти, які нововведення нас чекають у новій частині. Однак розробники також заявили про те, що нова частина буде включати в себе такі види оновлень:


 • Вибір одного з трьох районів для ведення сільськогосподарської діяльності.

 • Збільшений асортимент нової техніки, яку також можна отримати шляхом придбання за віртуальні гроші.

 • Нові культури, тварини і т. п. • Чергова частина отримає максимальну кількість оновлень не тільки графіки, але і самої історії гри. Реліз симулятора запланований на закінчення 2018 року. Якщо бути точніше, що вихід її заплановано на кінець жовтня 2018 року, як і попередні серії. Причому це буде чергове оновлення для таких платформ, як PlayStation 4 PC і Xbox One. Виробники також поділилися з публікою тим, що чергова версія симулятора вийде на повністю переробленому движку, а це означає, що кількість багів може бути зменшено. Візуальні ефекти подарують самі яскраві і захоплюючі враження. Розглянемо всі подробиці, які торкнуться чергової частини симулятора FS 19.

  У новій грі з'являться коні  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  У десяти попередніх версіях гри FS була відсутня можливість вирощування коней. Адже це Америка, де коней шанують і люблять. Розробники вирішили виправити такий недолік, тому в черговий частини можна буде зайнятися розведення коней.

  Проте поки залишається таємницею, яким чином можна буде вирощувати коней. Це будуть тварини, які будуть вирощуватися на м'ясо, для їзди або транспортування вантажів, поки не відомо. Ймовірно, що про це дізнаються користувачі за кілька місяців до виходу релізу, а може і під час гри. Коні харчуються вівсом, тому однозначно до всіх видів культур буде додано ще одну. Навіть якщо коней в черговий версії можна буде використовувати для їзди, то в подальшій частині такий недолік буде виправлений.

  Фотореалістична графіка в грі  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  На одній з виставок у Німеччині розробниками було заявлено, що гра отримає не тільки нової движок, але ще й оновлення графіки до отримання фотореалістичної картинки. Поки що оцінити фотореалістичність графіки без геймплейний роликів неможливо, але хочеться вірити в те, що чергова версія симулятора буде перевершувати всі попередні частини.

  Нова техніка  Серед заявленого великого списку автомобілів, в черговий частини симулятора буде представлений новий комбайн Fendt Deal 9T. Це остання версія комбайна, має 9-й клас потужності. Довжина жатки становить 122 метра, а ємність бункера 17100 літрів. Досвідчені гравці розуміють, що на такому комбайні, який також був представлений в реальності компанією Fendt, можна буде збирати врожай не тільки швидко, але ще й ефективно.

  Які види нової техніки будуть додані в гру, поки не відомо. Проте відомо одне, що це будуть нові трактори, автомобілі та інші сільськогосподарські машини, які були випущені в реальності.

  Карта гри  У грі Фермер Симулятор 19 буде представлено 3 картки, якими можна користуватися для розробки і розширення ферми, як поодинці, так і з друзями. Додатково до двох нових картах буде додана південноамериканська місцевість Estancia Lapacho.

  Системні вимоги  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  Тепер розглянемо системні вимоги для чергової частини симулятора FS 19. Це важливо, оскільки до виходу нової частини залишається півроку, за які потрібно оновити своє «залізо», щоб зануритися в гру сповна.

  Системні вимоги для Windows:


 • Процесор: Двоядерний процесор AMD частотою 3 ГГц.

 • Оперативна пам'ять: 3-4 Гб.

 • Графіка: Nvidia Geforce GTS 450 Series або AMD Radeon HD 6770. Об'єм пам'яті не повинен бути нижче 1 Гб.

 • ОС: Windows 788.1 та 10.

 • Наявність вільного місця: 6 Гб. • Щоб грати в онлайн-мережі, знадобиться інтернет-з'єднання зі швидкістю від 10 Мб/сек.

  Системні вимоги для Mac OS:


 • Операційні системи: Mac OS X 1091 10101 10111 10121.

 • Оперативна пам'ять: 2 Гб.

 • Графіка: аналогічна для Windows. • Вищевказані параметри означають, що пограти в гру можна на низьких параметрах. Якщо у вас комп'ютер могутніше, то можна пограти на середніх або високих параметрах, відчувши графіком симулятора повноцінно. Залишається дочекатися виходу нової версії гри, щоб відчути зміни, і оцінити симулятор в позитивну або негативну сторону.

  Трейлер гри FS 2019  Фермер Симулятор 2019 і останні актуальні новини ігри
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають