• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Чемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?

У число найбільш видовищних подій зимових видів спорту можна віднести лижні гонки. Тут майже завжди зустрічається непередбачуваність і невизначеність до самого фінішу. Ось тільки зорова аудиторія не може продемонструвати потрібний обсяг. Але прямі трансляції по телевізору переглядає велику кількість любителів спорту. На момент проведення чемпіонату світу з лижних видів спорту вибирається конкретний місто по всій планеті, де великі спортсмени зможуть боротися за звання найкращого. Не став винятком і чемпіонат 2019 року, де було відразу кілька конкурентів. Але все ж всесвітня організація вибрала тільки один, яким став Зеєфельд в Австрії, але про це пізніше і докладніше.

Історія проведенняЧемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?
У 2013 році з 20 лютого по 3 березня італійське місто Валь-ді-Фьемме приймав спортсменів з лижних видів спорту, які прагнули отримати звання чемпіона світу. Даний місто організовував змагання вже втретє. На той момент перший раз у програмі були присутні змішані протистояння команд зі стрибків з трампліну. За підсумком у медальному заліку нагорі п'єдесталу зупинилася Норвегія з неймовірним відривом від другого рядка в особі Франції та Росії, яка з двома золотими медалями і трьома бронзовими посіла третє місце в загальному заліку.

З 18 лютого по 1 березня 2015 року відбувся 50-й чемпіонат світу з лижних видів спорту в Фалуне, що в Швеції. Варто відзначити, що дане місто ставитися мало не до числа рекордсменів за кількістю ЧС, так як в ньому вже вп'яте на той момент організовувалося спортивний захід. Правда, останній раз воно було в 1993 році. Тут також не було рівних норвезької дружині, де не малу роль зіграли Нортуг і Бйорген. Слідом за ними в медальному заліку вишикувалися Німеччина і Швеція відповідно.

У 2017 році честь провести світову першість з лижних видів спорту була віддана місту Лахті у Фінляндії. 22 лютого відбулось відкриття, а останній день 5 березня. Багатьом подобається це місто в плані організації і траси, так як чемпіонат світу в ньому проходить вже всьоме. Але от кількість вболівальників була дуже маленькою, близько 180 тисяч. Перше місце в загальному заліку медалей знову втримала Норвегія. Але ось вже дуже близько до них наблизилася німецька дружина. Третя сходинка закріпилася за Росією, яка завоювала 2 золоті медалі та 4 срібні.

Вибір містаЧемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?
Конгрес Міжнародної федерації лижних видів спорту, який відбувся в іспанській Барселоні з 1 по 6 червня 2014 року, прийняв рішення визначити в якості переможця на право проведення чемпіонату світу у 2019 році з 19 лютого по 3 березня австрійський Зеефельд. Це рішення затвердила Рада ФІС. Таке право їм надано вже вдруге. Вперше така подія відбулася в далекому 1985 році.

В якості основних конкурентів виступали німецький Оберстдорф казахстанський Алма-Ати і словенська Планіца. У першому раунді голосування на перше місце пробрався Оберстдорф з відривом від наступного місця, Австрії, у 2 очки (8 проти 6). На третій сходинці закріпився Планіца. Отже, Казахстанський місто відразу ж вибув з розіграшу, не отримавши взагалі жодного голосу.

Другий раунд за кількістю набраних очок нічим не змінився. У лідерах значився німецький місто. Зі всього трьома голосами на виліт відправився словенська Планіца. Третій раунд став вирішальним і думку учасників Конгресу дещо змінилося. За Оберстдорф знову віддано 8 голосів. Але всі інші перемістилися за Австрію. Отже, відрив в 1 очко і Зеефельд стає несподіваним переможцем.

Основна причина, яка зіграла вирішальну роль у виборі австрійського міста – тривалий період не прийняття чемпіонату світу під егідою FIS.

Критика по трасахЧемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?
Відразу після того, як був обраний австрійський місто в якості місця проведення чемпіонату світу 2019 з лижних видів спорту, його адреса посипалася купа критики. Основна увага зверталася на якість трас, яке залишає бажати кращого. Саме з такою думкою виступив норвезький лижник Мартін Йонсруд Сундбю. Він зайняв третє місце на мас-старті вільним стилем на 15 км на етапі кубка світу в зазначеному місті в 2018 році.

«Наскільки мені відомо, ці траси ми будемо використовувати на ЧС-2019. Зараз на дворі 2018-й, і це сучасний підхід – вони хочуть масовий фініш, і щоб напруга зберігалася протягом всій дистанції.

Особисто я б волів хороший підйом з подальшим спуском, і тоді подивився б, хто буде найшвидшим. Для себе в цьому сезоні я знайшов старт, де зможу йти в темпі весь час – це марафон в Холменколлені. А решта гонки будуть такими ж, як мас-старт у Зеефельді», – зазначив Сундбю.

Регламент змаганьЧемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?
Заходи на чемпіонаті світу з лижних видів спорту 2019 нічим не відрізняються від раніше проведених. Ідентичними залишаються всі дисципліни, до числа яких відносять:


 • Спринт серед чоловіків і жінок. Крім цього буде проводитися і спринт між усіма командами-учасниками, які отримають право поборотися за звання кращого на планеті.

 • Жіночий та чоловічий скиатлон.

 • Мас-старт для учасників чемпіонату світу 2019. Для жінок дистанція встановлена в 30 км, для чоловіків дещо більше – 50 км.

 • Індивідуальна гонка. Відстань для чоловіків становить 15 км, а для жінок трохи менше – 10 км.

 • Естафета національних команд. Всього учасників допускається по 4 від кожної команди. Жінкам треба буде просуватися на лижах по 5 кілометрів кожної, а у чоловіків дистанція вдвічі більше – 10 км. • Що стосується останньої дисципліни, тут найчастіше в число лідерів потрапляють збірні Норвегії, Швеції, Фінляндії та Росії.

  Претенденти жіночого п'єдесталу  Чемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?


  Коли справа стосується фаворитів чемпіонату світу 2019 з лижних видів спорту, тут слід спочатку розглянути чоловіків і жінок, але строго окремо.

  Тепер багато можуть зітхнути з задоволенням, так як завершила кар'єру Маріт Бйорген. Замість неї можна знайти велику кількість претендентів на лідера в лижних гонках, яких зустрінемо на чемпіонаті світу в 2019 році. Серед них відмінні шанси мають Хейді Угор, Кірса Пармаскони, Стіна Нільсон і деякі інші.

  Якщо взяти окрему дисципліну, як скиатлон, тут незаперечним лідером є Шарлотта Калла. У минулому сезоні вона не знаходила собі конкурентів. Навряд чи вистачить часу і тепер спортсменкам ретельно підготуватися, щоб її перевершити. При нормальному кінець тільки вона здатна забрати кілька медалей в скарбничку.

  Жіноча естафета не може виділити в якості претендента на золоті медалі норвезьку збірну, яка від року до року забирає все більше перших місць. Фахівці схиляються до того, що в даній дисципліні більше шансів на лідерство у США або Швеції.

  Чоловічі фаворити  Чемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?
  Конкретної людини в чоловічих лижних гонках назвати дуже важко, так як спортсменів одразу кілька. Велика увага приділяється Мартіну Йонсруду Сундбю. Саме він найчастіше виявляється на п'єдесталі. Але багато старти він провалює, несподівано для вболівальників. Багато любителі таять в собі сумніви в тому, чи зможе він зібратися на чемпіонат світу 2019 з лижних видів спорту.

  В якості основних конкурентів йому можна назвати Устюгова, Колонью, Іверсен, Нісканен. В рік проведення ЧС буде завершувати кар'єру Алекс Харві, який намагатиметься здивувати вболівальників. В окрему категорію виділяється Клебо, який зміг з талановитого юніора перебратися до повноцінного спортсмена-професіонала. Проявити себе він може в спринті та естафеті національної команди.
  Чемпіонат світу з лижних видів спорту 2019: Де і коли пройде?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають